,
Nyitóoldal
Helyfoglalás
Meteorológia
Hírek
Írások
Fórumok
Eseménynaptár
Rekordfogások
Fotóalbum
Statisztika
Dokumentumtár
Maconka - Fórum

 

Hozzászólások 17-1
 / oldal
 
 
2019-05-10 16:51:05

17. Információk

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

A mai napon feltöltésre került a versenytérkép.

Az I. sziget esetében felhívjuk a figyelmet, hogy a felázott talaj okán gépjárművel csak a szigetbejáró végéig, a gk. fordulóig lehet beközlekedni, ezért kérjük, hogy lehetőleg a sorsolt helyek sorrendjében álljanak majd be, a (befelé közlekedve) a jobb oldalra úgy, hogy 1 autó elférjen az autójuk mellett.

Ha valaki önhibáján kívül nem ér oda a regisztrációs idő végéig, akkor - amennyiben a 30 229 5177 telefonszámon jelzi a késést - a szabályoknak megfelelően a BSHE fog helyette húzni helyet.

Köszönjük!

BSHE

Módosította: maconka / 2019-05-10 16:54:57 Válasz

2019-05-10 09:07:39

16. Lezárt nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VII. MACONKAI MAJÁLIS NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 2. forduló
2019.05.11., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.05.09. 18:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (1)
2. Széki Tibor Egyek method felnőtt (1)
3. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (1)+1 PE
4. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (1)
5. Bellán János Szeged method felnőtt (1)
6. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (1)
7. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (1)
8. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (1)
9. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (1)
10. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (1)
11. Molcsán Balázs Hatvan method felnőtt (-)
12. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt (1)+1 PE
13. Gáspár Dominik Budapest --- gyermek (1)
14. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (1)
15. Turbucz József Szihalom method felnőtt (1)
16. Bukta Gábor Gyomaendrőd úszós felnőtt (1)+1 PE
17. Papp Emil Érd úszós felnőtt (1)
18. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt (1)
19. Danyi István Fót feeder felnőtt (1)
20. Csoór Tamás Pásztó method felnőtt (1)
21. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt (1)+1 PE
22. Brozmann Miklós Mátraterenye method felnőtt (1)
23. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (1)
24. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (1)
25. Godó Kitti Szolnok method felnőtt (-)
26. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (1)
27. Beracko Miroslav Rimaszombat (SK) feeder felnőtt (1)
28. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (1)
29. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (1)
30. Silkó László Hatvan method felnőtt (1)
31. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt (1)
32. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt (1)
33. Becsei István Vác úszós felnőtt (1)
34. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (1)
35. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (1)
36. Schottner Balázs Sződ úszós felnőtt (1)
37. Bartus Attila Budapest úszós felnőtt (new)
38. Németi Vivien Marianna Budapest feeder felnőtt (1)
39. Kovács Marcell Nagyoroszi feeder felnőtt (-)
40. Jaczenkó Márk Márianosztra feeder felnőtt (-)
41. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (1)+1 PE
42. Radnai István Dabas feeder felnőtt (-)
43. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (1)
44. Csabai János Kunszentmiklós method felnőtt (1)
45. Sebestyén János Jászárokszállás feeder felnőtt (new)
46. Nagy Attila Majosháza method felnőtt (new)
47. Gubán Csaba Mátranovák method felnőtt (1)
48. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (1)+1 PE
49. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (1)
50. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt (1)
51. Kóczé Zsolt Budapest method felnőtt (new)
52. Kovács Antal Budapest method felnőtt (new)
53. Szécsényi Bálint Nagykáta method ifjúsági (new)+PE
54. Reményi Zsolt Felsőpakony feeder felnőtt (1)+PE
55. Gyurcsák Péter Mátraterenye method felnőtt (1)
56. Tar János ifj. Istenmezeje method felnőtt (1)
57. Kucsera Sebestyén Inárcs method felnőtt (-)
58. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek (1)
59. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (1)
60. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (1)
61. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (1)
62. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (1)
63. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (1)+2 PE
64. Répás Roland Bárna method felnőtt (1)
65. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (1)
66. Illés László Hatvan úszós felnőtt (1)
67. Balázs Gergő Salgótarján úszós ifjúsági (1)+1 PE
68. Nagy György Nemti method felnőtt (1)
69. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt +1 PE
70. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt (-)+1 PE
71. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt (-)
72. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (1)+1 PE
73. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (1)
74. Katona Szabolcs Szarvasgede method felnőtt (1)
75. Deák Bence Budapest --- gyermek (1)
76. Ködmön Dániel Szuha --- gyermek (1)
77. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
78. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
79. Fetter István Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
80. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
81. Kaba Péter Érsekvadkert method felnőtt (-)
82. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (-)
83. Zana Róbert Újszász method felnőtt (new)
84. Tóth Sándor Gyöngyös method felnőtt (-)
85. Vincze Tamás Eger method felnőtt (1)
86. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek +1 PE
87. Juhász János Balassagyarmat úszós felnőtt (1)
88. Sódar Tamás Dabas method felnőtt (-)
89. Urbán László Zaránk úszós felnőtt (1)
90. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (1)
91. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (1)
92. Oláh Kristóf Bálint Pétervására --- gyermek (-)+1 PE
93. Mustó Sára Mátraverebély --- gyermek (-)+1 PE
94. Bodor András Budapest method felnőtt (new)
95. Kállai Alexander Márk Abony method felnőtt (new)
96. Rostár András Szada feeder felnőtt (1)
97. Petrovics Richárd Nógrádsipek method felnőtt (-)
98. Zachar Dorottya Nógrádsipek method felnőtt (-)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
Á: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
41 method (4 szektor)
24 feeder (3 szektor)
24 úszós (3 szektor)
09 gyermek
(benne 3 ifi, 4 hölgy, 2 leány, 3 külföldi)
Pótebéd: 16 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat! Találkozunk a vízparton!

