,
Nyitóoldal
Helyfoglalás
Meteorológia
Hírek
Írások
Fórumok
Eseménynaptár
Rekordfogások
Fotóalbum
Statisztika
Dokumentumtár
Maconka - Fórum

 

Hozzászólások 16-1
 / oldal
 
 
2018-08-23 17:27:47

16. Vá[2]: Verseny?

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Megjelent a cikk, indulnak a visszaigazolások is!
BSHE

VálaszElőzmény

2018-08-22 08:36:29

15. Vá: Verseny?

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Üdv.
Csak kérdezném hogy a következő forduló meg lesz tartva?
Tőke Ferenc
Kedves Ferenc!
Természetesen, s a cikk is folyamatban van. A visszaigazolások is elindulnak, s hamarosan helyreáll a megszokott rend. Várjuk továbbra is a nevezéseket!
Üdvözlettel: Dérer I.

VálaszElőzmény

2018-08-21 11:37:23

14. Verseny?

fiat Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2003-03-10 18:37:03

Üdv.
Csak kérdezném hogy a következő forduló meg lesz tartva?
Tőke Ferenc

Válasz

2018-06-26 22:09:45

13. Vá: A korábbi ígéret

fiat Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2003-03-10 18:37:03

Köszönjük,ez most tényleg gyors volt. 😀
Tőke F.

szerint már a versenybeszámoló cikk előtt közöljük a részletes és az összetett eredményeket.

Nos, mától mindez a versenystatisztikával együtt, method feeder, feeder, úszós és gyermek bontásban mától az "Eseménynaptár" rovatból a tárgyi, XX. TRK versenyhez csatolt táblázatok formájában letölthető!

http://www.maconka.hu/xwater.php?xwaterid=1&todo=events

Jó böngészést mindenkinek!

Dérer I.

VálaszElőzmény

2018-06-25 12:14:26

12. A korábbi ígéret

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

szerint már a versenybeszámoló cikk előtt közöljük a részletes és az összetett eredményeket.

Nos, mától mindez a versenystatisztikával együtt, method feeder, feeder, úszós és gyermek bontásban mától az "Eseménynaptár" rovatból a tárgyi, XX. TRK versenyhez csatolt táblázatok formájában letölthető!

http://www.maconka.hu/xwater.php?xwaterid=1&todo=events

Jó böngészést mindenkinek!

Dérer I.

Válasz

2018-06-21 23:50:07

11. Lezárt nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XX. TÓPARTI RANDEVÚ - ST. HUBERTUS NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’18 Szuperkupa 3. forduló
2018.06.23., szombat

NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2018.06.21. 18:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Molnár János Gödöllő method felnőtt (2)
2. Széki Tibor Egyek method felnőtt (2)
3. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (1)
4. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (2)
5. Kelemen Gergő Pásztó method ifjúsági (new) +1 PE
6. Bodnár Gyula Szajol method felnőtt (2)
7. Szabó Zsolt Sarkad method felnőtt (1) +1 PE
8. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (2) +1 PE
9. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt (2)
10. Silkó László Hatvan method felnőtt (2)
11. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt (2)
12. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (2)
13. Buzás Miklós Mátraterenye method felnőtt (1)
14. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (2) +1 PE
15. Godó Kitti Szajol method felnőtt (2)
16. Kocsis Bálint Atkár method felnőtt (2)
17. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (2)
18. Szőke Tibor Szécsény method felnőtt (2)
19. Tótok Gergely Szécsény method felnőtt (2)
20. Farkas Marianna Berndorf (AUT) method felnőtt (1)
21. Tronka Zoltán Berndorf (AUT) method felnőtt (1)
22. Tronka Tamás Kistarcsa method felnőtt (new)
23. Almáshegyi Béla Nagycenk method felnőtt (1)
24. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt (new) +1 PE
25. Petrovics Richárd Nógrádsipek method felnőtt (2)
26. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (2)
27. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (2)
28. Zagyva Kristóf Bükkszék method felnőtt (-)
29. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (2)
30. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (2)
31. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági (2)
32. Pelyhe Péter Mezőkeresztes --- gyermek (2) +1 PE
33. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (2)
34. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (2)
35. Budai Ferenc Salgótarján method felnőtt (new)
36. Csampa György Mátraszele method felnőtt (2)
37. Katona Szabolcs Szarvasgede method felnőtt (2)
38. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (2) MV!
39. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (2)
40. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (2)
41. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (1)
42. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (2) +1 PE
43. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (2)
44. Farkas János Felsőzsolca method felnőtt (2) +1 PE
45. Szilágyi Sándor Mátraderecske method felnőtt (-)
46. Danyi István Fót feeder felnőtt (2)
47. Dobos Géza Budapest úszós felnőtt (2)
48. Blaskó Zoltán Pécel method felnőtt (2) +1 PE
49. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (2)
50. Zachar Dorottya Nógrádsipek method felnőtt (new)
51. Keresztúri Patrik Nógrádsipek method felnőtt (new) +1 PE
52. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (2)
53. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (2) +1 PE
54. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt (2)
55. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt (2) +1 PE
56. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (2) +2 PE
57. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt (1)
58. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (2)
59. Lévai Attila Bátonyterenye method felnőtt (new)
60. Kubinyi Péter Salgótarján method felnőtt (2)
61. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (2)
62. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (2)
63. Kapuszta Mihány Zagyvaszántó úszós felnőtt (-)
64. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (2) +1 PE
65. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek (2) +1 PE
66. Gyurcsák András Bálint Mátraterenye --- gyermek (1) +1 PE
67. Lehoczky Péter Varsány feeder felnőtt (1)
68. Vida István Érd method felnőtt (new) +1 PE
69. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (2)
70. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (2)
71. Papp József Salgótarján úszós felnőtt (2)
72. Mizser Attila Arnót feeder felnőtt (new)
73. Bagi Zoltán Jászberény method felnőtt (2)
74. Nagy István Mezőkövesd method felnőtt (1)
75. Simon Zoltán Egerfarmos method felnőtt (1)
76. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt (2)
77. Oláh Kristóf Bálint Pétervására --- gyermek (2) +1 PE
78. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
79. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
80. Tóth Sándor Gyöngyös method felnőtt (1)
81. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (2)
82. Lipták Zoltán Salgótarján method felnőtt (2)
83. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (2)
84. Szekeres Tibor Nagykáta feeder felnőtt (-) +1 PE
85. Tóth István Jászkisér method felnőtt (-)
86. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (2)
87. Illés László Hatvan úszós felnőtt (2)
88. Koleszár-Varga Imre Szerencs method felnőtt (1)
89. Hercze Zoltán Érd feeder felnőtt (2)
90. Pothorszky László Tárnok úszós felnőtt (2)
91. Sódar Tamás Dabas method felnőtt (2)
92. Darabos Ádám Hatvan method felnőtt (2)
93. Mustó Sára Mátraverebély --- gyermek (2) +1 PE
94. Gombos Zoltán Bátonyterenye method felnőtt (new)
95. Gombos Zoltán ifj. Bátonyterenye method ifjúsági (new)
96. Vincze Tamás Eger method felnőtt (2)
97. Ferenc Péter Kisnána method felnőtt (new)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): előző (2017. évi) sorozat versenyén, vagy versenyein is indult
(new): a 2018. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
MV: engedélyezett módszerváltás

Jelenleg összesen:
55 method (5 szektor)
16 feeder (2 szektor)
17 úszós (2 szektor)
09 gyermek
(benne 4 ifi, 4 hölgy, 2 leány, 4 külföldi)
Pótebéd: 21 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat!

BSHE

Módosította: maconka / 2018-06-21 23:50:27 VálaszElőzmény

2018-06-21 14:43:28

10. Vá[2]: Szektor

xlsxls Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2007-11-14 23:26:04

Köszönöm a tájékoztatást.
Üdv
Mustó T.

VálaszElőzmény

2018-06-20 21:32:11

9. Vá: Szektor

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Üdvözletem!
Lehet már tudni, hol lesz a gyermek szektor?
Még ma felkerül a versenytérkép. A tapasztalatok (próbahorgászat) és a mai bejárás után a kitisztított partvonalú Élmény-tavon lesznek a gyermekek, a rotációs elv alapján a múlt heti EPBC-re nád- és sásmentesített I. szigeten a bal félköríven kerül elhelyezésre a 2 úszós szektor, a gáton pedig a 2 feeder szektor.

Üdvözlettel: Dérer I.

VálaszElőzmény

2018-06-20 20:34:45

8. Szektor

xlsxls Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2007-11-14 23:26:04

Üdvözletem!
Lehet már tudni, hol lesz a gyermek szektor?

