,
Nyitóoldal
Helyfoglalás
Meteorológia
Hírek
Írások
Fórumok
Eseménynaptár
Rekordfogások
Fotóalbum
Statisztika
Dokumentumtár
Maconka - Fórum

 

Hozzászólások 12-1
 / oldal
 
 
2019-07-29 13:19:14

12. Megjelent

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

a harmadik Szuperkupa-verseny cikke, benne a nyereményekkel és a részletes fordulós-, valamint összetett eredményekkel is.

https://www.maconka.hu/xwater.p...icles&articleid=5157

Jó böngészést, olvasgatást!

Dérer I.

Válasz

2019-07-03 20:45:45

11. Vá: rockzs

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Kedves Horgászbarátunk!

Eddig ennyi:
https://www.maconka.hu/forum.php?frid=1250

A többi hamarosan!

BSHE

VálaszElőzmény

2019-07-02 08:37:04

10. rockzs

rockzs Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2009-07-03 10:40:09

Tisztelt Szervezők!
Az eredményeket meglehet nézni valahol?
Köszönöm és legjobbakat!

Válasz

2019-06-27 23:20:18

9. Versenytérkép

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Íme, az ígéret szerint:

https://www.maconka.hu/download.php?fileid=3060

DI

Válasz

2019-06-27 21:50:02

8. Lezárt nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XXI. TÓPARTI RANDEVÚ - ST. HUBERTUS NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 3. forduló
2019.06.29., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.06.27. 21:35)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (2)
2. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (2)
3. Széki Tibor Egyek method felnőtt (2)
4. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (2)
5. Péter Zoltán Tiszafüred method felnőtt (1)+1 PE
6. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (2)
7. Beracko Miroslav Rimaszombat (SK) feeder felnőtt (2)
8. Bellán János Szeged method felnőtt (2)
9. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (2)
10. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (2)
11. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (2)+1 PE
12. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (2)
13. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (1)
14. Uhrik Péter Tornalja (SK) method felnőtt (-)+1 PE
15. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt (2)+1 PE
16. Kovács Marcell Nagyoroszi feeder felnőtt (1)
17. Jaczenkó Márk Márianosztra feeder felnőtt (1)
18. Gáspár Dominik Budapest --- gyermek (2)
19. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (2)
20. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (2)
21. Silkó László Hatvan method felnőtt (2)
22. Kucsera Sebestyén Inárcs method felnőtt (1)
23. Fekete Sándor Budapest feeder felnőtt (1)
24. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (2)
25. Reményi Zsolt Felsőpakony method felnőtt (2)+1 PE MV
26. Brozmann Miklós Mátraterenye method felnőtt (2)
27. Vadas Tamás Mihálygerge method felnőtt (1)
28. Augusztin Tibor Hatvan method felnőtt (new)
29. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt (2)
30. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt (2)
31. Radnai István Dabas feeder felnőtt (1)
32. Balázs Gergő Salgótarján úszós ifjúsági (2)+1 PE
33. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (2)
34. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)+1 PE
35. Danyi István Fót feeder felnőtt (2)
36. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (2)
37. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (2)
38. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (1)
39. Egri Roman Tornalja (SK) --- gyermek (-)+1 PE
40. Répás Roland Bárna method felnőtt (2)
41. Csampa György Mátraszele method felnőtt (1)
42. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (2)
43. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (2)
44. Becsei István Vác úszós felnőtt (2)
45. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (2)
46. Makai Imre Szolnok feeder felnőtt (new)
47. Juhász János Balassagyarmat úszós felnőtt (2)
48. Szőke Tibor Szécsény method felnőtt (-)
49. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (2)
50. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (2)
51. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt (2)
52. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (2)
53. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (2)
54. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (2)
55. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt (2)
56. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt (2)
57. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (1)
58. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (2)
59. Tari István Pásztó feeder felnőtt (-)
60. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (2)
61. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (2)
62. Szécsényi Bálint Nagykáta method ifjúsági (1)+1 PE
63. Turbucz József Szihalom method felnőtt (2)
64. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (1)+1 PE
65. Győri Adrián Maglód method ifjúsági (1)
66. Győri Gyula Maglód method felnőtt (1)
67. Győri Dominik Maglód --- gyermek (new)+1 PE
68. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek (2)+1 PE
69. Sütő Kevin Balassagyarmat úszós ifjúsági (1)+1 PE
70. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt (2)
71. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt (1)
72. Gyurcsák Péter Mátraterenye method felnőtt (2)+1 PE
73. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
74. Fetter István Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
75. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
76. Tóth Sándor Gyöngyös method felnőtt (1)
77. Ködmön Dániel Szuha --- gyermek (2)
78. Kapuszta Mihály Zagyvaszántó úszós felnőtt (-)
79. Nagy György Nemti method felnőtt (2)
80. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (2)
81. Mustó Sára Mátraverebély --- gyermek (1)+1 PE
82. Sebestyén László Jászárokszállás method felnőtt (1) MV
83. Sipos József Szigetszentmiklós feeder felnőtt (new)
84. Oláh Zsolt Ózd method felnőtt (new)
85. Balog János Domaháza method felnőtt (new)
86. Bánhegyi Zoltán Balmazújváros úszós felnőtt (-)
87. Takács János Balmazújváros úszós felnőtt (-)
88. Gubán Csaba Mátranovák method felnőtt (2)
89. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (2)+1 PE
90. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (2)
91. Illés László Hatvan úszós felnőtt (2)
92. Endrész Zoltán Ózd úszós felnőtt (1)+1 PE
93. Dávid Viktor Mezőkeresztes method felnőtt (1)
94. Sódar Tamás Dabas method felnőtt (1)
95. Vincze Tamás Eger method felnőtt (2)
96. Deák Bence Budapest --- gyermek (2)
97. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek (2)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
MV: módszerváltás
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
Á: helyszíni állami jegy kiváltás

