,
Nyitóoldal
Helyfoglalás
Meteorológia
Hírek
Írások
Fórumok
Eseménynaptár
Rekordfogások
Fotóalbum
Statisztika
Dokumentumtár
Maconka - Fórum

 

Hozzászólások 25-6
 / oldal
Lapozás: 2, 1  Előző
 
2019-04-18 09:44:49

25. A következő versenyre szóló

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

jelentkezési lap mától az Eseménynaptár rovatban és itt is rendelkezésre áll.

http://www.maconka.hu/download.php?fileid=2961

Üdvözlettel:

Dérer I.

Módosította: maconka / 2019-04-18 09:45:23 Válasz

2019-04-05 19:14:43

24. Vá: Parkolási lehetőség

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Tisztelt Dérer úr!

Érdeklődnék, hogy most is meg lesz e nyitva a felső út a parkolás miatt (mint tavaly) a félszigeten horgászók számára, hogy elkerüljük a nagy torlódást!

Tisztelettel:

Komár István

Kedves István!
Igen, be lehet menni a halőrház melletti parkolóba és a felső útra is.
Üdvözlettel: Dérer I.

VálaszElőzmény

2019-04-05 19:00:15

23. Parkolási lehetőség

komari Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2012-03-07 02:32:34

Tisztelt Dérer úr!

Érdeklődnék, hogy most is meg lesz e nyitva a felső út a parkolás miatt (mint tavaly) a félszigeten horgászók számára, hogy elkerüljük a nagy torlódást!

Tisztelettel:

Komár István

Módosította: komari / 2019-04-05 19:04:04 Válasz

2019-04-05 17:29:25

22. Vá[3]: Lezárt nevezési lista

mawer11 Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2013-04-11 11:25:52

Köszi 😉😁

VálaszElőzmény

2019-04-05 17:03:25

21. Vá[2]: Lezárt nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Minden kívánságod így teljesüljön! :)

http://www.maconka.hu/download.php?fileid=2938

VálaszElőzmény

2019-04-05 06:39:30

20. Vá: Lezárt nevezési lista

mawer11 Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2013-04-11 11:25:52

Helló
Egy versenytérképet biztosan szívesen látnának a versenyzők 😉😁
Zsolt

VálaszElőzmény

2019-04-04 22:20:09

19. Lezárt nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XV. TAVASZI MACONKA NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 1., nyitó forduló
2019.04.06., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.04.04. 22:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Silkó László Hatvan method felnőtt
2. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt
3. Koleszár-Varga Imre Szerencs method felnőtt +1 PE
4. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt
5. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt
6. Bellán János Szeged method felnőtt (new)
7. Bandzi László Budapest feeder felnőtt (new)
8. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt
9. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt
10. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek
11. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt
12. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt +1 PE
13. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt
14. Bohács Bianka Bátonyterenye --- gyermek (new)
15. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt
16. Brozmann Miklós Mátraterenye method felnőtt
17. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt
18. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt +1 PE
19. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt
20. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt
21. Kövér Tibor Kecskemét method felnőtt (new) +1 PE
22. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt
23. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt
24. Beracko Miroslav Rimaszombat (SK) feeder felnőtt (new) +Á
25. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt
26. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt
27. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt
28. Schottner Balázs Sződ úszós felnőtt (new) +1 PE
29. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt +1 PE
30. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (new)
31. Becsei István Vác úszós felnőtt +1 PE
32. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt
33. Nagy László Gyöngyös method felnőtt
34. Balázs Zsolt Budapest method felnőtt (new) +1 PE
35. Győri Adrián Maglód method ifjúsági (new)
36. Győri Gyula Maglód method felnőtt (new)
37. Péter Zoltán Tiszafüred method felnőtt +1 PE
38. Csampa György Mátraszele method felnőtt
39. Répás Roland Bárna method felnőtt
40. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt +1 PE
41. Széki Tibor Egyek method felnőtt
42. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt
43. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt
44. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt
45. Tóth István Jászkisér method felnőtt
46. Fekete Sándor Budapest feeder felnőtt
47. Turbucz József Szihalom method felnőtt
48. Farkas János Felsőzsolca method felnőtt +1 PE
49. Stoszek László Mátranovák method felnőtt +1 PE
50. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt
51. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt
52. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt
53. Vadas Tamás Mihálygerge method felnőtt (new)
54. Katona Szabolcs Szarvasgede method felnőtt
55. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek +2 PE
56. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt
57. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt
58. Danyi István Fót feeder felnőtt
59. Kurucz Dávid Budapest method felnőtt (new)
60. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek +1 PE
61. Urbán László Zaránk úszós felnőtt
62. Simon Zoltán Egerfarmos method felnőtt
63. Nagy István Mezőkövesd method felnőtt
64. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt
65. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági
66. Kocsis Bálint Atkár method felnőtt
67. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt
68. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt
69. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt
70. Varga József Bekecs method felnőtt (new)
71. Hercog György Tárnok method felnőtt (new)
72. Nagy György Nemti method felnőtt
73. Endrész Zoltán Ózd úszós felnőtt +1 PE
74. Tari István Pásztó method felnőtt
75. Papp József Salgótarján feeder felnőtt
76. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt
77. Illés László Hatvan úszós felnőtt
78. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági
79. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt
80. Juhász János Balassagyarmat úszós felnőtt
81. Dávid Viktor Mezőkeresztes method felnőtt
82. Csoór Tamás Pásztó method felnőtt (new)
83. Rostár András Szada feeder felnőtt
84. Csabai János Kunszentmiklós method felnőtt (new)
85. Gyurcsák Péter Mátraterenye method felnőtt (new)
86. Tar János ifj. Istenmezeje method felnőtt (new)
87. Lipták Zoltán Salgótarján method felnőtt
88. Papp Emil Érd úszós felnőtt (new)
89. Gubán Csaba Mátranovák method felnőtt
90. Deák Bence Budapest --- gyermek (new)
91. Oláh Kristóf Bálint Pétervására --- gyermek
92. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek +1 PE
93. Sütő Kevin Balassagyarmat úszós ifjúsági +1 PE
94. Deák András Budapest feeder felnőtt (new)
95. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt
96. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt
97. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt
98. Fetter István Pilisvörösvár úszós felnőtt
99. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt
100. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt
101. Német Vivien Marianna Budapest feeder felnőtt (new)
102. Reményi Zsolt Felsőpakony feeder felnőtt (new)
103. Vincze Tamás Eger method felnőtt
104. Mazán Martin Nemti method ifjúsági (new) +1 PE
105. Kuris Attila Karancsalja method felnőtt
106. Gáspár Dominik Budapest --- gyermek (new)
107. Tar Ákos Istenmezeje method felnőtt (new)
108. Balázs Gergő Salgótarján úszós ifjúsági +1 PE
109. Péntek Dusán Gyöngyös method felnőtt (new)
110. Ködmön Dániel Szuha --- gyermek (new)
111. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
Á: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
51 method (5 szektor)
24 feeder (3 szektor)
27 úszós (3 szektor)
09 gyermek
(benne 6 ifi, 2 hölgy, 2 leány, 3 külföldi)
Pótebéd: 20 db