Válasz

2018-06-20 19:11:28

7. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XX. TÓPARTI RANDEVÚ - ST. HUBERTUS NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’18 Szuperkupa 3. forduló
2018.06.23., szombat

NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2018.06.20. 19:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Molnár János Gödöllő method felnőtt (2)
2. Széki Tibor Egyek method felnőtt (2)
3. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (1)
4. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (2)
5. Kelemen Gergő Pásztó method ifjúsági (new) +1 PE
6. Bodnár Gyula Szajol method felnőtt (2)
7. Szabó Zsolt Sarkad method felnőtt (1) +1 PE
8. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (2) +1 PE
9. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt (2)
10. Silkó László Hatvan method felnőtt (2)
11. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt (2)
12. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (2)
13. Buzás Miklós Mátraterenye method felnőtt (1)
14. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (2) +1 PE
15. Godó Kitti Szajol method felnőtt (2)
16. Kocsis Bálint Atkár method felnőtt (2)
17. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (2)
18. Szőke Tibor Szécsény method felnőtt (2)
19. Tótok Gergely Szécsény method felnőtt (2)
20. Farkas Marianna Berndorf (AUT) method felnőtt (1)
21. Tronka Zoltán Berndorf (AUT) method felnőtt (1)
22. Tronka Tamás Kistarcsa method felnőtt (new)
23. Almáshegyi Béla Nagycenk method felnőtt (1)
24. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt (new) +1 PE
25. Petrovics Richárd Nógrádsipek method felnőtt (2)
26. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (2)
27. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (2)
28. Zagyva Kristóf Bükkszék method felnőtt (-)
29. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (2)
30. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (2)
31. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági (2)
32. Pelyhe Péter Mezőkeresztes --- gyermek (2) +1 PE
33. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (2)
34. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (2)
35. Budai Ferenc Salgótarján method felnőtt (new)
36. Csampa György Mátraszele method felnőtt (2)
37. Katona Szabolcs Szarvasgede method felnőtt (2)
38. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (2) MV!
39. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (2)
40. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (2)
41. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (1)
42. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (2) +1 PE
43. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (2)
44. Farkas János Felsőzsolca method felnőtt (2) +1 PE
45. Szilágyi Sándor Mátraderecske method felnőtt (-)
46. Danyi István Fót feeder felnőtt (2)
47. Dobos Géza Budapest úszós felnőtt (2)
48. Blaskó Zoltán Pécel method felnőtt (2) +1 PE
49. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (2)
50. Zachar Dorottya Nógrádsipek method felnőtt (new)
51. Keresztúri Patrik Nógrádsipek method felnőtt (new) +1 PE
52. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (2)
53. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (2) +1 PE
54. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt (2)
55. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt (2) +1 PE
56. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (2) +2 PE
57. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt (1)
58. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (2)
59. Lévai Attila Bátonyterenye method felnőtt (new)
60. Kubinyi Péter Salgótarján method felnőtt (2)
61. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (2)
62. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (2)
63. Kapuszta Mihány Zagyvaszántó úszós felnőtt (-)
64. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (2) +1 PE
65. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek (2) +1 PE
66. Gyurcsák András Bálint Mátraterenye --- gyermek (1) +1 PE
67. Lehoczky Péter Varsány feeder felnőtt (1)
68. Vida István Érd method felnőtt (new) +1 PE
69. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (2)
70. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (2)
71. Papp József Salgótarján úszós felnőtt (2)
72. Mizser Attila Arnót feeder felnőtt (new)
73. Bagi Zoltán Jászberény method felnőtt (2)
74. Nagy István Mezőkövesd method felnőtt (1)
75. Simon Zoltán Egerfarmos method felnőtt (1)
76. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt (2)
77. Oláh Kristóf Bálint Pétervására --- gyermek (2) +1 PE
78. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
79. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
80. Tóth Sándor Gyöngyös method felnőtt (1)
81. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (2)
82. Lipták Zoltán Salgótarján method felnőtt (2)
83. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (2)
84. Szekeres Tibor Nagykáta feeder felnőtt (-) +1 PE
85. Tóth István Jászkisér method felnőtt (-)
86. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (2)
87. Illés László Hatvan úszós felnőtt (2)
88. Koleszár-Varga Imre Szerencs method felnőtt (1)
89. Hercze Zoltán Érd feeder felnőtt (2)
90. Pothorszky László Tárnok úszós felnőtt (2)
91. Sódar Tamás Dabas method felnőtt (2)
92. Darabos Ádám Hatvan method felnőtt (2)
93. Mustó Sára Mátraverebély --- gyermek (2) +1 PE