BSHE

VálaszElőzmény

2019-05-10 02:14:09

15. versenytérkép

bukta_g Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2006-05-22 13:25:43

Tisztelt Dérer Úr!
Kaphatnánk egy versenytérképet?
Köszönettel :
Bukta Gábor

Válasz

2019-05-08 20:08:17

14. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VII. MACONKAI MAJÁLIS NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 2. forduló
2019.05.11., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.05.08. 22:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (1)
2. Széki Tibor Egyek method felnőtt (1)
3. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (1)+1 PE
4. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (1)
5. Bellán János Szeged method felnőtt (1)
6. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (1)
7. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (1)
8. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (1)
9. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (1)
10. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (1)
11. Molcsán Balázs Hatvan method felnőtt (-)
12. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt (1)+1 PE
13. Gáspár Dominik Budapest --- gyermek (1)
14. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (1)
15. Turbucz József Szihalom method felnőtt (1)
16. Bukta Gábor Gyomaendrőd úszós felnőtt (1)+1 PE
17. Papp Emil Érd úszós felnőtt (1)
18. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt (1)
19. Danyi István Fót feeder felnőtt (1)
20. Csoór Tamás Pásztó method felnőtt (1)
21. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt (1)+1 PE
22. Brozmann Miklós Mátraterenye method felnőtt (1)
23. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (1)
24. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (1)
25. Godó Kitti Szolnok method felnőtt (-)
26. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (1)
27. Beracko Miroslav Rimaszombat (SK) feeder felnőtt (1)
28. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (1)
29. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (1)
30. Silkó László Hatvan method felnőtt (1)
31. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt (1)
32. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt (1)
33. Becsei István Vác úszós felnőtt (1)
34. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (1)
35. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (1)
36. Schottner Balázs Sződ úszós felnőtt (1)
37. Bartus Attila Budapest úszós felnőtt (new)
38. Németi Vivien Marianna Budapest feeder felnőtt (1)
39. Kovács Marcell Nagyoroszi feeder felnőtt (-)
40. Jaczenkó Márk Márianosztra feeder felnőtt (-)
41. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (1)+1 PE
42. Radnai István Dabas feeder felnőtt (-)
43. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (1)
44. Csabai János Kunszentmiklós method felnőtt (1)
45. Sebestyén János Jászárokszállás feeder felnőtt (new)
46. Nagy Attila Majosháza method felnőtt (new)
47. Gubán Csaba Mátranovák method felnőtt (1)
48. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (1)+1 PE
49. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (1)
50. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt (1)
51. Kóczé Zsolt Budapest method felnőtt (new)
52. Kovács Antal Budapest method felnőtt (new)
53. Szécsényi Bálint Nagykáta method ifjúsági (new)+PE
54. Reményi Zsolt Felsőpakony feeder felnőtt (1)+PE
55. Gyurcsák Péter Mátraterenye method felnőtt (1)
56. Tar János ifj. Istenmezeje method felnőtt (1)
57. Kucsera Sebestyén Inárcs method felnőtt (-)
58. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek (1)
59. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (1)
60. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (1)
61. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (1)
62. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (1)
63. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (1)+2 PE
64. Répás Roland Bárna method felnőtt (1)
65. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (1)
66. Illés László Hatvan úszós felnőtt (1)
67. Balázs Gergő Salgótarján úszós ifjúsági (1)+1 PE
68. Nagy György Nemti method felnőtt (1)
69. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt +1 PE
70. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt (-)+1 PE
71. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt (-)
72. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (1)
73. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (1)
74. Katona Szabolcs Szarvasgede method felnőtt (1)
75. Deák Bence Budapest --- gyermek (1)
76. Ködmön Dániel Szuha --- gyermek (1)
77. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
78. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
79. Fetter István Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
80. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
81. Kaba Péter Érsekvadkert method felnőtt (-)
82. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (-)
83. Zana Róbert Újszász method felnőtt (new)
84. Tóth Sándor Gyöngyös method felnőtt (-)
85. Vincze Tamás Eger method felnőtt (1)
86. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek +1 PE
87. Juhász János Balassagyarmat úszós felnőtt (1)
88. Sódar Tamás Dabas method felnőtt (-)
89. Urbán László Zaránk úszós felnőtt (1)
90. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (1)
91. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (1)
92. Oláh Kristóf Bálint Pétervására --- gyermek (-)+1 PE
93. Mustó Sára Mátraverebély --- gyermek (-)+1 PE
94. Bodor András Budapest method felnőtt (new)
95. Kállai Alexander Márk Abony method felnőtt (new)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
Á: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
39 method (4 szektor)
23 feeder (2 szektor)
24 úszós (2 szektor)
09 gyermek
(benne 3 ifi, 3 hölgy, 2 leány, 3 külföldi)
Pótebéd: 16 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2019. május 09. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2019-05-09 08:05:41 VálaszElőzmény