Külön öröm, hogy Horgászbarátaink jóvoltából újra 100 fő feletti lesz az idénynyitó verseny és hosszú idő után a method mellett a feeder és az úszós módszerek is 3-3 szektorral állhatnak rajthoz!

Ezúton is köszönjük a bizalmat!

BSHE

Módosította: maconka / 2019-04-05 20:28:31 VálaszElőzmény

2019-04-04 13:02:32
18.
spj Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2008-06-09 15:56:25

Törölve! spj / 2019-04-04 19:29:08

2019-04-04 09:15:34

17. Vá: Aktuális nevezési lista

balna Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2004-10-16 17:27:17

37. Murai Norbert Budapest method felnőtt

Kedves szervezők, kérem szépen a fenti nevezésem törlését. Az autóm ma reggel (Maconkára menet az M3-ason) úgy döntött, hogy horgászat helyett inkább szerelőhöz menne... :'(

VálaszElőzmény

2019-04-03 22:11:44

16. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XV. TAVASZI MACONKA NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 1., nyitó forduló
2019.04.06., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.04.03. 22:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Silkó László Hatvan method felnőtt
2. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt +1 PE
3. Koleszár-Varga Imre Szerencs method felnőtt +1 PE
4. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt
5. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt
6. Bellán János Szeged method felnőtt (new)
7. Bandzi László Budapest feeder felnőtt (new)
8. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt
9. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt
10. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek
11. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt
12. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt +1 PE
13. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt
14. Bohács Bianka Bátonyterenye --- gyermek (new)
15. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt
16. Brozmann Miklós Mátraterenye method felnőtt
17. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt
18. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt +1 PE
19. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt
20. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt
21. Kövér Tibor Kecskemét method felnőtt (new) +1 PE
22. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt
23. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt
24. Beracko Miroslav Rimaszombat (SK) feeder felnőtt (new) +Á
25. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt
26. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt
27. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt
28. Schottner Balázs Sződ úszós felnőtt (new) +1 PE
29. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt +1 PE
30. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (new)
31. Becsei István Vác úszós felnőtt +1 PE
32. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt
33. Nagy László Gyöngyös method felnőtt
34. Balázs Zsolt Budapest method felnőtt (new) +1 PE
35. Győri Adrián Maglód method ifjúsági (new)
36. Győri Gyula Maglód method felnőtt (new)
37. Murai Norbert Budapest method felnőtt
38. Péter Zoltán Tiszafüred method felnőtt +1 PE
39. Csampa György Mátraszele method felnőtt
40. Répás Roland Bárna method felnőtt
41. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt +1 PE
42. Széki Tibor Egyek method felnőtt
43. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt
44. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt
45. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt
46. Tóth István Jászkisér method felnőtt
47. Fekete Sándor Budapest feeder felnőtt
48. Turbucz József Szihalom method felnőtt
49. Farkas János Felsőzsolca method felnőtt +1 PE
50. Stoszek László Mátranovák method felnőtt +1 PE
51. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt
52. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt
53. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt
54. Vadas Tamás Mihálygerge method felnőtt (new)
55. Katona Szabolcs Szarvasgede method felnőtt
56. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek +2 PE
57. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt
58. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt
59. Danyi István Fót feeder felnőtt
60. Kurucz Dávid Budapest method felnőtt (new)
61. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek +1 PE
62. Urbán László Zaránk úszós felnőtt
63. Simon Zoltán Egerfarmos method felnőtt
64. Nagy István Mezőkövesd method felnőtt
65. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt
66. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági
67. Kocsis Bálint Atkár method felnőtt
68. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt
69. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt
70. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt
71. Varga József Bekecs method felnőtt (new)
72. Hercog György Tárnok method felnőtt (new)
73. Nagy György Nemti method felnőtt
74. Endrész Zoltán Ózd úszós felnőtt +1 PE
75. Tari István Pásztó method felnőtt
76. Papp József Salgótarján feeder felnőtt +1 PE
77. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt
78. Illés László Hatvan úszós felnőtt
79. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági
80. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt
81. Juhász János Balassagyarmat úszós felnőtt
82. Dávid Viktor Mezőkeresztes method felnőtt
83. Csoór Tamás Pásztó method felnőtt (new)
84. Rostár András Szada feeder felnőtt
85. Csabai János Kunszentmiklós method felnőtt (new)
86. Gyurcsák Péter Mátraterenye method felnőtt (new)
87. Tar János ifj. Istenmezeje method felnőtt (new)
88. Lipták Zoltán Salgótarján method felnőtt
89. Papp Emil Érd úszós felnőtt (new)
90. Gubán Csaba Mátranovák method felnőtt
91. Deák Bence Budapest --- gyermek (new)
92. Oláh Kristóf Bálint Pétervására --- gyermek
93. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek +1 PE
94. Sütő Kevin Balassagyarmat úszós 105. +1 PE
95. Deák András Budapest feeder felnőtt (new)
96. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt
97. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt
98. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt
99. Fetter István Pilisvörösvár úszós felnőtt
100. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt
101. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt
102. Német Vivien Marianna Budapest feeder felnőtt (new)
103. Reményi Zsolt Felsőpakony feeder felnőtt (new)
104. Vincze Tamás Eger method felnőtt
105. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt
106. Mazán Martin Nemti method ifjúsági (new) +1 PE
107. Kuris Attila Karancsalja method felnőtt
108. Gáspár Dominik Budapest --- gyermek (new)
109. Tar Ákos Istenmezeje method felnőtt (new)
110. Balázs Gergő Salgótarján úszós ifjúsági +1 PE
111. Péntek Dusán Gyöngyös method felnőtt (new)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
Á: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
52 method (5 szektor)
25 feeder (3 szektor)
26 úszós (3 szektor)
08 gyermek
(benne 6 ifi, 2 hölgy, 2 leány, 3 külföldi)
Pótebéd: 20 db

Külön öröm, hogy Horgászbarátaink jóvoltából újra 100 fő feletti lesz az idénynyitó verseny és hosszú idő után a method mellett a feeder és az úszós módszerek is 3-3 szektorral állhatnak rajthoz!

Még két - szerintünk pozitív - információ:
1) Minden szektor a fő tározótérben kerül kijelölésre
2) Az ebéd közkívánatra bacsa szelet rizzsel és házi savanyúval


Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2019. április 04. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2019-04-03 22:13:50 VálaszElőzmény