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): előző (2017. évi) sorozat versenyén, vagy versenyein is indult
(new): a 2018. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
MV: engedélyezett módszerváltás

Jelenleg összesen:
51 method (5 szektor)
16 feeder (2 szektor)
17 úszós (2 szektor)
09 gyermek
(benne 3 ifi, 4 hölgy, 2 leány, 4 külföldi)
Pótebéd: 21 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2018. június 21. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2018-06-19 22:40:36

6. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XX. TÓPARTI RANDEVÚ - ST. HUBERTUS NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’18 Szuperkupa 3. forduló
2018.06.23., szombat

NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2018.06.19. 22:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Molnár János Gödöllő method felnőtt (2)
2. Széki Tibor Egyek method felnőtt (2)
3. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (1)
4. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (2)
5. Kelemen Gergő Pásztó method ifjúsági (new) +1 PE
6. Bodnár Gyula Szajol method felnőtt (2)
7. Szabó Zsolt Sarkad method felnőtt (1) +1 PE
8. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (2) +1 PE
9. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt (2)
10. Silkó László Hatvan method felnőtt (2)
11. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt (2)
12. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (2)
13. Buzás Miklós Mátraterenye method felnőtt (1)
14. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (2) +1 PE
15. Godó Kitti Szajol method felnőtt (2)
16. Kocsis Bálint Atkár method felnőtt (2)
17. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (2)
18. Szőke Tibor Szécsény method felnőtt (2)
19. Tótok Gergely Szécsény method felnőtt (2)
20. Farkas Marianna Berndorf (AUT) method felnőtt (1)
21. Tronka Zoltán Berndorf (AUT) method felnőtt (1)
22. Tronka Tamás Kistarcsa method felnőtt (new)
23. Almáshegyi Béla Nagycenk method felnőtt (1)
24. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt (new) +1 PE
25. Petrovics Richárd Nógrádsipek method felnőtt (2)
26. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (2)
27. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (2)
28. Zagyva Kristóf Bükkszék method felnőtt (-)
29. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (2)
30. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (2)
31. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági (2)
32. Pelyhe Péter Mezőkeresztes --- gyermek (2) +1 PE
33. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (2)
34. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (2)
35. Budai Ferenc Salgótarján method felnőtt (new)
36. Csampa György Mátraszele method felnőtt (2)
37. Katona Szabolcs Szarvasgede method felnőtt (2)
38. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (2) MV!
39. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (2)
40. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (2)
41. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (1)
42. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (2) +1 PE
43. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (2)
44. Farkas János Felsőzsolca method felnőtt (2) +1 PE
45. Szilágyi Sándor Mátraderecske method felnőtt (-)
46. Danyi István Fót feeder felnőtt (2)
47. Dobos Géza Budapest úszós felnőtt (2)
48. Blaskó Zoltán Pécel method felnőtt (2) +1 PE
49. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (2)
50. Zachar Dorottya Nógrádsipek method felnőtt (new)
51. Keresztúri Patrik Nógrádsipek method felnőtt (new) +1 PE
52. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (2)
53. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (2) +1 PE
54. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt (2)
55. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt (2) +1 PE
56. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (2) +2 PE
57. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt (1)
58. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (2)
59. Lévai Attila Bátonyterenye method felnőtt (new)
60. Kubinyi Péter Salgótarján method felnőtt (2)
61. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (2)
62. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (2)
63. Kapuszta Mihány Zagyvaszántó úszós felnőtt (-)
64. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (2) +1 PE
65. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek (2) +1 PE
66. Gyurcsák András Bálint Mátraterenye --- gyermek (1) +1 PE
67. Lehoczky Péter Varsány feeder felnőtt (1)
68. Vida István Érd method felnőtt (new) +1 PE
69. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (2)
70. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (2)
71. Papp József Salgótarján úszós felnőtt (2)
72. Mizser Attila Arnót feeder felnőtt (new)
73. Bagi Zoltán Jászberény method felnőtt (2)
74. Nagy István Mezőkövesd method felnőtt (1)
75. Simon Zoltán Egerfarmos method felnőtt (1)
76. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt (2)
77. Oláh Kristóf Bálint Pétervására --- gyermek (2) +1 PE
78. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
79. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
80. Tóth Sándor Gyöngyös method felnőtt (1)
81. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (2)
82. Lipták Zoltán Salgótarján method felnőtt (2)
83. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (2)
84. Szekeres Tibor Nagykáta feeder felnőtt (-) +1 PE
85. Tóth István Jászkisér method felnőtt (-)
86. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (2)
87. Illés László Hatvan úszós felnőtt (2)
88. Koleszár-Varga Imre Szerencs method felnőtt (1)
89. Hercze Zoltán Érd feeder felnőtt (2)
90. Pothorszky László Tárnok úszós felnőtt (2)
91. Sódar Tamás Dabas method felnőtt (2)
92. Darabos Ádám Hatvan method felnőtt (2)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): előző (2017. évi) sorozat versenyén, vagy versenyein is indult
(new): a 2018. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
MV: engedélyezett módszerváltás