2019-05-08 09:09:30

13. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VII. MACONKAI MAJÁLIS NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 2. forduló
2019.05.11., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.05.08. 09:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (1)
2. Széki Tibor Egyek method felnőtt (1)
3. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (1)+1 PE
4. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (1)
5. Bellán János Szeged method felnőtt (1)
6. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (1)
7. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (1)
8. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (1)
9. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (1)
10. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (1)
11. Molcsán Balázs Hatvan method felnőtt (-)
12. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt (1)+1 PE
13. Gáspár Dominik Budapest --- gyermek (1)
14. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (1)
15. Turbucz József Szihalom method felnőtt (1)
16. Bukta Gábor Gyomaendrőd úszós felnőtt (1)+1 PE
17. Papp Emil Érd úszós felnőtt (1)
18. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt (1)
19. Danyi István Fót feeder felnőtt (1)
20. Csoór Tamás Pásztó method felnőtt (1)
21. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt (1)+1 PE
22. Brozmann Miklós Mátraterenye method felnőtt (1)
23. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (1)
24. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (1)
25. Godó Kitti Szolnok method felnőtt (-)
26. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (1)
27. Beracko Miroslav Rimaszombat (SK) feeder felnőtt (1)
28. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (1)
29. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (1)
30. Silkó László Hatvan method felnőtt (1)
31. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt (1)
32. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt (1)
33. Gál Tamás Fülek (SK) method felnőtt (-) +1 PE
34. Becsei István Vác úszós felnőtt (1)
35. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (1)
36. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (1)
37. Schottner Balázs Sződ úszós felnőtt (1)
38. Bartus Attila Budapest úszós felnőtt (new)
39. Németi Vivien Marianna Budapest feeder felnőtt (1)
40. Kovács Marcell Nagyoroszi feeder felnőtt (-)
41. Jaczenkó Márk Márianosztra feeder felnőtt (-)
42. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (1)+1 PE
43. Radnai István Dabas feeder felnőtt (-)
44. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (1)
45. Csabai János Kunszentmiklós method felnőtt (1)
46. Sebestyén János Jászárokszállás feeder felnőtt (new)
47. Nagy Attila Majosháza method felnőtt (new)
48. Gubán Csaba Mátranovák method felnőtt (1)
49. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (1)+1 PE
50. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (1)
51. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt (1)
52. Kóczé Zsolt Budapest method felnőtt (new)
53. Kovács Antal Budapest method felnőtt (new)
54. Szécsényi Bálint Nagykáta method ifjúsági (new)+PE
55. Reményi Zsolt Felsőpakony feeder felnőtt (1)+PE
56. Gyurcsák Péter Mátraterenye method felnőtt (1)
57. Tar János ifj. Istenmezeje method felnőtt (1)
58. Kucsera Sebestyén Inárcs method felnőtt (-)
59. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek (1)
60. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (1)
61. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (1)
62. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (1)
63. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (1)
64. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (1)+2 PE
65. Répás Roland Bárna method felnőtt (1)
66. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (1)
67. Illés László Hatvan úszós felnőtt (1)
68. Balázs Gergő Salgótarján úszós ifjúsági (1)+1 PE
69. Nagy György Nemti method felnőtt (1)
70. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt +1 PE
71. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt (-)+1 PE
72. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt (-)
73. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (1)
74. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (1)
75. Katona Szabolcs Szarvasgede method felnőtt (1)
76. Deák Bence Budapest --- gyermek (1)
77. Ködmön Dániel Szuha --- gyermek (1)
78. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
79. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
80. Fetter István Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
81. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
82. Kaba Péter Érsekvadkert method felnőtt (-)
83. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (-)
84. Zana Róbert Újszász method felnőtt (new)
85. Tóth Sándor Gyöngyös method felnőtt (-)
86. Vincze Tamás Eger method felnőtt (1)
87. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek +1 PE
88. Juhász János Balassagyarmat úszós felnőtt (1)
89. Sódar Tamás Dabas method felnőtt (-)
90. Urbán László Zaránk úszós felnőtt (1)
91. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (1)
92. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (1)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
Á: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
38 method (4 szektor)
23 feeder (2 szektor)
24 úszós (2 szektor)
07 gyermek
(benne 3 ifi, 3 hölgy, 1 leány, 3 külföldi)
Pótebéd: 15 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2019. május 09. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2019-05-07 10:23:13

