,
Nyitóoldal
Helyfoglalás
Meteorológia
Hírek
Írások
Fórumok
Eseménynaptár
Rekordfogások
Fotóalbum
Statisztika
Dokumentumtár
Maconka - Fórum

 

Hozzászólások 13-1
 / oldal
 
 
2017-07-05 19:33:32

13. Vá[2]: Egy ötlet

spj Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2008-06-09 15:56:25

Köszönöm!
Üdv:PJ

VálaszElőzmény

2017-07-03 21:48:08

12. Vá: Egy ötlet

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Csak egy ötlet,hátha kivitelezhető.A versenyek után nincs lehetőség arra hogy megtudjuk az eredményeket amire minden versenyző kiváncsi lenne szerintem.Tudom egy versenybeszámolót,pláne amihez itt hozzászoktunk,nem egyszerű elkészíteni,de egy eredmény listát,nem csak a díjazottakról,talán megoldható lenne a verseny utáni napokban felrakni valahova,és nem kéne olyan sokat várni rá mint a beszámolóra,amit megértek,mert az nem kis munka.
Szerintem sok versenyzőnek okoznának vele örömet,mert bár nem csak az eredmény a lényeg,azért jó tudni hol végeztünk,esetleg az összetettben hol tartunk
Üdv:PJ
Kedves József!
Próbáltam sietni, ma 22:00-től olvashatjuk is a versenybeszámolót, benne a részletes eredményekkel.
A következő fordulóra megoldom az eredmények gyors (aznapi) kiközlését is abban a reményben, hogy azért elolvassák majd a későbbi beszámolót is, amely talán szép emlék lehet a versenyzőknek.
Üdvözlettel: Dérer I.

VálaszElőzmény

2017-06-24 18:58:32

11. Egy ötlet

spj Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2008-06-09 15:56:25

Csak egy ötlet,hátha kivitelezhető.A versenyek után nincs lehetőség arra hogy megtudjuk az eredményeket amire minden versenyző kiváncsi lenne szerintem.Tudom egy versenybeszámolót,pláne amihez itt hozzászoktunk,nem egyszerű elkészíteni,de egy eredmény listát,nem csak a díjazottakról,talán megoldható lenne a verseny utáni napokban felrakni valahova,és nem kéne olyan sokat várni rá mint a beszámolóra,amit megértek,mert az nem kis munka.
Szerintem sok versenyzőnek okoznának vele örömet,mert bár nem csak az eredmény a lényeg,azért jó tudni hol végeztünk,esetleg az összetettben hol tartunk
Üdv:PJ

Válasz

2017-06-23 12:00:57

10. Vá: Versenytérkép

fiat Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2003-03-10 18:37:03

Köszönjük 😊

VálaszElőzmény

2017-06-23 07:52:00

9. Versenytérkép

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

A versenytérkép az Eseménynaptárból, illetve innen is elérhető:

http://www.maconka.hu/download.php?fileid=2414

BSHE

Válasz

2017-06-22 21:40:49

8. Lezárt nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XIX. TÓPARTI RANDEVÚ - ST. HUBERTUS KUPA
Maconka Barátai ’17 Szuperkupa 3. forduló
2017.06.24., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2017.06.22. 18:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés

1. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (2) +1 PE
2. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (2)
3. Stoszek László Mátranovák feeder felnőtt (2) +1 PE
4. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (2)
5. Cseh Csaba Budapest úszós felnőtt (2)
6. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (2)
7. Danyis János Dabas feeder felnőtt (2)
8. Répás Roland Bárna feeder felnőtt (2)
9. Radnai István Dabas feeder felnőtt (1)
10. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (2)
11. Dobi Antal Hajdúböszörmény úszós felnőtt (2)
12. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (2) +1 PE
13. Dobos Géza Budapest úszós felnőtt (2)
14. Benei Zsolt Fót feeder ifjúsági (2) +1 PE
15. Danyi István Fót feeder felnőtt (2)
16. Vincze Tamás Eger feeder felnőtt (2)
17. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (2)
18. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (2)
19. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (2)
20. Tóth Gyula Dunakeszi feeder felnőtt (2)
21. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (2)
22. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (2)
23. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (2)
24. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (2)
25. Kékesi Péter Gyöngyös feeder felnőtt (2)
26. Sódar Tamás Dabas feeder felnőtt (2)
27. Nagy György Nemti feeder felnőtt (2)
28. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (-)
29. Tari István Pásztó feeder felnőtt (-)
30. Sütő Kevin Balassagyarmat --- gyermek (2) +1 PE
31. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek (2) +1 PE
32. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (2)
33. Kocsis Bálint Atkár feeder felnőtt (2)
34. Hasznosi Dániel Atkár --- gyermek (2)
35. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (1)
36. Tóth Sándor Gyöngyös feeder felnőtt (2)
37. Zsélyi Ágnes Karancsalja feeder felnőtt (-)
38. Bodnár Gyula Szajol feeder felnőtt (new)
39. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder felnőtt (1)
40. Bíró István Mezőkövesd feeder felnőtt (2)
41. Molcsán Balázs Hatvan feeder felnőtt (1)
42. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (2)
43. Tóth István Jászkisér feeder felnőtt (2)
44. Szabó Imre Kisnána feeder felnőtt (new)
45. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (2)
46. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (2)
47. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (2) +1 PE
48. Tóth Gábor Gyömrő úszós felnőtt (2) j.v. +1 PE
49. Takaró Géza Karancsalja feeder felnőtt (1)
50. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (2) +1 PE
51. Kubinyi Péter Mátraverebély feeder felnőtt (2)
52. Sándor Bence Tar feeder felnőtt (1) +1 PE
53. Farkas János Felsőzsolca feeder felnőtt (1)
54. Papp József Salgótarján úszós felnőtt (2) +1 PE
55. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
56. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
57. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
58. Fetter István Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
59. Gubán Csaba Mátranovák feeder felnőtt (-)
60. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (2)
61. Szilágyi Sándor Mátraderecske feeder felnőtt (new)
62. Angyal Ádám Felsőtárkány -- gyermek (2) +1 PE
63. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (2)
64. Gál Tamás Fülek (SK) feeder felnőtt (2)
65. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (2) +1 PE
66. Szabó Bence Alattyán feeder felnőtt (-)
67. Szabó Roland Szentlőrinckáta feeder felnőtt (-)
68. Sisa József Jászberény feeder felnőtt (1)
69. Újszászi Dániel Jászberény feeder felnőtt (new)
70. Nagy István Szada úszós felnőtt (2)
71. Nagy Gábor Tar feeder felnőtt (2) +1 PE
72. Illés László Hatvan úszós felnőtt (1)
73. Kaszás Géza Salgótarján úszós felnőtt (2)
74. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (new)
75. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (2)
76. Novák János Balassagyarmat feeder felnőtt (-)
77. Major Márton Atkár --- gyermek (1) +1 PE

Jelmagyarázat: sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
PE: +pótebéd
(-): előző (2016. évi) sorozat versenyén, vagy versenyein már indult
(1): a 2017. évi sorozat első versenyén indult
(new): a 2017. évi versenysorozaton először indul
j.v.: kategória-váltás
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
47 feeder (4 szektor)
22 úszós (3 szektor)
08 gyermek
(benne 1 ifi, 1 hölgy, 0 leány, 2 külföldi)
Pótebéd: 18 db

Köszönjük a bizalmat és a nevezéseket!

BSHE

VálaszElőzmény

2017-06-22 17:37:06

7. Pótebéd

tibicsoki1985 Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2012-05-30 14:50:33

Tisztelt Dérer Úr!

Árvai Béla,Tóth Gábor nevekhez ( 47-48 ) 1-1 darab pótebédet kérnénk szépen!
Köszönjük!