Jelenleg összesen:
51 method (5 szektor)
16 feeder (2 szektor)
17 úszós (2 szektor)
08 gyermek
(benne 3 ifi, 4 hölgy, 1 leány, 4 külföldi)
Pótebéd: 20 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2018. június 21. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2018-06-20 09:55:08 VálaszElőzmény

2018-06-18 21:21:36

5. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XX. TÓPARTI RANDEVÚ - ST. HUBERTUS NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’18 Szuperkupa 3. forduló
2018.06.23., szombat

NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2018.06.18. 19:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Molnár János Gödöllő method felnőtt (2)
2. Széki Tibor Egyek method felnőtt (2)
3. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (1)
4. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (2)
5. Kelemen Gergő Pásztó method ifjúsági (new) +1 PE
6. Bodnár Gyula Szajol method felnőtt (2)
7. Szabó Zsolt Sarkad method felnőtt (1) +1 PE
8. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (2) +1 PE
9. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt (2)
10. Silkó László Hatvan method felnőtt (2)
11. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt (2)
12. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (2)
13. Buzás Miklós Mátraterenye method felnőtt (1)
14. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (2) +1 PE
15. Godó Kitti Szajol method felnőtt (2)
16. Kocsis Bálint Atkár method felnőtt (2)
17. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (2)
18. Szőke Tibor Szécsény method felnőtt (2)
19. Tótok Gergely Szécsény method felnőtt (2)
20. Farkas Marianna Berndorf (AUT) method felnőtt (1)
21. Tronka Zoltán Berndorf (AUT) method felnőtt (1)
22. Tronka Tamás Kistarcsa method felnőtt (new)
23. Almáshegyi Béla Nagycenk method felnőtt (1)
24. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt (new) +1 PE
25. Petrovics Richárd Nógrádsipek method felnőtt (2)
26. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (2)
27. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (2)
28. Zagyva Kristóf Bükkszék method felnőtt (-)
29. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (2)
30. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (2)
31. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági (2)
32. Pelyhe Péter Mezőkeresztes --- gyermek (2)
33. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (2)
34. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (2)
35. Budai Ferenc Salgótarján method felnőtt (new)
36. Répás Roland Bárna method felnőtt (2)
37. Csampa György Mátraszele method felnőtt (2)
38. Katona Szabolcs Szarvasgede method felnőtt (2)
39. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (2) MV!
40. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (2)
41. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (2)
42. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (1)
43. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (2) +1 PE
44. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (2)
45. Farkas János Felsőzsolca method felnőtt (2) +1 PE
46. Szilágyi Sándor Mátraderecske method felnőtt (-)
47. Danyi István Fót feeder felnőtt (2)
48. Dobos Géza Budapest úszós felnőtt (2)
49. Blaskó Zoltán Pécel method felnőtt (2) +1 PE
50. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (2)
51. Zachar Dorottya Nógrádsipek method felnőtt (new)
52. Keresztúri Patrik Nógrádsipek method felnőtt (new) +1 PE
53. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (2)
54. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (2) +1 PE
55. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt (2)
56. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt (2) +1 PE
57. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (2) +2 PE
58. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt (1)
59. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (2)
60. Lévai Attila Bátonyterenye method felnőtt (new)
61. Kubinyi Péter Salgótarján method felnőtt (2)
62. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (2)
63. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (2)
64. Kapuszta Mihány Zagyvaszántó úszós felnőtt (-)
65. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (2) +1 PE
66. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek (2) +1 PE
67. Gyurcsák András Bálint Mátraterenye --- gyermek (1) +1 PE
68. Lehoczky Péter Varsány feeder felnőtt (1)
69. Vida István Érd method felnőtt (new) +1 PE
70. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (2)
71. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (2)
72. Papp József Salgótarján úszós felnőtt (2)
73. Mizser Attila Arnót feeder felnőtt (new)
74. Bagi Zoltán Jászberény method felnőtt (2)
75. Nagy István Mezőkövesd method felnőtt (1)
76. Simon Zoltán Egerfarmos method felnőtt (1)
77. Bálizs Attila Petőfibánya method felnőtt (2)
78. Oláh Kristóf Bálint Pétervására --- gyermek (2) +1 PE
79. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
80. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
81. Tóth Sándor Gyöngyös method felnőtt (1)
82. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (2)
83. Lipták Zoltán Salgótarján method felnőtt (2)
84. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (2)
85. Szekeres Tibor Nagykáta feeder felnőtt (-) +1 PE
86. Tóth István Jászkisér method felnőtt (-)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): előző (2017. évi) sorozat versenyén, vagy versenyein is indult
(new): a 2018. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
MV: engedélyezett módszerváltás