12. Majális kupa

p19821213 Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2019-05-07 10:04:27

Tisztelt Dérer úr! Egyéb elfoglaltságot végett a szombati Majális kupán nem tudok részt venni. Üdv: Kékesi Péter

Válasz

2019-05-07 07:36:06

11. Pótebéd

fiat Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2003-03-10 18:37:03

Kedves István!
Kérnék 1 pótebédet.
Tőke Ferenc

Válasz

2019-05-06 21:32:23

10. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VII. MACONKAI MAJÁLIS NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 2. forduló
2019.05.11., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.05.06. 21:25)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (1)
2. Széki Tibor Egyek method felnőtt (1)
3. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (1)+1 PE
4. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (1)
5. Bellán János Szeged method felnőtt (1)
6. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (1)
7. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (1)
8. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (1)
9. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (1)
10. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (1)
11. Molcsán Balázs Hatvan method felnőtt (-)
12. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt (1)+1 PE
13. Gáspár Dominik Budapest --- gyermek (1)
14. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (1)
15. Turbucz József Szihalom method felnőtt (1)
16. Bukta Gábor Gyomaendrőd úszós felnőtt (1)+1 PE
17. Papp Emil Érd úszós felnőtt (1)
18. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt (1)
19. Danyi István Fót feeder felnőtt (1)
20. Csoór Tamás Pásztó method felnőtt (1)
21. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt (1)+1 PE
22. Brozmann Miklós Mátraterenye method felnőtt (1)
23. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (1)
24. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (1)
25. Godó Kitti Szolnok method felnőtt (-)
26. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (1)
27. Beracko Miroslav Rimaszombat (SK) feeder felnőtt (1)
28. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (1)
29. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (1)
30. Silkó László Hatvan method felnőtt (1)
31. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt (1)
32. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt (1)
33. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági (1)
34. Gál Tamás Fülek (SK) method felnőtt (-) +1 PE
35. Becsei István Vác úszós felnőtt (1)
36. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (1)
37. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (1)
38. Schottner Balázs Sződ úszós felnőtt (1)
39. Bartus Attila Budapest úszós felnőtt (new)
40. Németi Vivien Marianna Budapest feeder felnőtt (1)
41. Kovács Marcell Nagyoroszi feeder felnőtt (-)
42. Jaczenkó Márk Márianosztra feeder felnőtt (-)
43. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (1)+1 PE
44. Radnai István Dabas feeder felnőtt (-)
45. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (1)
46. Csabai János Kunszentmiklós method felnőtt (1)
47. Sebestyén János Jászárokszállás feeder felnőtt (new)
48. Nagy Attila Majosháza method felnőtt (new)
49. Gubán Csaba Mátranovák method felnőtt (1)
50. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (1)+1 PE
51. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (1)
52. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt (1)
53. Kóczé Zsolt Budapest method felnőtt (new)
54. Kovács Antal Budapest method felnőtt (new)
55. Szécsényi Bálint Nagykáta method ifjúsági (new)+PE
56. Reményi Zsolt Felsőpakony feeder felnőtt (1)
57. Gyurcsák Péter Mátraterenye method felnőtt (1)
58. Tar János ifj. Istenmezeje method felnőtt (1)
59. Kucsera Sebestyén Inárcs method felnőtt (-)
60. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek (1)
61. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (1)
62. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (1)
63. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (1)
64. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (1)
65. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (1)+2 PE
66. Répás Roland Bárna method felnőtt (1)
67. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (1)
68. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (1)
69. Illés László Hatvan úszós felnőtt (1)
70. Balázs Gergő Salgótarján úszós ifjúsági (1)+1 PE
71. Nagy György Nemti feeder felnőtt (1)+MV
72. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt +1 PE
73. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt (-)+1 PE
74. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt (-)
75. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (1)
76. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (1)
77. Katona Szabolcs Szarvasgede method felnőtt (1)
78. Deák Bence Budapest --- gyermek (1)
79. Ködmön Dániel Szuha --- gyermek (1)
80. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
81. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
82. Fetter István Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
83. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
84. Kaba Péter Érsekvadkert method felnőtt (-)
85. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (-)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
Á: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
35 method (3 szektor)
22 feeder (2 szektor)
22 úszós (2 szektor)
06 gyermek
(benne 4 ifi, 3 hölgy, 1 leány, 3 külföldi)
Pótebéd: 13 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2019. május 09. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2019-05-07 08:15:34 VálaszElőzmény