2019-04-02 16:05:10

15. pótebéd

spj Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2008-06-09 15:56:25

Kérek egy pótebédet,ha még lehetséges.Üdv Papp József

Válasz

2019-04-01 21:43:53

14. Aktuális nevezési lista - túl a százon!

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XV. TAVASZI MACONKA NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 1., nyitó forduló
2019.04.06., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.04.01. 21:30)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Silkó László Hatvan method felnőtt
2. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt +1 PE
3. Koleszár-Varga Imre Szerencs method felnőtt +1 PE
4. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt
5. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt
6. Bellán János Szeged method felnőtt (new)
7. Bandzi László Budapest feeder felnőtt (new)
8. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt
9. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt
10. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek
11. Tótok Gergely Szécsény method felnőtt
12. Szőke Tibor Szécsény method felnőtt
13. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt
14. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt +1 PE
15. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt
16. Bohács Bianka Bátonyterenye --- gyermek (new)
17. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt
18. Brozmann Miklós Mátraterenye method felnőtt
19. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt
20. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt +1 PE
21. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt
22. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt
23. Kövér Tibor Kecskemét method felnőtt (new) +1 PE
24. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt
25. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt
26. Beracko Miroslav Rimaszombat (SK) feeder felnőtt (new) +EÁH
27. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt
28. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt
29. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt
30. Schottner Balázs Sződ úszós felnőtt (new)
31. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt
32. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (new)
33. Becsei István Vác úszós felnőtt
34. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt
35. Nagy László Gyöngyös method felnőtt
36. Balázs Zsolt Budapest method felnőtt (new) +1 PE
37. Győri Adrián Maglód method ifjúsági (new)
38. Győri Gyula Maglód method felnőtt (new)
39. Murai Norbert Budapest method felnőtt
40. Péter Zoltán Tiszafüred method felnőtt +1 PE
41. Csampa György Mátraszele method felnőtt
42. Répás Roland Bárna method felnőtt
43. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt +1 PE
44. Széki Tibor Egyek method felnőtt
45. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt
46. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt
47. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt
48. Tóth István Jászkisér method felnőtt
49. Fekete Sándor Budapest feeder felnőtt
50. Turbucz József Szihalom method felnőtt
51. Farkas János Felsőzsolca method felnőtt +1 PE
52. Stoszek László Mátranovák method felnőtt +1 PE
53. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt
54. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt
55. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt
56. Vadas Tamás Mihálygerge method felnőtt (new)
57. Katona Szabolcs Szarvasgede method felnőtt
58. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek +2 PE
59. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt
60. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt
61. Danyi István Fót feeder felnőtt
62. Kurucz Dávid Budapest method felnőtt (new)
63. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek +1 PE
64. Urbán László Zaránk úszós felnőtt
65. Simon Zoltán Egerfarmos method felnőtt
66. Nagy István Mezőkövesd method felnőtt
67. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt
68. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági
69. Kocsis Bálint Atkár method felnőtt
70. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt
71. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt
72. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt
73. Varga József Bekecs method felnőtt (new)
74. Hercog György Tárnok method felnőtt (new)
75. Nagy György Nemti method felnőtt
76. Endrész Zoltán Ózd úszós felnőtt +1 PE
77. Tari István Pásztó method felnőtt
78. Papp József Salgótarján feeder felnőtt
79. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt
80. Illés László Hatvan úszós felnőtt
81. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági
82. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt
83. Juhász János Balassagyarmat úszós felnőtt
84. Dávid Viktor Mezőkeresztes method felnőtt
85. Csoór Tamás Pásztó method felnőtt (new)
86. Rostár András Szada feeder felnőtt
87. Csabai János Kunszentmiklós method felnőtt (new)
88. Gyurcsák Péter Mátraterenye method felnőtt (new)
89. Tar János ifj. Istenmezeje method felnőtt (new)
90. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek +2 PE
91. Lipták Zoltán Salgótarján method felnőtt
92. Papp Emil Érd úszós felnőtt (new)
93. Gubán Csaba Mátranovák method felnőtt
94. Deák Bence Budapest --- gyermek (new)
95. Oláh Kristóf Bálint Pétervására --- gyermek
96. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek +1 PE
97. Sütő Kevin Balassagyarmat úszós ifjúsági +1 PE
98. Deák András Budapest feeder felnőtt (new)
99. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt
100. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt
101. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt
102. Fetter István Pilisvörösvár úszós felnőtt
103. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt
104. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt
105. Német Vivien Marianna Budapest feeder felnőtt (new)
106. Reményi Zsolt Felsőpakony feeder felnőtt (new)
107. Vincze Tamás Eger method felnőtt
108. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt
109. Mazán Martin Nemti method ifjúsági (new) +1 PE

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
EÁH: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
51 method (5 szektor)
25 feeder (3 szektor)
25 úszós (3 szektor)
08 gyermek
(benne 5 ifi, 2 hölgy, 2 leány, 3 külföldi)
Pótebéd: 19 db

Külön öröm, hogy Horgászbarátaink jóvoltából újra 100 fő feletti lesz az idénynyitó verseny és hosszú idő után a method mellett a feeder és az úszós módszerek is 3-3 szektorral állhatnak rajthoz!

Még két - szerintünk pozitív - információ:
1) Minden szektor a fő tározótérben kerül kijelölésre
2) Az ebéd közkívánatra bacsa szelet rizzsel és házi savanyúval


Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2019. április 04. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2019-04-03 14:59:57 VálaszElőzmény

2019-03-31 21:46:22

13. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XV. TAVASZI MACONKA NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 1., nyitó forduló
2019.04.06., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.03.31. 21:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Silkó László Hatvan method felnőtt
2. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt +1 PE
3. Koleszár-Varga Imre Szerencs method felnőtt +1 PE
4. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt
5. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt
6. Bellán János Szeged method felnőtt (new)
7. Bandzi László Budapest feeder felnőtt (new)
8. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt
9. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt
10. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek
11. Tótok Gergely Szécsény method felnőtt
12. Szőke Tibor Szécsény method felnőtt
13. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt
14. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt +1 PE
15. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt
16. Bohács Bianka Bátonyterenye --- gyermek (new)
17. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt
18. Brozmann Miklós Mátraterenye method felnőtt
19. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt
20. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt +1 PE
21. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt
22. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt
23. Kövér Tibor Kecskemét method felnőtt (new) +1 PE
24. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt
25. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt
26. Beracko Miroslav Rimaszombat (SK) feeder felnőtt (new) +EÁH
27. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt
28. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt
29. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt
30. Schottner Balázs Sződ úszós felnőtt (new)
31. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt
32. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (new)
33. Becsei István Vác úszós felnőtt
34. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt
35. Nagy László Gyöngyös method felnőtt
36. Balázs Zsolt Budapest method felnőtt (new) +1 PE
37. Győri Adrián Maglód method ifjúsági (new)
38. Győri Gyula Maglód method felnőtt (new)
39. Murai Norbert Budapest method felnőtt
40. Péter Zoltán Tiszafüred method felnőtt +1 PE
41. Csampa György Mátraszele method felnőtt
42. Répás Roland Bárna method felnőtt
43. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt +1 PE
44. Széki Tibor Egyek method felnőtt
45. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt
46. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt
47. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt
48. Tóth István Jászkisér method felnőtt
49. Fekete Sándor Budapest feeder felnőtt
50. Turbucz József Szihalom method felnőtt
51. Farkas János Felsőzsolca method felnőtt +1 PE
52. Stoszek László Mátranovák method felnőtt +1 PE
53. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt
54. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt
55. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt
56. Vadas Tamás Mihálygerge method felnőtt (new)
57. Katona Szabolcs Szarvasgede method felnőtt
58. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek +2 PE
59. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt
60. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt
61. Danyi István Fót feeder felnőtt
62. Kurucz Dávid Budapest method felnőtt (new)
63. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek +1 PE
64. Urbán László Zaránk úszós felnőtt
65. Simon Zoltán Egerfarmos method felnőtt
66. Nagy István Mezőkövesd method felnőtt
67. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt
68. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági
69. Kocsis Bálint Atkár method felnőtt
70. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt
71. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt
72. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt
73. Varga József Bekecs method felnőtt (new)
74. Hercog György Tárnok method felnőtt (new)
75. Nagy György Nemti method felnőtt
76. Endrész Zoltán Ózd úszós felnőtt +1 PE
77. Tari István Pásztó method felnőtt
78. Papp József Salgótarján feeder felnőtt
79. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt
80. Illés László Hatvan úszós felnőtt
81. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági
82. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt
83. Juhász János Balassagyarmat úszós felnőtt
84. Dávid Viktor Mezőkeresztes method felnőtt
85. Csoór Tamás Pásztó method felnőtt (new)
86. Rostár András Szada feeder felnőtt
87. Csabai János Kunszentmiklós method felnőtt (new)
88. Gyurcsák Péter Mátraterenye method felnőtt (new)
89. Tar János ifj. Istenmezeje method felnőtt (new)
90. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek +2 PE
91. Lipták Zoltán Salgótarján method felnőtt
92. Papp Emil Érd úszós felnőtt (new)
93. Gubán Csaba Mátranovák method felnőtt
94. Deák Bence Budapest --- gyermek (new)
95. Oláh Kristóf Bálint Pétervására --- gyermek
96. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek +1 PE
97. Sütő Kevin Balassagyarmat úszós ifjúsági +1 PE