Jelenleg összesen:
49 method (5 szektor)
15 feeder (2 szektor)
14 úszós (2 szektor)
08 gyermek
(benne 3 ifi, 4 hölgy, 1 leány, 4 külföldi)
Pótebéd: 19 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2018. június 21. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2018-06-18 21:26:50 VálaszElőzmény

2018-06-17 10:39:42

4. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XX. TÓPARTI RANDEVÚ - ST. HUBERTUS NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’18 Szuperkupa 3. forduló
2018.06.23., szombat

NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2018.06.17. 10:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Molnár János Gödöllő method felnőtt (2)
2. Széki Tibor Egyek method felnőtt (2)
3. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (1)
4. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (2)
5. Kelemen Gergő Pásztó method ifjúsági (new) +PE
6. Bodnár Gyula Szajol method felnőtt (2)
7. Szabó Zsolt Sarkad method felnőtt (1) +1 PE
8. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (2) +1 PE
9. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt (2)
10. Silkó László Hatvan method felnőtt (2)
11. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt (2)
12. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (2)
13. Buzás Miklós Mátraterenye method felnőtt (1)
14. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (2) +1 PE
15. Godó Kitti Szajol method felnőtt (2)
16. Kocsis Bálint Atkár method felnőtt (2)
17. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (2)
18. Szőke Tibor Szécsény method felnőtt (2)
19. Tótok Gergely Szécsény method felnőtt (2)
20. Farkas Marianna Berndorf (AUT) method felnőtt (1)
21. Tronka Zoltán Berndorf (AUT) method felnőtt (1)
22. Tronka Tamás Kistarcsa method felnőtt (new)
23. Almáshegyi Béla Nagycenk method felnőtt (1)
24. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt (new) +1 PE
25. Petrovics Richárd Nógrádsipek method felnőtt (2) +1 PE
26. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (2)
27. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (2)
28. Zagyva Kristóf Bükkszék method felnőtt (-)
29. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (2)
30. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (2)
31. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági (2)
32. Pelyhe Péter Mezőkeresztes --- gyermek (2)
33. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (2)
34. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (2)
35. Budai Ferenc Salgótarján method felnőtt (new)
36. Répás Roland Bárna method felnőtt (2)
37. Csampa György Mátraszele method felnőtt (2)
38. Katona Szabolcs Szarvasgede method felnőtt (2)
39. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (2) MV!
40. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (2)
41. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (2)
42. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (1)
43. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (2) +1 PE
44. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (2)
45. Farkas János Felsőzsolca method felnőtt (2) +1 PE
46. Szilágyi Sándor Mátraderecske method felnőtt (-)
47. Danyi István Fót feeder felnőtt (2)
48. Dobos Géza Budapest úszós felnőtt (2)
49. Blaskó Zoltán Pécel method felnőtt (2) +1 PE
50. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (2)
51. Zachar Dorottya Nógrádsipek method felnőtt (new) +1 PE
52. Petrovics János Nógrádsipek method felnőtt (2)
53. Keresztúri Patrik Nógrádsipek method felnőtt (new) +1 PE
54. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (2)
55. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (2) +1 PE
56. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt (2)
57. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt (2) +1 PE
58. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (2) +2 PE
59. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt (1)
60. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (2)
61. Lévai Attila Bátonyterenye method felnőtt (new)
62. Kubinyi Péter Salgótarján method felnőtt (2)
63. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (2)
64. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (2)
65. Kapuszta Mihány Zagyvaszántó úszós felnőtt (-)
66. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (2) +1 PE
67. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek (2) +1 PE
68. Gyurcsák András Bálint Mátraterenye --- gyermek (1) +1 PE
69. Lehoczky Péter Varsány feeder felnőtt (1)
70. Vida István Érd method felnőtt (new) +1 PE
71. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (2)
72. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (2)
73. Papp József Salgótarján úszós felnőtt (2)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): előző (2017. évi) sorozat versenyén, vagy versenyein is indult
(new): a 2018. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
MV: engedélyezett módszerváltás