2019-05-06 21:28:51

9. Vá: Versenytérkép

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Tisztelt Dérer Úr!
Szeretném kérni a 2. Forduló versenytérképét!
Előre is Köszönöm!
Kedves Horgászbarátunk!

Szokás szerint a végleges létszám ismeretében, csütörtök este/péntek reggel.

DI

VálaszElőzmény

2019-05-06 18:35:32

8. Versenytérkép

renata100 Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2019-05-06 18:27:10

Tisztelt Dérer Úr!
Szeretném kérni a 2. Forduló versenytérképét!
Előre is Köszönöm!

Válasz

2019-05-05 19:33:26

7. ebéd

bukta_g Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2006-05-22 13:25:43

Sziasztok!
Szeretnék egy plusz ebédet kérni !
Köszönettel Bukta Gábor

Válasz

2019-05-04 11:47:17

6. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VII. MACONKAI MAJÁLIS NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 2. forduló
2019.05.11., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.05.04. 12:05)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (1)
2. Széki Tibor Egyek method felnőtt (1)
3. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (1)+1 PE
4. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (1)
5. Bellán János Szeged method felnőtt (1)
6. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (1)
7. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (1)
8. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (1)
9. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (1)
10. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (1)
11. Molcsán Balázs Hatvan method felnőtt (-)
12. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt (1)+1 PE
13. Gáspár Dominik Budapest --- gyermek (1)
14. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (1)
15. Turbucz József Szihalom method felnőtt (1)
16. Bukta Gábor Gyomaendrőd úszós felnőtt (new)
17. Papp Emil Érd úszós felnőtt (1)
18. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt (1)
19. Danyi István Fót feeder felnőtt (1)
20. Csoór Tamás Pásztó method felnőtt (1)
21. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt (1)+1 PE
22. Brozmann Miklós Mátraterenye method felnőtt (1)
23. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (1)
24. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (1)
25. Godó Kitti Szolnok method felnőtt (-)
26. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (1)
27. Beracko Miroslav Rimaszombat (SK) feeder felnőtt (1)
28. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (1)
29. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (1)
30. Silkó László Hatvan method felnőtt (1)
31. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt (1)
32. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt (1)
33. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági (1)
34. Gál Tamás Fülek (SK) method felnőtt (-) +1 PE
35. Becsei István Vác úszós felnőtt (1)
36. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (1)
37. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (1)
38. Schottner Balázs Sződ úszós felnőtt (1)
39. Bartus Attila Budapest úszós felnőtt (new)
40. Németi Vivien Marianna Budapest feeder felnőtt (1)
41. Kovács Marcell Nagyoroszi feeder felnőtt (-)
42. Jaczenkó Márk Márianosztra feeder felnőtt (-)
43. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (1)
44. Radnai István Dabas feeder felnőtt (-)
45. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (1)
46. Csabai János Kunszentmiklós method felnőtt (1)
47. Sebestyén János Jászárokszállás feeder felnőtt (new)
48. Nagy Attila Majosháza method felnőtt (new)
49. Gubán Csaba Mátranovák method felnőtt (1)
50. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (1)+1 PE
51. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (1)
52. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt (1)
53. Kóczé Zsolt Budapest method felnőtt (new)
54. Kovács Antal Budapest method felnőtt (new)
55. Szécsényi Bálint Nagykáta method ifjúsági (new)+PE
56. Reményi Zsolt Felsőpakony feeder felnőtt (1)
57. Gyurcsák Péter Mátraterenye method felnőtt (1)
58. Tar János ifj. Istenmezeje method felnőtt (1)
59. Kucsera Sebestyén Inárcs method felnőtt (-)
60. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek (1)
61. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (1)
62. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (1)
63. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (1)
64. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (1)
65. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (1)+1 PE
66. Csampa György Mátraszele method felnőtt (1)
67. Répás Roland Bárna method felnőtt (1)
68. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (1)
69. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (1)
70. Illés László Hatvan úszós felnőtt (1)
71. Balázs Gergő Salgótarján úszós ifjúsági (1)+1 PE
72. Nagy György Nemti feeder felnőtt (1)+MV
73. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt +1 PE
74. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt (1)+1 PE
75. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt (-)
76. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (1)
77. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (1)
78. Katona Szabolcs Szarvasgede method felnőtt (1)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
Á: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
35 method (3 szektor)
21 feeder (2 szektor)
18 úszós (2 szektor)
04 gyermek
(benne 4 ifi, 3 hölgy, 1 leány, 3 külföldi)
Pótebéd: 10 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2019. május 09. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2019-05-06 08:24:31 VálaszElőzmény