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
EÁH: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
49 method (4 szektor)
19 feeder (2 szektor)
21 úszós (2 szektor)
08 gyermek
(benne 4 ifi, 1 hölgy, 2 leány, 3 külföldi)
Pótebéd: 18 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2019. április 04. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2019-03-29 21:32:11

12. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XV. TAVASZI MACONKA NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 1., nyitó forduló
2019.04.06., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.03.29. 21:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Silkó László Hatvan method felnőtt
2. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt +1 PE
3. Koleszár-Varga Imre Szerencs method felnőtt +1 PE
4. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt
5. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt
6. Bellán János Szeged method felnőtt (new)
7. Bandzi László Budapest feeder felnőtt (new)
8. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt
9. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt
10. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek
11. Tótok Gergely Szécsény method felnőtt
12. Szőke Tibor Szécsény method felnőtt
13. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt
14. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt +1 PE
15. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt
16. Bohács Bianka Bátonyterenye --- gyermek (new)
17. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt
18. Brozmann Miklós Mátraterenye method felnőtt
19. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt
20. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt +1 PE
21. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt
22. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt
23. Kövér Tibor Kecskemét method felnőtt (new) +1 PE
24. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt
25. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt
26. Beracko Miroslav Rimaszombat (SK) feeder felnőtt (new) +EÁH
27. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt
28. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt
29. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt
30. Schottner Balázs Sződ úszós felnőtt (new)
31. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt
32. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (new)
33. Becsei István Vác úszós felnőtt
34. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt
35. Nagy László Gyöngyös method felnőtt
36. Balázs Zsolt Budapest method felnőtt (new) +1 PE
37. Győri Adrián Maglód method ifjúsági (new)
38. Győri Gyula Maglód method felnőtt (new)
39. Murai Norbert Budapest method felnőtt
40. Péter Zoltán Tiszafüred method felnőtt +1 PE
41. Csampa György Mátraszele method felnőtt
42. Répás Roland Bárna method felnőtt
43. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt +1 PE
44. Széki Tibor Egyek method felnőtt
45. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt
46. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt
47. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt
48. Tóth István Jászkisér method felnőtt
49. Fekete Sándor Budapest feeder felnőtt
50. Turbucz József Szihalom method felnőtt
51. Farkas János Felsőzsolca method felnőtt +1 PE
52. Stoszek László Mátranovák method felnőtt +1 PE
53. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt
54. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt
55. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt
56. Vadas Tamás Mihálygerge method felnőtt (new)
57. Katona Szabolcs Szarvasgede method felnőtt
58. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek +2 PE
59. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt
60. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt
61. Danyi István Fót feeder felnőtt
62. Kurucz Dávid Budapest method felnőtt (new)
63. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek +1 PE
64. Urbán László Zaránk úszós felnőtt
65. Simon Zoltán Egerfarmos method felnőtt
66. Nagy István Mezőkövesd method felnőtt
67. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt
68. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági
69. Kocsis Bálint Atkár method felnőtt
70. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt
71. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt
72. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt
73. Varga József Bekecs method felnőtt (new)
74. Hercog György Tárnok method felnőtt (new)
75. Nagy György Nemti method felnőtt
76. Endrész Zoltán Ózd úszós felnőtt +1 PE
77. Tari István Pásztó method felnőtt
78. Papp József Salgótarján feeder felnőtt
79. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt
80. Illés László Hatvan úszós felnőtt
81. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági
82. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt
83. Juhász János Balassagyarmat úszós felnőtt
84. Dávid Viktor Mezőkeresztes method felnőtt
85. Csoór Tamás Pásztó method felnőtt (new)
86. Rostár András Szada feeder felnőtt
87. Csabai János Kunszentmiklós method felnőtt (new)
88. Gyurcsák Péter Mátraterenye method felnőtt (new)
89. Tar János ifj. Istenmezeje method felnőtt (new)
90. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek +2 PE
91. Lipták Zoltán Salgótarján method felnőtt
92. Papp Emil Érd úszós felnőtt (new)
93. Gubán Csaba Mátranovák method felnőtt