Összesen:
41 method (4 szektor)
23 feeder (2 szektor)
23 úszós (2 szektor)
10 gyermek
(benne 5 ifi, 1 hölgy, 2 leány, 4 külföldi)
Pótebéd: 17 db

Ezúton is ismételten köszönjük a bizalmat! Találkozunk szombaton, a vízparton!

BSHE

Módosította: maconka / 2019-06-27 22:10:41 VálaszElőzmény

2019-06-27 11:05:45

7. Vá[2]: Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Szia István!
Versenytérképre számíthatunk ma este?
Zsolt
Szia!
Igen, késő este.
DI

VálaszElőzmény

2019-06-27 08:33:15

6. Vá: Aktuális nevezési lista

mawer11 Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2013-04-11 11:25:52

Szia István!
Versenytérképre számíthatunk ma este?
Zsolt

VálaszElőzmény

2019-06-26 19:17:53

5. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XXI. TÓPARTI RANDEVÚ - ST. HUBERTUS NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 3. forduló
2019.06.29., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.06.26. 19:05)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (2)
2. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (2)
3. Széki Tibor Egyek method felnőtt (2)
4. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (2)
5. Péter Zoltán Tiszafüred method felnőtt (1)+1 PE
6. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (2)
7. Beracko Miroslav Rimaszombat (SK) feeder felnőtt (2)
8. Bellán János Szeged method felnőtt (2)
9. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (2)
10. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (2)
11. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (2)+1 PE
12. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (2)
13. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (1)
14. Uhrik Péter Tornalja (SK) method felnőtt (1)+1 PE
15. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt (2)+1 PE
16. Kovács Marcell Nagyoroszi feeder felnőtt (1)
17. Jaczenkó Márk Márianosztra feeder felnőtt (1)
18. Gáspár Dominik Budapest --- gyermek (2)
19. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (2)
20. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (2)
21. Silkó László Hatvan method felnőtt (2)
22. Kucsera Sebestyén Inárcs method felnőtt (1)
23. Fekete Sándor Budapest feeder felnőtt (1)
24. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (2)
25. Reményi Zsolt Felsőpakony method felnőtt (2)+1 PE
26. Brozmann Miklós Mátraterenye method felnőtt (2)
27. Vadas Tamás Mihálygerge method felnőtt (1)
28. Augusztin Tibor Hatvan method felnőtt (new)
29. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt (2)
30. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt (1)
31. Radnai István Dabas feeder felnőtt (1)
32. Balázs Gergő Salgótarján úszós ifjúsági (2)+1 PE
33. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (2)
34. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)+1 PE
35. Danyi István Fót feeder felnőtt (2)
36. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (2)
37. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (2)
38. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (1)
39. Egri Roman Tornalja (SK) --- gyermek (1)+1 PE
40. Répás Roland Bárna method felnőtt (2)
41. Csampa György Mátraszele method felnőtt (1)
42. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (2)
43. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (2)
44. Becsei István Vác úszós felnőtt (2)
45. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (2)
46. Makai Imre Szolnok feeder felnőtt (new)
47. Juhász János Balassagyarmat úszós felnőtt (2)
48. Szőke Tibor Szécsény method felnőtt (-)
49. Tótok Gergely Szécsény method felnőtt (-)
50. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (2)
51. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (2)
52. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt (2)
53. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (2) Free
54. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (2)
55. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (2)
56. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt (2)
57. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt (2)
58. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (2)
59. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (2)
60. Tari István Pásztó feeder felnőtt (-)
61. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (2)
62. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (2)
63. Szécsényi Bálint Nagykáta method ifjúsági (1)+1 PE
64. Turbucz József Szihalom method felnőtt (2)
65. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (1)+1 PE
66. Győri Adrián Maglód method ifjúsági (1)
67. Győri Gyula Maglód method felnőtt (1)
68. Győri Dominik Maglód --- gyermek (new)+1 PE
69. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek (1)+1 PE
70. Sütő Kevin Balassagyarmat úszós ifjúsági (1)+1 PE
71. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt (1)
72. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt (1)
73. Gyurcsák Péter Mátraterenye method felnőtt (2)
74. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
75. Fetter István Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
76. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
77. Tóth Sándor Gyöngyös method felnőtt (1)
78. Ködmön Dániel Szuha --- gyermek (2)
79. Kapuszta Mihály Zagyvaszántó úszós felnőtt (1)
80. Nagy György Nemti method felnőtt (1)
81. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (2)
82. Mustó Sára Mátraverebély --- gyermek (2)+1 PE
83. Sebestyén János Jászárokszállás method felnőtt (1) MV
84. Sipos József Szigetszentmiklós feeder felnőtt (new)
85. Oláh Zsolt Ózd method felnőtt (new)
86. Balog János Domaháza method felnőtt (new)
87. Bánhegyi Zoltán Balmazújváros úszós felnőtt (-)
88. Takács János Balmazújváros úszós felnőtt (-)
89. Gubán Csaba Mátranovák method felnőtt (2)
90. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (2)+1 PE
91. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (2)
92. Illés László Hatvan úszós felnőtt (2)
93. Endrész Zoltán Ózd úszós felnőtt (1)+1 PE

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
MV: módszerváltás
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
Á: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
39 method (4 szektor)
23 feeder (2 szektor)
23 úszós (2 szektor)
08 gyermek
(benne 5 ifi, 1 hölgy, 1 leány, 4 külföldi)
Pótebéd: 16 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2019. június 27. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2019-06-26 19:20:49 Válasz

2019-06-21 23:39:29

4. Visszaigazolások

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Kedves Horgászbarátaink!

Ma este 53 nevezést igazoltunk vissza mail formájában a szombati fordulóra. Technikai okok miatt a megszokott listát csak szerdán lehet olvasni majd, de addig is nagyon várjuk az újabb jelentkezéseket!

BSHE

Módosította: maconka / 2019-06-21 23:40:25 Válasz

2019-06-09 12:38:52

3. Vá[2]: Feeder kategória

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Szia! Holnap hazaérek és helyrehozom! Dérer I.
Megtörtént, a feeder összesítő is olvasható, plusz volt egy inaktív süllős-terítékes kép is, az is helyrekerült.

DI

VálaszElőzmény

2019-06-08 18:54:09

2. Vá: Feeder kategória

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Szia! Holnap hazaérek és helyrehozom! Dérer I.

VálaszElőzmény

2019-06-08 15:05:00

1. Feeder kategória

jaszokasza Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2009-09-23 11:18:52

Szia István!
Az összesített feeder kategóriát nem lehet megnyitni.
A többit viszont igen.
Üdv
Lázár József

Válasz

Hozzászólások 12-1
 / oldal
 

Haldorádó Fórum szabályzat