Jelenleg összesen:
43 method (4 szektor)
11 feeder (1 szektor)
12 úszós (2 szektor)
07 gyermek
(benne 3 ifi, 4 hölgy, 1 leány, 3 külföldi)
Pótebéd: 19 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2018. június 21. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2018-06-18 11:54:57 VálaszElőzmény

2018-06-16 11:54:10

3. Vá: Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XX. TÓPARTI RANDEVÚ - ST. HUBERTUS NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’18 Szuperkupa 3. forduló
2018.06.23., szombat

NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2018.06.16. 10:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Molnár János Gödöllő method felnőtt (2)
2. Széki Tibor Egyek method felnőtt (2)
3. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (1)
4. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (2)
5. Kelemen Gergő Pásztó method ifjúsági (new) +PE
6. Bodnár Gyula Szajol method felnőtt (2)
7. Szabó Zsolt Sarkad method felnőtt (1) +1 PE
8. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (2) +1 PE
9. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt (2)
10. Silkó László Hatvan method felnőtt (2)
11. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt (2)
12. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (2)
13. Buzás Miklós Mátraterenye method felnőtt (1)
14. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (1) +1 PE
15. Godó Kitti Szajol method felnőtt (2)
16. Kocsis Bálint Atkár method felnőtt (2)
17. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (2)
18. Szőke Tibor Szécsény method felnőtt (2)
19. Tótok Gergely Szécsény method felnőtt (2)
20. Farkas Marianna Berndorf (AUT) method felnőtt (1)
21. Tronka Zoltán Berndorf (AUT) method felnőtt (1)
22. Tronka Tamás Kistarcsa method felnőtt (new)
23. Almáshegyi Béla Nagycenk method felnőtt (new)
24. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt (new) +1 PE
25. Petrovics Richárd Nógrádsipek method felnőtt (2) +1 PE
26. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (2)
27. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (2)
28. Zagyva Kristóf Bükkszék method felnőtt (-)
29. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (2)
30. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (2)
31. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági (2)
32. Pelyhe Péter Mezőkeresztes --- gyermek (2)
33. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (2)
34. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (1)
35. Budai Ferenc Salgótarján method felnőtt (new)
36. Répás Roland Bárna method felnőtt (2)
37. Csampa György Mátraszele method felnőtt (2)
38. Katona Szabolcs Szarvasgede method felnőtt (2)
39. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (2) MV!
40. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (2)
41. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (2)
42. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (1)
43. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (2) +1 PE
44. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (2)
45. Farkas János Felsőzsolca method felnőtt (2) +1 PE
46. Szilágyi Sándor Mátraderecske method felnőtt (-)
47. Danyi István Fót feeder felnőtt (2)
48. Dobos Géza Budapest úszós felnőtt (2)
49. Blaskó Zoltán Pécel method felnőtt (2) +1 PE
50. Strba Gyula Drazice (SK) method felnőtt (2)
51. Zachar Dorottya Nógrádsipek method felnőtt (new) +1 PE
52. Petrovics János Nógrádsipek method felnőtt (2)
53. Keresztúri Patrik Nógrádsipek method felnőtt (new) +1 PE
54. Benei Zsolt ifj. Fót feeder ifjúsági (2)
55. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (2) +1 PE
56. Bódi Zsolt Szurdokpüspöki method felnőtt (2)
57. Zohó Zsolt Pásztó method felnőtt (2) +1 PE
58. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (2) +2 PE
59. Bonivárt László ifj. Salgótarján method felnőtt (1)
60. Bonivárt László Salgótarján method felnőtt (2)
61. Lévai Attila Bátonyterenye method felnőtt (new)
62. Kubinyi Péter Salgótarján method felnőtt (2)
63. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (2)
64. Kékesi Péter Gyöngyös method felnőtt (2)
65. Kapuszta Mihány Zagyvaszántó úszós felnőtt (-)
66. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (2) +1 PE
67. Rátóti Bianka Mátraszele --- gyermek (2) +1 PE
68. Gyurcsák András Bálint Mátraterenye --- gyermek (-) +1 PE
69. Lehoczky Péter Varsány feeder felnőtt (1)
70. Vida István Érd method felnőtt (new) +1 PE