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
EÁH: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
49 method (4 szektor)
19 feeder (2 szektor)
20 úszós (2 szektor)
05 gyermek
(benne 3 ifi, 1 hölgy, 2 leány, 3 külföldi)
Pótebéd: 16 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2019. április 04. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2019-03-29 21:53:29 VálaszElőzmény

2019-03-27 21:52:33

11. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XV. TAVASZI MACONKA NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 1., nyitó forduló
2019.04.06., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.03.27. 21:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Silkó László Hatvan method felnőtt
2. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt +1 PE
3. Koleszár-Varga Imre Szerencs method felnőtt +1 PE
4. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt
5. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt
6. Bellán János Szeged method felnőtt (new)
7. Bandzi László Budapest feeder felnőtt (new)
8. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt
9. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt
10. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek
11. Tótok Gergely Szécsény method felnőtt
12. Szőke Tibor Szécsény method felnőtt
13. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt
14. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt +1 PE
15. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt
16. Bohács Bianka Bátonyterenye --- gyermek (new)
17. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt
18. Brozmann Miklós Mátraterenye method felnőtt
19. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt
20. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt +1 PE
21. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt
22. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt
23. Kövér Tibor Kecskemét method felnőtt (new) +1 PE
24. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt
25. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt
26. Beracko Miroslav Rimaszombat (SK) feeder felnőtt (new) +EÁH
27. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt
28. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt
29. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt
30. Schottner Balázs Sződ úszós felnőtt (new)
31. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt
32. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (new)
33. Becsei István Vác úszós felnőtt
34. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt
35. Nagy László Gyöngyös method felnőtt
36. Balázs Zsolt Budapest method felnőtt (new) +1 PE
37. Győri Adrián Maglód method ifjúsági (new)
38. Győri Gyula Maglód method felnőtt (new)
39. Murai Norbert Budapest method felnőtt
40. Péter Zoltán Tiszafüred method felnőtt +1 PE
41. Csampa György Mátraszele method felnőtt
42. Répás Roland Bárna method felnőtt
43. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt +1 PE
44. Széki Tibor Egyek method felnőtt
45. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt
46. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt
47. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt
48. Tóth István Jászkisér method felnőtt
49. Fekete Sándor Budapest feeder felnőtt
50. Turbucz József Szihalom method felnőtt
51. Farkas János Felsőzsolca method felnőtt +1 PE
52. Stoszek László Mátranovák method felnőtt +1 PE
53. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt
54. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt
55. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt
56. Vadas Tamás Mihálygerge method felnőtt (new)
57. Katona Szabolcs Szarvasgede method felnőtt
58. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek +2 PE
59. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt
60. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt
61. Danyi István Fót feeder felnőtt
62. Kurucz Dávid Budapest method felnőtt (new)
63. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek +1 PE
64. Urbán László Zaránk úszós felnőtt
65. Simon Zoltán Egerfarmos method felnőtt
66. Nagy István Mezőkövesd method felnőtt
67. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt
68. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt +1 PE
69. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági
70. Kocsis Bálint Atkár method felnőtt
71. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt
72. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt
73. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt
74. Varga József Bekecs method felnőtt (new)
75. Hercog György Tárnok method felnőtt (new)
76. Nagy György Nemti method felnőtt
77. Endrész Zoltán Ózd úszós felnőtt +1 PE
78. Tari István Pásztó method felnőtt
79. Papp József Salgótarján feeder felnőtt
80. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt
81. Illés László Hatvan úszós felnőtt
82. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági
83. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt
84. Juhász János Balassagyarmat úszós felnőtt
85. Dávid Viktor Mezőkeresztes method felnőtt
86. Csoór Tamás Pásztó method felnőtt (new)
87. Rostár András Szada feeder felnőtt
88. Csabai János Kunszentmiklós method felnőtt (new)
89. Gyurcsák Péter Mátraterenye method felnőtt (new)
90. Tar János ifj. Istenmezeje method felnőtt (new)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
EÁH: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
48 method (4 szektor)
19 feeder (2 szektor)
19 úszós (2 szektor)
04 gyermek
(benne 3 ifi, 1 hölgy, 2 leány, 3 külföldi)
Pótebéd: 15 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2019. április 04. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2019-03-24 10:16:31

10. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XV. TAVASZI MACONKA NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 1., nyitó forduló
2019.04.06., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.03.24. 10:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Silkó László Hatvan method felnőtt
2. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt +1 PE
3. Koleszár-Varga Imre Szerencs method felnőtt +1 PE
4. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt
5. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt
6. Bellán János Szeged method felnőtt (new)
7. Bandzi László Budapest feeder felnőtt (new)
8. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt
9. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt
10. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek
11. Tótok Gergely Szécsény method felnőtt
12. Szőke Tibor Szécsény method felnőtt
13. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt
14. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt +1 PE
15. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt
16. Bohács Bianka Bátonyterenye --- gyermek (new)
17. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt
18. Brozmann Miklós Mátraterenye method felnőtt
19. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt
20. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt +1 PE
21. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt
22. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt
23. Kövér Tibor Kecskemét method felnőtt (new) +1 PE
24. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt
25. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt
26. Beracko Miroslav Rimaszombat (SK) feeder felnőtt (new) +EÁH
27. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt
28. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt
29. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt
30. Schottner Balázs Sződ úszós felnőtt (new)
31. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt
32. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (new)
33. Becsei István Vác úszós felnőtt
34. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt
35. Nagy László Gyöngyös method felnőtt
36. Balázs Zsolt Budapest method felnőtt (new) +1 PE
37. Győri Adrián Maglód method ifjúsági (new)
38. Győri Gyula Maglód method felnőtt (new)
39. Murai Norbert Budapest method felnőtt
40. Péter Zoltán Tiszafüred method felnőtt +1 PE
41. Csampa György Mátraszele method felnőtt
42. Répás Roland Bárna method felnőtt
43. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt +1 PE
44. Széki Tibor Egyek method felnőtt
45. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt
46. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt
47. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt
48. Tóth István Jászkisér method felnőtt
49. Fekete Sándor Budapest feeder felnőtt
50. Turbucz József Szihalom method felnőtt
51. Farkas János Felsőzsolca method felnőtt +1 PE
52. Stoszek László Mátranovák method felnőtt +1 PE
53. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt
54. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt
55. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt
56. Vadas Tamás Mihálygerge method felnőtt (new)
57. Katona Szabolcs Szarvasgede method felnőtt
58. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek +2 PE
59. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt
60. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt
61. Danyi István Fót feeder felnőtt
62. Kurucz Dávid Budapest method felnőtt (new)
63. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek +1 PE
64. Urbán László Zaránk úszós felnőtt
65. Simon Zoltán Egerfarmos method felnőtt
66. Nagy István Mezőkövesd method felnőtt
67. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt
68. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt +1 PE
69. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági
70. Kocsis Bálint Atkár method felnőtt
71. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt
72. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt
73. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt
74. Varga József Bekecs method felnőtt (new)
75. Hercog György Tárnok method felnőtt (new)
76. Nagy György Nemti method felnőtt
77. Endrész Zoltán Ózd úszós felnőtt +1 PE
78. Tari István Pásztó method felnőtt
79. Papp József Salgótarján feeder felnőtt
80. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt
81. Illés László Hatvan úszós felnőtt

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
EÁH: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
43 method (4 szektor)
16 feeder (2 szektor)
18 úszós (2 szektor)
04 gyermek
(benne 2 ifi, 1 hölgy, 2 leány, 3 külföldi)
Pótebéd: 15 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2019. április 04. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2019-03-27 08:05:00 VálaszElőzmény

2019-03-21 22:02:29

9. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XV. TAVASZI MACONKA NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 1., nyitó forduló
2019.04.06., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.03.21. 22:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Silkó László Hatvan method felnőtt
2. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt +1 PE
3. Koleszár-Varga Imre Szerencs method felnőtt +1 PE
4. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt
5. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt
6. Bellán János Szeged method felnőtt (new)
7. Bandzi László Budapest feeder felnőtt (new)
8. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt
9. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt
10. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek
11. Tótok Gergely Szécsény method felnőtt
12. Szőke Tibor Szécsény method felnőtt
13. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt
14. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt +1 PE
15. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt
16. Bohács Bianka Bátonyterenye --- gyermek (new)
17. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt
18. Brozmann Miklós Mátraterenye method felnőtt
19. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt
20. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt +1 PE
21. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt
22. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt
23. Kövér Tibor Kecskemét method felnőtt (new) +1 PE
24. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt
25. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt
26. Beracko Miroslav Rimaszombat (SK) feeder felnőtt (new) +EÁH
27. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt
28. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt
29. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt
30. Schottner Balázs Sződ úszós felnőtt (new)
31. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt
32. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (new)
33. Becsei István Vác úszós felnőtt
34. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt
35. Nagy László Gyöngyös method felnőtt
36. Balázs Zsolt Budapest method felnőtt (new) +1 PE
37. Győri Adrián Maglód method ifjúsági (new)
38. Győri Gyula Maglód method felnőtt (new)
39. Murai Norbert Budapest method felnőtt
40. Péter Zoltán Tiszafüred method felnőtt +1 PE
41. Csampa György Mátraszele method felnőtt
42. Répás Roland Bárna method felnőtt
43. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt +1 PE
44. Széki Tibor Egyek method felnőtt
45. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt
46. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt
47. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt
48. Tóth István Jászkisér method felnőtt
49. Fekete Sándor Budapest feeder felnőtt
50. Turbucz József Szihalom method felnőtt
51. Farkas János Felsőzsolca method felnőtt +1 PE
52. Stoszek László Mátranovák method felnőtt +1 PE
53. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt
54. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt
55. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt
56. Vadas Tamás Mihálygerge method felnőtt (new)
57. Katona Szabolcs Szarvasgede method felnőtt
58. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek +2 PE
59. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt
60. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt
61. Danyi István Fót feeder felnőtt
62. Kurucz Dávid Budapest method felnőtt (new)
63. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek +1 PE
64. Urbán László Zaránk úszós felnőtt
65. Simon Zoltán Egerfarmos method felnőtt
66. Nagy István Mezőkövesd method felnőtt
67. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt
68. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt +1 PE
69. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági
70. Kocsis Bálint Atkár method felnőtt
71. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt
72. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt
73. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt
74. Varga József Bekecs method felnőtt (new)
75. Hercog György Tárnok method felnőtt (new)
76. Nagy György Nemti method felnőtt
77. Endrész Zoltán Ózd úszós felnőtt +1 PE

