,
Nyitóoldal
Helyfoglalás
Meteorológia
Hírek
Írások
Fórumok
Eseménynaptár
Rekordfogások
Fotóalbum
Statisztika
Dokumentumtár
Maconka - Fórum

 

Hozzászólások 15-1
 / oldal
 
 
2019-10-20 13:40:14

15. Köszönjük

duczat Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2006-10-04 21:57:17

Tisztelt Dérer Úr.

A hétvégi maconkai horgászversennyel sajnos véget ért a versenyszezon. Ezúton szeretném magam és versenytársaim nevében megköszönni a szervezést és a kitartó munkáját. Bízom benne hogy jövőre ismét nekivághatunk e remek sorozatnak!
Gratulálok a díjazottaknak és a résztvevőknek.
Hajrá BSHE!
Üdvözlettel: Ducza Tomi

Válasz

2019-10-18 13:15:54

14. Vá: Szektorok

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Tisztelt Dérer Úr.
Érdeklődnék hogy a szektorbeosztás mikor lesz feltéve? Edzés miatt szerencsés lett volna tegnap kiírni... .
Izgalommal várom a holnapot!
Üdvözlettel: Ducza Tomi
Kedves Tamás!
A szektorbeosztást tartalmazó versenytérkép az Eseménynaptár rovatban már megtalálható, ott kell keresni.
Tényleg jó lenne hamarabb kiírni, de még 1 órával ezelőtt is változott - a szektorbeosztást is érintően - a létszám.
Ha lesz jövőre Szuperkupa, akkor hamarabb fogjuk zárni a jelentkezési határidőt.
Dérer I.

VálaszElőzmény

2019-10-18 12:23:25

13. Szektorok

duczat Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2006-10-04 21:57:17

Tisztelt Dérer Úr.
Érdeklődnék hogy a szektorbeosztás mikor lesz feltéve? Edzés miatt szerencsés lett volna tegnap kiírni... .
Izgalommal várom a holnapot!
Üdvözlettel: Ducza Tomi

Válasz

2019-10-17 19:28:36

12. Lezárt nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VII. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 5., záró forduló
2019.10.19., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.10.17. 19:25)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Széki Tibor Egyek method felnőtt (4)
2. Becsei István Vác úszós felnőtt (4)
3. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (4) +1 PE
4. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (4)
5. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (4)
6. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt (1)
7. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt (4)
8. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (4)
9. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (4)
10. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (4)
11. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
12. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (4) +1 PE
13. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (3)
14. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)
15. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (4) Free
16. Turbucz József Szihalom method felnőtt (4)
17. Kiss Attila Győr feeder felnőtt (new)
18. Fejes László Pécel method felnőtt (new)
19. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek (4)+3 PE
20. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (3)+1 PE
21. Bellán János Szeged method felnőtt (3)
22. Ködmön Dániel Szuha --- gyermek (3)
23. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4)
24. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt (4)+1 PE
25. Csampa György Mátraszele method felnőtt (2)
26. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt (4)+1 PE
27. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (3)
28. Radnai István Dabas feeder felnőtt (3)
29. Danyis János Dabas method felnőtt (-)
30. Nagy László Dabas feeder felnőtt (new)
31. Győri Gyula Maglód method felnőtt (2)+1 PE
32. Győri Adrián Maglód method ifjúsági (2)
33. Győri Dominik Maglód --- gyermek (1)
34. Győriné Orsi Maglód method felnőtt (new)

35. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (3)
36. Vincze Tamás Eger method felnőtt (4)
37. Gáspár Dominik Budapest --- gyermek (4)
38. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (4)
39. Fekete Sándor Budapest feeder felnőtt (2)
40. Balázs Gergő Salgótarján úszós ifjúsági (4)
41. Silkó László Hatvan method felnőtt (4)
42. Birta Krisztián Balassagyarmat úszós felnőtt (new)
43. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (3)
44. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
45. Kotroczó Csaba Nemti feeder felnőtt (1)
46. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (4)
47. Illés László Hatvan úszós felnőtt (4)
48. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt (4)+1 PE
49. Balázs Zsolt Budapest method felnőtt (1)
50. Kucsera Sebestyén Inárcs method felnőtt (3)
51. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (4)
52. Brozmann Miklós Mátraterenye method felnőtt (4)
53. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (4)
54. Szabó Klaudia Gyömrő method felnőtt (1)
55. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (4)
56. Gyurcsák Péter Mátraterenye method felnőtt (4)
57. Kapuszta Mihály Zagyvaszántó úszós felnőtt (1)
58. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (4)
59. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
60. Tóth Sándor Gyöngyös method felnőtt (3)
61. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (4)+1 PE
62. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (4)
63. Sebestyén László Jászárokszállás method felnőtt (3)
64. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (4)+1 PE
65. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (4)
66. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt (4)
67. Vas Szilveszter Salgótarján úszós felnőtt (new)
68. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (3)
69. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (4)
70. Beracko Miroslav Rimaszombat (SK) feeder felnőtt (4)
71. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (3)
72. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (4)
73. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt (4)
74. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt (3)
75. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (4)
76. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt (4)
77. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt (4)
78. Vízer Gábor Nagyréde method felnőtt (new)
79. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (2)
80. Sipos József Szigetszentmiklós feeder felnőtt (2)
81. Mustó Sára Mátraverebély --- gyermek (3)+1 PE
82. Deák Bence Budapest --- gyermek (4)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
visszamondva
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
MV: módszerváltás
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
Á: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
30 method (3 szektor)
22 feeder (2 szektor)
19 úszós (2 szektor)
07 gyermek (1 szektor)
(benne 3 ifi, 3 hölgy, 1 leány, 3 külföldi)
Pótebéd: 12 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat!

Találkozunk szombaton, Maconkán!

BSHE

Módosította: maconka / 2019-10-18 11:05:52 VálaszElőzmény

2019-10-16 20:40:54

11. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VII. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 5., záró forduló
2019.10.19., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.10.16. 20:40)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Széki Tibor Egyek method felnőtt (4)
2. Becsei István Vác úszós felnőtt (4)
3. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (4) +1 PE
4. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (4)
5. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (4)
6. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt (1)
7. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt (4)
8. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (4)
9. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (4)
10. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (4)
11. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
12. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (4) +1 PE
13. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (3)
14. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)
15. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (4) Free
16. Turbucz József Szihalom method felnőtt (4)
17. Kiss Attila Győr feeder felnőtt (new)
18. Fejes László Pécel method felnőtt (new)
19. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek (4)+3 PE
20. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (3)+1 PE
21. Bellán János Szeged method felnőtt (3)
22. Ködmön Dániel Szuha --- gyermek (3)
23. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4)
24. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt (4)+1 PE
25. Csampa György Mátraszele method felnőtt (2)
26. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt (4)+1 PE
27. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (3)
28. Radnai István Dabas feeder felnőtt (3)
29. Danyis János Dabas method felnőtt (-)
30. Nagy László Dabas feeder felnőtt (new)
31. Győri Gyula Maglód method felnőtt (2)+1 PE
32. Győri Adrián Maglód method ifjúsági (2)
33. Győri Dominik Maglód --- gyermek (1)
34. Győriné Orsi Maglód method felnőtt (new)
35. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (3)
36. Vincze Tamás Eger method felnőtt (4)
37. Gáspár Dominik Budapest --- gyermek (4)
38. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (4)
39. Fekete Sándor Budapest feeder felnőtt (2)
40. Balázs Gergő Salgótarján úszós ifjúsági (4)
41. Silkó László Hatvan method felnőtt (4)
42. Birta Krisztián Balassagyarmat úszós felnőtt (new)
43. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (3)
44. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
45. Kotroczó Csaba Nemti feeder felnőtt (1)
46. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (4)
47. Illés László Hatvan úszós felnőtt (4)
48. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt (4)+1 PE
49. Balázs Zsolt Budapest method felnőtt (1)
50. Kucsera Sebestyén Inárcs method felnőtt (3)
51. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (4)
52. Brozmann Miklós Mátraterenye method felnőtt (4)
53. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (4)
54. Szabó Klaudia Gyömrő method felnőtt (1)
55. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (4)
56. Gyurcsák Péter Mátraterenye method felnőtt (4)
57. Kapuszta Mihály Zagyvaszántó úszós felnőtt (1)
58. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (4)
59. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
60. Tóth Sándor Gyöngyös method felnőtt (3)
61. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (4)+1 PE
62. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (4)
63. Sebestyén László Jászárokszállás method felnőtt (3)
64. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (4)+1 PE
65. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (4)
66. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt (4)
67. Vas Szilveszter Salgótarján úszós felnőtt (new)
68. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (3)
69. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (4)
70. Beracko Miroslav Rimaszombat (SK) feeder felnőtt (4)
71. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (3)
72. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (4)
73. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt (4)
74. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt (3)
75. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (4)
76. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt (4)
77. Nyilas Márk Bátonyterenye method felnőtt (4)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
MV: módszerváltás
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
Á: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
32 method (3 szektor)
20 feeder (2 szektor)
19 úszós (2 szektor)
06 gyermek
(benne 3 ifi, 3 hölgy, 0 leány, 3 külföldi)
Pótebéd: 12 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2019. október 17. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2019-10-16 10:00:46

10. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VII. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 5., záró forduló
2019.10.19., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.10.16. 09:50)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Széki Tibor Egyek method felnőtt (4)
2. Becsei István Vác úszós felnőtt (4)
3. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (4) +1 PE
4. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (4)
5. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (4)
6. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt (1)
7. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt (4)
8. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (4)
9. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (4)
10. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (4)
11. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
12. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (4) +1 PE
13. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (3)
14. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)
15. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (4) Free
16. Turbucz József Szihalom method felnőtt (4)
17. Kiss Attila Győr feeder felnőtt (new)
18. Fejes László Pécel method felnőtt (new)
19. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek (4)+3 PE
20. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (3)+1 PE
21. Bellán János Szeged method felnőtt (3)
22. Ködmön Dániel Szuha --- gyermek (3)
23. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4)
24. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt (4)+1 PE
25. Csampa György Mátraszele method felnőtt (2)
26. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt (4)+1 PE
27. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (3)
28. Radnai István Dabas feeder felnőtt (3)
29. Danyis János Dabas method felnőtt (-)
30. Nagy László Dabas feeder felnőtt (new)
31. Győri Gyula Maglód method felnőtt (2)+1 PE
32. Győri Adrián Maglód method ifjúsági (2)
33. Győri Dominik Maglód --- gyermek (1)
34. Győriné Orsi Maglód method felnőtt (new)
35. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (3)
36. Vincze Tamás Eger method felnőtt (4)
37. Gáspár Dominik Budapest --- gyermek (4)
38. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (4)
39. Fekete Sándor Budapest feeder felnőtt (2)
40. Balázs Gergő Salgótarján úszós ifjúsági (4)
41. Silkó László Hatvan method felnőtt (4)
42. Birta Krisztián Balassagyarmat úszós felnőtt (new)
43. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (3)
44. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
45. Kotroczó Csaba Nemti feeder felnőtt (1)
46. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (4)
47. Illés László Hatvan úszós felnőtt (4)
48. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt (4)+1 PE
49. Balázs Zsolt Budapest method felnőtt (1)
50. Kucsera Sebestyén Inárcs method felnőtt (3)
51. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (4)
52. Brozmann Miklós Mátraterenye method felnőtt (4)
53. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (4)
54. Szabó Klaudia Gyömrő method felnőtt (1)
55. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (4)
56. Gyurcsák Péter Mátraterenye method felnőtt (4)
57. Kapuszta Mihály Zagyvaszántó úszós felnőtt (1)
58. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (4)
59. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
60. Tóth Sándor Gyöngyös method felnőtt (3)
61. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (4)+1 PE
62. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (4)
63. Sebestyén László Jászárokszállás method felnőtt (3)
64. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (4)+1 PE
65. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (4)
66. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt (4)
67. Vas Szilveszter Salgótarján úszós felnőtt (new)
68. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (3)
69. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (4)
70. Beracko Miroslav Rimaszombat (SK) feeder felnőtt (4)
71. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (3)
72. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (4)
73. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt (4)
74. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt (3)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
MV: módszerváltás
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
Á: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
30 method (3 szektor)
20 feeder (2 szektor)
19 úszós (2 szektor)
05 gyermek
(benne 3 ifi, 3 hölgy, 0 leány, 3 külföldi)
Pótebéd: 12 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2019. október 17. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2019-10-14 17:58:24

9. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VII. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 5., záró forduló
2019.10.19., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.10.14. 17:45)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Széki Tibor Egyek method felnőtt (4)
2. Becsei István Vác úszós felnőtt (4)
3. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (4) +1 PE
4. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (4)
5. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (4)
6. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt (1)
7. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt (4)
8. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (4)
9. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (4)
10. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (4)
11. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
12. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (4) +1 PE
13. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (3)
14. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)
15. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (4) Free
16. Turbucz József Szihalom method felnőtt (4)
17. Kiss Attila Győr feeder felnőtt (new)
18. Fejes László Pécel method felnőtt (new)
19. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek (4)+3 PE
20. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (3)+1 PE
21. Bellán János Szeged method felnőtt (3)
22. Ködmön Dániel Szuha --- gyermek (3)
23. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4)
24. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt (4)+1 PE
25. Csampa György Mátraszele method felnőtt (2)
26. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt (4)+1 PE
27. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (3)
28. Radnai István Dabas feeder felnőtt (3)
29. Danyis János Dabas method felnőtt (-)
30. Nagy László Dabas feeder felnőtt (new)
31. Győri Gyula Maglód method felnőtt (2)+1 PE
32. Győri Adrián Maglód method ifjúsági (2)
33. Győri Dominik Maglód --- gyermek (1)
34. Győriné Orsi Maglód method felnőtt (new)
35. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (3)
36. Vincze Tamás Eger method felnőtt (4)
37. Gáspár Dominik Budapest --- gyermek (4)
38. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (4)
39. Fekete Sándor Budapest feeder felnőtt (2)
40. Balázs Gergő Salgótarján úszós ifjúsági (4)
41. Silkó László Hatvan method felnőtt (4)
42. Birta Krisztián Balassagyarmat úszós felnőtt (new)
43. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (3)
44. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
45. Kotroczó Csaba Nemti feeder felnőtt (1)
46. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (4)
47. Illés László Hatvan úszós felnőtt (4)
48. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt (4)+1 PE
49. Balázs Zsolt Budapest method felnőtt (1)
50. Kucsera Sebestyén Inárcs method felnőtt (3)
51. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (4)
52. Brozmann Miklós Mátraterenye method felnőtt (4)
53. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (4)
54. Szabó Klaudia Gyömrő method felnőtt (1)
55. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (4)
56. Gyurcsák Péter Mátraterenye method felnőtt (4)
57. Kapuszta Mihály Zagyvaszántó úszós felnőtt (1)
58. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (4)
59. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
60. Tóth Sándor Gyöngyös method felnőtt (3)
61. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (4)+1 PE
62. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (4)
63. Sebestyén László Jászárokszállás method felnőtt (3)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
MV: módszerváltás
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
Á: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
26 method (2 szektor)
18 feeder (2 szektor)
15 úszós (2 szektor)
04 gyermek
(benne 3 ifi, 3 hölgy, 0 leány, 1 külföldi)
Pótebéd: 11 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2019. október 17. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2019-10-14 10:46:37

8. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VII. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 5., záró forduló
2019.10.19., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.10.14. 10:40)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Széki Tibor Egyek method felnőtt (4)
2. Becsei István Vác úszós felnőtt (4)
3. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (4) +1 PE
4. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (4)
5. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (4)
6. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt (1)
7. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt (4)
8. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (4)
9. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (4)
10. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (4)
11. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
12. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (4) +1 PE
13. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (3)
14. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)
15. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (4) Free
16. Turbucz József Szihalom method felnőtt (4)
17. Kiss Attila Győr feeder felnőtt (new)
18. Fejes László Pécel method felnőtt (new)
19. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek (4)+3 PE
20. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (3)+1 PE
21. Bellán János Szeged method felnőtt (3)
22. Ködmön Dániel Szuha --- gyermek (3)
23. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4)
24. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt (4)+1 PE
25. Csampa György Mátraszele method felnőtt (2)
26. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt (4)+1 PE
27. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (3)
28. Radnai István Dabas feeder felnőtt (3)
29. Danyis János Dabas method felnőtt (-)
30. Nagy László Dabas feeder felnőtt (new)
31. Győri Gyula Maglód method felnőtt (2)+1 PE
32. Győri Adrián Maglód method ifjúsági (2)
33. Győri Dominik Maglód --- gyermek (1)
34. Győriné Orsi Maglód method felnőtt (new)
35. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (3)
36. Vincze Tamás Eger method felnőtt (4)
37. Gáspár Dominik Budapest --- gyermek (4)
38. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (4)
39. Fekete Sándor Budapest feeder felnőtt (2)
40. Balázs Gergő Salgótarján úszós ifjúsági (4)
41. Silkó László Hatvan method felnőtt (4)
42. Birta Krisztián Balassagyarmat úszós felnőtt (new)
43. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (3)
44. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
45. Kotroczó Csaba Nemti feeder felnőtt (1)
46. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (4)
47. Illés László Hatvan úszós felnőtt (4)
48. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt (4)+1 PE
49. Balázs Zsolt Budapest method felnőtt (1)
50. Kucsera Sebestyén Inárcs method felnőtt (3)
51. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (4)
52. Brozmann Miklós Mátraterenye method felnőtt (4)
53. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (4)
54. Szabó Klaudia Gyömrő method felnőtt (1)
55. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (4)
56. Gyurcsák Péter Mátraterenye method felnőtt (4)
57. Kapuszta Mihály Zagyvaszántó úszós felnőtt (1)
58. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (4)
59. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
MV: módszerváltás
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
Á: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
24 method (2 szektor)
16 feeder (2 szektor)
15 úszós (2 szektor)
04 gyermek
(benne 3 ifi, 3 hölgy, 0 leány, 1 külföldi)
Pótebéd: 10 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2019. október 17. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2019-10-12 19:43:39

7. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VII. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 5., záró forduló
2019.10.19., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.10.12. 19:40)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Széki Tibor Egyek method felnőtt (4)
2. Becsei István Vác úszós felnőtt (4)
3. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (4) +1 PE
4. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (4)
5. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (4)
6. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt (1)
7. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt (4)
8. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (4)
9. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (4)
10. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (4)
11. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
12. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (4) +1 PE
13. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (3)
14. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)
15. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (4) Free
16. Turbucz József Szihalom method felnőtt (4)
17. Kiss Attila Győr feeder felnőtt (new)
18. Fejes László Pécel method felnőtt (new)
19. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek (4)+3 PE
20. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (3)+1 PE
21. Bellán János Szeged method felnőtt (3)
22. Ködmön Dániel Szuha --- gyermek (3)
23. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4)
24. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt (4)+1 PE
25. Csampa György Mátraszele method felnőtt (2)
26. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt (4)+1 PE
27. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (3)
28. Radnai István Dabas feeder felnőtt (3)
29. Danyis János Dabas method felnőtt (-)
30. Nagy László Dabas feeder felnőtt (new)
31. Győri Gyula Maglód method felnőtt (2)+1 PE
32. Győri Adrián Maglód method ifjúsági (2)
33. Győri Dominik Maglód --- gyermek (1)
34. Győriné Orsi Maglód method felnőtt (new)
35. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (3)
36. Vincze Tamás Eger method felnőtt (4)
37. Gáspár Dominik Budapest --- gyermek (4)
38. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (4)
39. Fekete Sándor Budapest feeder felnőtt (2)
40. Balázs Gergő Salgótarján úszós ifjúsági (4)
41. Silkó László Hatvan method felnőtt (4)
42. Birta Krisztián Balassagyarmat úszós felnőtt (new)
43. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (3)
44. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
45. Kotroczó Csaba Nemti feeder felnőtt (1)
46. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (4)
47. Illés László Hatvan úszós felnőtt (4)
48. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt (4)+1 PE
49. Balázs Zsolt Budapest method felnőtt (1)
50. Kucsera Sebestyén Inárcs method felnőtt (3)
51. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (4)
52. Brozmann Miklós Mátraterenye method felnőtt (4)
53. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (4)
54. Szabó Klaudia Gyömrő method felnőtt (1)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
MV: módszerváltás
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
Á: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
23 method (2 szektor)
13 feeder (1 szektor)
14 úszós (2 szektor)
04 gyermek
(benne 3 ifi, 3 hölgy, 0 leány, 1 külföldi)
Pótebéd: 10 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2019. október 17. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2019-10-12 19:59:00 VálaszElőzmény