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): előző (2017. évi) sorozat versenyén, vagy versenyein is indult
(new): a 2018. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
MV: engedélyezett módszerváltás

Jelenleg összesen:
44 method (4 szektor)
10 feeder (1 szektor)
09 úszós (1 szektor)
07 gyermek
(benne 3 ifi, 4 hölgy, 1 leány, 3 külföldi)
Pótebéd: 19 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2018. június 21. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2018-06-09 22:28:06

2. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XX. TÓPARTI RANDEVÚ - ST. HUBERTUS NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’18 Szuperkupa 3. forduló
2018.06.23., szombat

NEVEZÉSI LISTA
(állapot: 2018.06.09. 22:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Molnár János Gödöllő method felnőtt (2)
2. Széki Tibor Egyek method felnőtt (2)
3. Zentai Zsolt Budapest úszós felnőtt (1)
4. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (2)
5. Kelemen Gergő Pásztó method ifjúsági (new) +PE
6. Bodnár Gyula Szajol method felnőtt (2)
7. Szabó Zsolt Sarkad method felnőtt (1) +1 PE
8. Stoszek László Mátranovák method felnőtt (2) +1 PE
9. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos method felnőtt (2)
10. Silkó László Hatvan method felnőtt (2)
11. Nyilas Márk Gyöngyössolymos method felnőtt (2)
12. Zsélyi Ágnes Karancsalja method felnőtt (2)
13. Buzás Miklós Mátraterenye method felnőtt (1)
14. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (1) +1 PE
15. Godó Kitti Szajol method felnőtt (2)
16. Kocsis Bálint Atkár method felnőtt (2)
17. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (2)
18. Szőke Tibor Szécsény method felnőtt (2)
19. Tótok Gergely Szécsény method felnőtt (2)
20. Farkas Marianna Berndorf (AUT) method felnőtt (1)
21. Tronka Zoltán Berndorf (AUT) method felnőtt (1)
22. Tronka Tamás Kistarcsa method felnőtt (new)
23. Almáshegyi Béla Nagycenk method felnőtt (new)
24. Kovács Viktor Pilisvörösvár úszós felnőtt (new) +1 PE
25. Petrovics Richárd Nógrádsipek method felnőtt (2) +1 PE
26. Kiss Tibor Pomáz method felnőtt (2)
27. Nagy László Gyöngyös method felnőtt (2)
28. Zagyva Kristóf Bükkszék method felnőtt (-)
29. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (2)
30. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (2)
31. Hasznosi Dániel Atkár method ifjúsági (2)
32. Pelyhe Péter Mezőkeresztes --- gyermek (2)
33. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (2)
34. Benei Zsolt Fót feeder felnőtt (1)
35. Budai Ferenc Salgótarján method felnőtt (new)
36. Répás Roland Bárna method felnőtt (2)
37. Csampa György Mátraszele method felnőtt (2)
38. Katona Szabolcs Szarvasgede method felnőtt (2)
39. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (2) MV!
40. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (2)
41. Tóth Gábor Gyömrő feeder felnőtt (2)
42. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (1)
43. Valkó Tamás Miskolc method felnőtt (2) +1 PE
44. Fehér Péter Domoszló feeder felnőtt (2)
45. Farkas János Felsőzsolca method felnőtt (2) +1 PE

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): előző (2017. évi) sorozat versenyén, vagy versenyein is indult
(new): a 2018. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert
PE: +pótebéd
MV: engedélyezett módszerváltás

Jelenleg összesen:
30 method (3 szektor)
07 feeder (1 szektor)
06 úszós (1 szektor)
02 gyermek
(benne 2 ifi, 3 hölgy, 0 leány, 2 külföldi)
Pótebéd: 08 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2018. június 21. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2018-06-09 22:29:56 Válasz

2018-06-09 11:19:34

1. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Hamarosan!

Válasz

Hozzászólások 16-1
 / oldal
 

Haldorádó Fórum szabályzat