2019-05-01 21:23:15

5. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VII. MACONKAI MAJÁLIS NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 2. forduló
2019.05.11., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.05.01. 21:15)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (1)
2. Széki Tibor Egyek method felnőtt (1)
3. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (1)+1 PE
4. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (1)
5. Bellán János Szeged method felnőtt (1)
6. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (1)
7. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (1)
8. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (1)
9. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (1)
10. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (1)
11. Molcsán Balázs Hatvan method felnőtt (-)
12. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt (1)+1 PE
13. Gáspár Dominik Budapest --- gyermek (1)
14. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (1)
15. Turbucz József Szihalom method felnőtt (1)
16. Bukta Gábor Gyomaendrőd úszós felnőtt (new)
17. Papp Emil Érd úszós felnőtt (1)
18. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt (1)
19. Danyi István Fót feeder felnőtt (1)
20. Csoór Tamás Pásztó method felnőtt (1)
21. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt (1)+1 PE
22. Brozmann Miklós Mátraterenye method felnőtt (1)
23. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (1)
24. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (1)
25. Godó Kitti Szolnok method felnőtt (-)
26. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (1)
27. Beracko Miroslav Rimaszombat (SK) feeder felnőtt (1)
28. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (1)
29. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (1)
30. Silkó László Hatvan method felnőtt (1)
31. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt (1)
32. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt (1)
33. Kocsis Bálint Atkár method felnőtt (1)
34. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági (1)
35. Gál Tamás Fülek (SK) method felnőtt (-) +1 PE
36. Becsei István Vác úszós felnőtt (1)
37. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (1)
38. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (1)
39. Schottner Balázs Sződ úszós felnőtt (1)
40. Bartus Attila Budapest úszós felnőtt (new)
41. Németi Vivien Marianna Budapest feeder felnőtt (1)
42. Kovács Marcell Nagyoroszi feeder felnőtt (-)
43. Jaczenkó Márk Márianosztra feeder felnőtt (-)
44. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (1)
45. Radnai István Dabas feeder felnőtt (-)
46. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (1)
47. Csabai János Kunszentmiklós method felnőtt (1)
48. Sebestyén János Jászárokszállás feeder felnőtt (new)
49. Nagy Attila Majosháza method felnőtt (new)
50. Gubán Csaba Mátranovák method felnőtt (1)
51. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (1)+1 PE
52. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (1)
53. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt (1)
54. Kóczé Zsolt Budapest method felnőtt (new)
55. Kovács Antal Budapest method felnőtt (new)
56. Szécsényi Bálint Nagykáta method ifjúsági (new)+PE
57. Reményi Zsolt Felsőpakony feeder felnőtt (1)
58. Gyurcsák Péter Mátraterenye method felnőtt (1)
59. Tar János ifj. Istenmezeje method felnőtt (1)
60. Kucsera Sebestyén Inárcs method felnőtt (-)
61. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek (1)
62. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (1)
63. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (1)
64. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (1)
65. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (1)
66. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (1)+1 PE
67. Csampa György Mátraszele method felnőtt (1)
68. Répás Roland Bárna method felnőtt (1)
69. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (1)
70. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (1)
71. Illés László Hatvan úszós felnőtt (1)
72. Balázs Gergő Salgótarján úszós ifjúsági (1)+1 PE
73. Nagy György Nemti feeder felnőtt (1)+MV
74. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt +1 PE

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
Á: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
33 method (3 szektor)
20 feeder (2 szektor)
17 úszós (2 szektor)
04 gyermek
(benne 4 ifi, 3 hölgy, 1 leány, 3 külföldi)
Pótebéd: 9 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2019. május 09. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2019-04-30 21:09:04

4. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VII. MACONKAI MAJÁLIS NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 2. forduló
2019.05.11., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.04.30. 21:05)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (1)
2. Széki Tibor Egyek method felnőtt (1)
3. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (1)+1 PE
4. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (1)
5. Bellán János Szeged method felnőtt (1)
6. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (1)
7. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (1)
8. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (1)
9. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (1)
10. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (1)
11. Molcsán Balázs Hatvan method felnőtt (-)
12. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt (1)+1 PE
13. Gáspár Dominik Budapest --- gyermek (1)
14. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (1)
15. Turbucz József Szihalom method felnőtt (1)
16. Bukta Gábor Gyomaendrőd úszós felnőtt (new)
17. Papp Emil Érd úszós felnőtt (1)
18. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt (1)
19. Danyi István Fót feeder felnőtt (1)
20. Csoór Tamás Pásztó method felnőtt (1)
21. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt (1)+1 PE
22. Brozmann Miklós Mátraterenye method felnőtt (1)
23. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (1)
24. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (1)
25. Godó Kitti Szolnok method felnőtt (-)
26. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (1)
27. Beracko Miroslav Rimaszombat (SK) feeder felnőtt (1)
28. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (1)
29. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (1)
30. Silkó László Hatvan method felnőtt (1)
31. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt (1)
32. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt (1)
33. Kocsis Bálint Atkár method felnőtt (1)
34. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági (1)
35. Gál Tamás Fülek (SK) method felnőtt (-) +1 PE
36. Becsei István Vác úszós felnőtt (1)
37. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (1)
38. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (1)
39. Schottner Balázs Sződ úszós felnőtt (1)
40. Bartus Attila Budapest úszós felnőtt (new)
41. Németi Vivien Marianna Budapest feeder felnőtt (1)
42. Kovács Marcell Nagyoroszi feeder felnőtt (-)
43. Jaczenkó Márk Márianosztra feeder felnőtt (-)
44. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (1)
45. Radnai István Dabas feeder felnőtt (-)
46. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (1)
47. Csabai János Kunszentmiklós method felnőtt (1)
48. Sebestyén János Jászárokszállás feeder felnőtt (new)
49. Nagy Attila Majosháza method felnőtt (new)
50. Gubán Csaba Mátranovák method felnőtt (1)
51. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (1)+1 PE
52. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (1)
53. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt (1)
54. Kóczé Zsolt Budapest method felnőtt (new)
55. Kovács Antal Budapest method felnőtt (new)
56. Szécsényi Bálint Nagykáta method ifjúsági (new)+PE
57. Reményi Zsolt Felsőpakony feeder felnőtt (1)
58. Gyurcsák Péter Mátraterenye method felnőtt (1)
59. Tar János ifj. Istenmezeje method felnőtt (1)
60. Kucsera Sebestyén Inárcs method felnőtt (-)
61. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek (1)
62. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (1)
63. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (1)
64. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (1)
65. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (1)
66. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (1)+1 PE
67. Csampa György Mátraszele method felnőtt (1)
68. Répás Roland Bárna method felnőtt (1)
69. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (1)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
Á: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
33 method (3 szektor)
19 feeder (3 szektor)
13 úszós (2 szektor)
04 gyermek
(benne 3 ifi, 3 hölgy, 1 leány, 3 külföldi)
Pótebéd: 7 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2019. május 09. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2019-04-29 21:47:17

3. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VII. MACONKAI MAJÁLIS NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 2. forduló
2019.05.11., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.04.29. 21:45)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (1)
2. Széki Tibor Egyek method felnőtt (1)
3. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (1)+1 PE
4. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (1)
5. Bellán János Szeged method felnőtt (1)
6. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (1)
7. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (1)
8. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (1)
9. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (1)
10. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (1)
11. Molcsán Balázs Hatvan method felnőtt (-)
12. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt (1)+1 PE
13. Gáspár Dominik Budapest --- gyermek (1)
14. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (1)
15. Turbucz József Szihalom method felnőtt (1)
16. Bukta Gábor Gyomaendrőd úszós felnőtt (new)
17. Papp Emil Érd úszós felnőtt (1)
18. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt (1)
19. Danyi István Fót feeder felnőtt (1)
20. Csoór Tamás Pásztó method felnőtt (1)
21. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt (1)+1 PE
22. Brozmann Miklós Mátraterenye method felnőtt (1)
23. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (1)
24. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (1)
25. Godó Kitti Szolnok method felnőtt (-)
26. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (1)
27. Beracko Miroslav Rimaszombat (SK) feeder felnőtt (1)
28. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (1)
29. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (1)
30. Silkó László Hatvan method felnőtt (1)
31. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt (1)
32. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt (1)
33. Kocsis Bálint Atkár method felnőtt (1)
34. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági (1)
35. Gál Tamás Fülek (SK) method felnőtt (-) +1 PE
36. Becsei István Vác úszós felnőtt (1)
37. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (1)
38. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (1)
39. Schottner Balázs Sződ úszós felnőtt (1)
40. Bartus Attila Budapest úszós felnőtt (new)
41. Németi Vivien Marianna Budapest feeder felnőtt (1)
42. Kovács Marcell Nagyoroszi feeder felnőtt (-)
43. Jaczenkó Márk Márianosztra feeder felnőtt (-)
44. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (1)
45. Radnai István Dabas feeder felnőtt (-)
46. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (1)
47. Csabai János Kunszentmiklós method felnőtt (1)
48. Sebestyén János Jászárokszállás feeder felnőtt (new)
49. Nagy Attila Majosháza method felnőtt (new)
50. Gubán Csaba Mátranovák method felnőtt (1)
51. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (1)+1 PE
52. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (1)
53. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt (1)
54. Kóczé Zsolt Budapest method felnőtt (new)
55. Kovács Antal Budapest method felnőtt (new)
56. Szécsényi Bálint Nagykáta method ifjúsági (new)+PE
57. Reményi Zsolt Felsőpakony feeder felnőtt (1)
58. Gyurcsák Péter Mátraterenye method felnőtt (1)
59. Tar János ifj. Istenmezeje method felnőtt (1)
60. Kucsera Sebestyén Inárcs method felnőtt (-)
61. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek (1)
62. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (1)
63. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (1)
64. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (1)
65. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (1)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
Á: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
30 method (3 szektor)
19 feeder (3 szektor)
12 úszós (1 szektor)
04 gyermek
(benne 3 ifi, 3 hölgy, 1 leány, 3 külföldi)
Pótebéd: 6 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2019. május 09. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2019-04-29 21:48:11 VálaszElőzmény