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
EÁH: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
42 method (4 szektor)
15 feeder (2 szektor)
16 úszós (2 szektor)
04 gyermek
(benne 2 ifi, 1 hölgy, 2 leány, 3 külföldi)
Pótebéd: 15 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2019. április 04. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2019-03-21 22:08:35 VálaszElőzmény

2019-03-17 10:46:34

8. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XV. TAVASZI MACONKA NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’19 Szuperkupa 1., nyitó forduló
2019.04.06., szombat


NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2019.03.17. 10:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Silkó László Hatvan method felnőtt
2. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt +1 PE
3. Koleszár-Varga Imre Szerencs method felnőtt +1 PE
4. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt
5. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt
6. Bellán János Szeged method felnőtt (new)
7. Bandzi László Budapest feeder felnőtt (new)
8. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt
9. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt
10. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek
11. Tótok Gergely Szécsény method felnőtt
12. Szőke Tibor Szécsény method felnőtt
13. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt
14. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt +1 PE
15. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt
16. Bohács Bianka Bátonyterenye --- gyermek (new)
17. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt
18. Brozmann Miklós Mátraterenye method felnőtt
19. Gáspár Tamás Budapest feeder felnőtt
20. Szabó Adrián Kisnána method felnőtt +1 PE
21. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt
22. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt
23. Kövér Tibor Kecskemét method felnőtt (new) +1 PE
24. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt
25. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt
26. Beracko Miroslav Rimaszombat (SK) feeder felnőtt (new) +EÁH
27. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt
28. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt
29. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt
30. Schottner Balázs Sződ úszós felnőtt (new) +1 PE
31. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt +1 PE
32. Mikulinszki Emil Vác feeder felnőtt (new)
33. Becsei István Vác úszós felnőtt +1 PE
34. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt
35. Nagy László Gyöngyös method felnőtt
36. Balázs Zsolt Budapest method felnőtt (new) +1 PE
37. Győri Adrián Maglód method ifjúsági (new)
38. Győri Gyula Maglód method felnőtt (new)
39. Murai Norbert Budapest method felnőtt
40. Péter Zoltán Tiszafüred method felnőtt +1 PE
41. Csampa György Mátraszele method felnőtt
42. Répás Roland Bárna method felnőtt
43. Lázár József Jászdózsa feeder felnőtt +1 PE
44. Széki Tibor Egyek method felnőtt
45. Kürtössy László Szigethalom úszós felnőtt
46. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt
47. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt
48. Tóth István Jászkisér method felnőtt
49. Fekete Sándor Budapest feeder felnőtt
50. Turbucz József Szihalom method felnőtt
51. Farkas János Felsőzsolca method felnőtt +1 PE
52. Stoszek László Mátranovák method felnőtt +1 PE
53. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt
54. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt
55. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt
56. Vadas Tamás Mihálygerge method felnőtt (new)
57. Katona Szabolcs Szarvasgede method felnőtt
58. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek +2 PE
59. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt
60. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt
61. Danyi István Fót feeder felnőtt
62. Kurucz Dávid Budapest method felnőtt (new)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(new): a 2019. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
EÁH: helyszíni állami jegy kiváltás

Jelenleg összesen:
31 method (3 szektor)
14 feeder (2 szektor)
14 úszós (2 szektor)
03 gyermek
(benne 1 ifi, 1 hölgy, 1 leány, 3 külföldi)
Pótebéd: 15 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2019. április 04. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2019-03-17 10:46:53 VálaszElőzmény

2019-03-16 12:06:07

7. Vá[3]: Aktuális nevezési lista

cymapapa Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2014-11-25 16:05:07

Kedves István!
Köszönöm a gyors választ, most már megnyugodtunk hogy nem maradunk le.
Üdvözlettel: Szikora G.

VálaszElőzmény

2019-03-16 10:12:58

6. Vá[2]: Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Üdvözletem. Lenne egy apró hiba, nem látom gyermekem {SZIKORA RAJMOND GÁBOR} nevezését. Természetesen a nevezési lapot leadtuk a halőrháznál. Kérném ennek pótlását, SZIKORA RAJMOND GÁBOR Rákóczibánya Gyermek karegória 2 pótebéddel. Előre is köszönöm. Tisztelettel: Szikora Gábor.
Kedves Gábor!
Mint kiderült, a papíralapú nevezések nincsenek a listán.
A nap folyamán pótoljuk őket.
Üdvözlettel:
Dérer I.

VálaszElőzmény

Hozzászólások 25-6
 / oldal
Lapozás: 2, 1  Előző

Haldorádó Fórum szabályzat