2019-10-05 15:54:08

6. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VII. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 5., záró forduló
2019.10.19., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.10.05. 15:50)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Széki Tibor Egyek method felnőtt (4)
2. Becsei István Vác úszós felnőtt (4)
3. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (4) +1 PE
4. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (4)
5. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (4)
6. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt (1)
7. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt (4)
8. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (4)
9. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (4)
10. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (4)
11. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
12. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (4) +1 PE
13. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (3)
14. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)
15. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (4) Free
16. Turbucz József Szihalom method felnőtt (4)
17. Kiss Attila Győr feeder felnőtt (new)
18. Fejes László Pécel method felnőtt (new)
19. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek (3)+3 PE
20. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (3)+1 PE
21. Bellán János Szeged method felnőtt (4)
22. Ködmön Dániel Szuha --- gyermek (3)
23. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4)
24. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt (4)+1 PE
25. Csampa György Mátraszele method felnőtt (2)
26. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt (4)+1 PE
27. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (3)
28. Radnai István Dabas feeder felnőtt (3)
29. Danyis János Dabas method felnőtt (-)
30. Nagy László Dabas feeder felnőtt (new)
31. Győri Gyula Maglód method felnőtt (new)+1 PE
32. Győri Adrián Maglód method ifjúsági (new)
33. Győri Dominik Maglód --- gyermek (new)
34. Győriné Orsi Maglód method felnőtt (new)
35. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (3)
36. Vincze Tamás Eger method felnőtt (4)
37. Gáspár Dominik Budapest --- gyermek (4)
38. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (4)
39. Fekete Sándor Budapest feeder felnőtt (2)
40. Balázs Gergő Salgótarján úszós ifjúsági (4)
41. Silkó László Hatvan method felnőtt (4)
42. Birta Krisztián Balassagyarmat úszós felnőtt (new)
43. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (3)
44. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
45. Kotroczó Csaba Nemti feeder felnőtt (new)
46. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (4)
47. Illés László Hatvan úszós felnőtt (4)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
MV: módszerváltás
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
Á: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
18 method (2 szektor)
12 feeder (1 szektor)
13 úszós (1 szektor)
04 gyermek
(benne 2 ifi, 2 hölgy, 0 leány, 1 külföldi)
Pótebéd: 9 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2019. október 17. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2019-09-29 09:54:49

5. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VII. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 5., záró forduló
2019.10.19., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.09.29. 09:50)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Széki Tibor Egyek method felnőtt (4)
2. Becsei István Vác úszós felnőtt (4)
3. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (4) +1 PE
4. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (4)
5. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (4)
6. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt (1)
7. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt (4)
8. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (4)
9. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (4)
10. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (4)
11. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
12. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (4) +1 PE
13. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (3)
14. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)
15. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (4) Free
16. Turbucz József Szihalom method felnőtt (4)
17. Kiss Attila Győr feeder felnőtt (new)
18. Fejes László Pécel method felnőtt (new)
19. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek (3)+3 PE
20. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (3)+1 PE
21. Bellán János Szeged method felnőtt (4)
22. Ködmön Dániel Szuha --- gyermek (3)
23. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4)
24. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt (4)+1 PE
25. Csampa György Mátraszele method felnőtt (2)
26. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt (4)+1 PE
27. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (3)
28. Radnai István Dabas feeder felnőtt (3)
29. Danyis János Dabas method felnőtt (-)
30. Nagy László Dabas feeder felnőtt (new)
31. Győri Gyula Maglód method felnőtt (new)+1 PE
32. Győri Adrián Maglód method ifjúsági (new)
33. Győri Dominik Maglód --- gyermek (new)
34. Győriné Orsi Maglód method felnőtt (new)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
MV: módszerváltás
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
Á: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
15 method (2 szektor)
08 feeder (1 szektor)
08 úszós (1 szektor)
03 gyermek
(benne 1 ifi, 2 hölgy, 0 leány, 1 külföldi)
Pótebéd: 9 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2019. október 17. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2019-09-28 11:53:27

4. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VII. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 5., záró forduló
2019.10.19., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.09.28. 11:50)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Széki Tibor Egyek method felnőtt (4)
2. Becsei István Vác úszós felnőtt (4)
3. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (4) +1 PE
4. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (4)
5. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (4)
6. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt (1)
7. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt (4)
8. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (4)
9. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (4)
10. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (4)
11. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
12. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (4) +1 PE
13. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (3)
14. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)
15. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (4) Free
16. Turbucz József Szihalom method felnőtt (4)
17. Kiss Attila Győr feeder felnőtt (new)
18. Fejes László Pécel method felnőtt (new)
19. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek (3)+3 PE
20. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (3)+1 PE
21. Bellán János Szeged method felnőtt (4)
22. Ködmön Dániel Szuha --- gyermek (3)
23. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4)
24. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt (4)+1 PE
25. Csampa György Mátraszele method felnőtt (2)
26. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt (4)+1 PE
27. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (3)
28. Radnai István Dabas feeder felnőtt (3)
29. Danyis János Dabas method felnőtt (-)
30. Nagy László Dabas feeder felnőtt (new)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
MV: módszerváltás
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
Á: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
12 method (1 szektor)
08 feeder (1 szektor)
08 úszós (1 szektor)
02 gyermek
(benne 0 ifi, 1 hölgy, 0 leány, 1 külföldi)
Pótebéd: 8 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2019. október 17. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2019-09-27 10:29:31

3. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VII. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 5., záró forduló
2019.10.19., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.09.27. 10:15)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Széki Tibor Egyek method felnőtt (4)
2. Becsei István Vác úszós felnőtt (4)
3. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (4) +1 PE
4. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (4)
5. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (4)
6. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt (1)
7. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt (4)
8. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (4)
9. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (4)
10. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (4)
11. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
12. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (4) +1 PE
13. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (3)
14. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)
15. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (4) Free
16. Turbucz József Szihalom method felnőtt (4)
17. Kiss Attila Győr feeder felnőtt (new)
18. Fejes László Pécel method felnőtt (new)
19. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek (3)+3 PE
20. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (3)+1 PE
21. Bellán János Szeged method felnőtt (4)
22. Ködmön Dániel Szuha --- gyermek (3)
23. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4)
24. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt (4)+1 PE
25. Csampa György Mátraszele method felnőtt (2)
26. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt (4)+1 PE

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
MV: módszerváltás
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
Á: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
11 method (1 szektor)
05 feeder (1 szektor)
08 úszós (1 szektor)
02 gyermek
(benne 0 ifi, 1 hölgy, 0 leány, 1 külföldi)
Pótebéd: 8 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2019. október 17. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2019-09-24 10:03:43

2. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VII. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 5., záró forduló
2019.10.19., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.09.24. 09:35)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Széki Tibor Egyek method felnőtt (4)
2. Becsei István Vác úszós felnőtt (4)
3. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (4) +1 PE
4. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (4)
5. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (4)
6. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt (1)
7. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt (4)
8. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (4)
9. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (4)
10. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (4)
11. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
12. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (4) +1 PE
13. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (3)
14. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)
15. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (4) Free
16. Turbucz József Szihalom method felnőtt (4)
17. Kiss Attila Győr feeder felnőtt (new)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
MV: módszerváltás
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
Á: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
06 method (1 szektor)
04 feeder (1 szektor)
07 úszós (1 szektor)
-- gyermek
(benne 0 ifi, 1 hölgy, 0 leány, 1 külföldi)
Pótebéd: 2 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2019. október 17. 18.00

BSHE

Válasz

2019-09-22 12:39:55

1. Hamarosan

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

következik a frissülő nevezési lista is!

BSHE

Válasz

Hozzászólások 15-1
 / oldal
 

Haldorádó Fórum szabályzat