2019-04-28 21:45:36

2. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

VII. MACONKAI MAJÁLIS NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 2. forduló
2019.05.11., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.04.28. 21:40)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (1)
2. Széki Tibor Egyek method felnőtt (1)
3. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (1)+1 PE
4. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (1)
5. Bellán János Szeged method felnőtt (1)
6. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt (1)
7. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (1)
8. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (1)
9. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (1)
10. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (1)
11. Molcsán Balázs Hatvan method felnőtt (-)
12. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt (1)+1 PE
13. Gáspár Dominik Budapest --- gyermek (1)
14. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt (1)
15. Turbucz József Szihalom method felnőtt (1)
16. Bukta Gábor Gyomaendrőd úszós felnőtt (new)
17. Papp Emil Érd úszós felnőtt (1)
18. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt (1)
19. Danyi István Fót feeder felnőtt (1)
20. Csoór Tamás Pásztó method felnőtt (1)
21. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt (1)+1 PE
22. Brozmann Miklós Mátraterenye method felnőtt (1)
23. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (1)
24. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (1)
25. Godó Kitti Szolnok method felnőtt (-)
26. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (1)
27. Beracko Miroslav Rimaszombat (SK) feeder felnőtt (1)
28. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (1)
29. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (1)
30. Silkó László Hatvan method felnőtt (1)
31. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt (1)
32. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt (1)
33. Kocsis Bálint Atkár method felnőtt (1)
34. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági (1)
35. Gál Tamás Fülek (SK) method felnőtt (-) +1 PE
36. Becsei István Vác úszós felnőtt (1)
37. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (1)
38. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (1)
39. Schottner Balázs Sződ úszós felnőtt (1)
40. Bartus Attila Budapest úszós felnőtt (new)
41. Németi Vivien Marianna Budapest feeder felnőtt (1)
42. Kovács Marcell Nagyoroszi feeder felnőtt (-)
43. Jaczenkó Márk Márianosztra feeder felnőtt (-)
44. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (1)
45. Radnai István Dabas feeder felnőtt (-)
46. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (1)
47. Csabai János Kunszentmiklós method felnőtt (1)
48. Sebestyén János Jászárokszállás feeder felnőtt (new)
49. Nagy Attila Majosháza method felnőtt (new)
50. Gubán Csaba Mátranovák method felnőtt (1)
51. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (1)+1 PE
52. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (1)
53. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt (1)
54. Kóczé Zsolt Budapest method felnőtt (new)
55. Kovács Antal Budapest method felnőtt (new)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
Á: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
26 method (3 szektor)
14 feeder (2 szektor)
12 úszós (1 szektor)
03 gyermek
(benne 1 ifi, 3 hölgy, 0 leány, 3 külföldi)
Pótebéd: 5 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2019. május 09. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2019-04-28 21:46:35 Válasz

2019-04-27 18:58:56

1. Hamarosan

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

következik a frissülő nevezési lista is!

BSHE

Módosította: maconka / 2019-04-27 19:00:04 Válasz

Hozzászólások 17-1
 / oldal
 

Haldorádó Fórum szabályzat