Válasz

2017-06-21 21:26:25

6. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XIX. TÓPARTI RANDEVÚ - ST. HUBERTUS KUPA
Maconka Barátai ’17 Szuperkupa 3. forduló
2017.06.24., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2017.06.21. 21:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés

1. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (2) +1 PE
2. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (2)
3. Stoszek László Mátranovák feeder felnőtt (2) +1 PE
4. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (2)
5. Cseh Csaba Budapest úszós felnőtt (2)
6. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (2)
7. Danyis János Dabas feeder felnőtt (2)
8. Répás Roland Bárna feeder felnőtt (2)
9. Radnai István Dabas feeder felnőtt (1)
10. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (2)
11. Dobi Antal Hajdúböszörmény úszós felnőtt (2)
12. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (2) +1 PE
13. Dobos Géza Budapest úszós felnőtt (2)
14. Benei Zsolt Fót feeder ifjúsági (2) +1 PE
15. Danyi István Fót feeder felnőtt (2)
16. Vincze Tamás Eger feeder felnőtt (2)
17. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (2)
18. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (2)
19. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (2)
20. Tóth Gyula Dunakeszi feeder felnőtt (2)
21. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (2)
22. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (2)
23. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (2)
24. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (2)
25. Kékesi Péter Gyöngyös feeder felnőtt (2)
26. Sódar Tamás Dabas feeder felnőtt (2)
27. Nagy György Nemti feeder felnőtt (2)
28. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (-)
29. Tari István Pásztó feeder felnőtt (-)
30. Sütő Kevin Balassagyarmat --- gyermek (2) +1 PE
31. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek (2) +1 PE
32. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (2)
33. Kocsis Bálint Atkár feeder felnőtt (2)
34. Hasznosi Dániel Atkár --- gyermek (2)
35. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (1)
36. Tóth Sándor Gyöngyös feeder felnőtt (2)
37. Zsélyi Ágnes Karancsalja feeder felnőtt (-)
38. Bodnár Gyula Szajol feeder felnőtt (new)
39. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder felnőtt (1)
40. Bíró István Mezőkövesd feeder felnőtt (2)
41. Molcsán Balázs Hatvan feeder felnőtt (1)
42. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (2)
43. Tóth István Jászkisér feeder felnőtt (2)
44. Szabó Imre Kisnána feeder felnőtt (new)
45. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (2)
46. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (2)
47. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (2)
48. Tóth Gábor Gyömrő úszós felnőtt (2) j.v.
49. Takaró Géza Karancsalja feeder felnőtt (1)
50. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (2) +1 PE
51. Kubinyi Péter Mátraverebély feeder felnőtt (2)
52. Sándor Bence Tar feeder felnőtt (1) +1 PE
53. Farkas János Felsőzsolca feeder felnőtt (1)
54. Papp József Salgótarján úszós felnőtt (2) +1 PE
55. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
56. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
57. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
58. Fetter István Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
59. Gubán Csaba Mátranovák feeder felnőtt (-)
60. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (2)
61. Szilágyi Sándor Mátraderecske feeder felnőtt (new)
62. Angyal Ádám Felsőtárkány -- gyermek (2) +1 PE
63. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (2)
64. Gál Tamás Fülek (SK) feeder felnőtt (2)
65. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (2) +1 PE
66. Szabó Bence Alattyán feeder felnőtt (-)
67. Szabó Roland Szentlőrinckáta feeder felnőtt (-)
68. Sisa József Jászberény feeder felnőtt (1)
69. Újszászi Dániel Jászberény feeder felnőtt (new)
70. Nagy István Szada úszós felnőtt (2)
71. Nagy Gábor Tar feeder felnőtt (2) +1 PE
72. Illés László Hatvan úszós felnőtt (1)
73. Kaszás Géza Salgótarján úszós felnőtt (2)
74. Szénási Szilviusz Aszód úszós felnőtt (new)
75. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (2)

Jelmagyarázat: sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
PE: +pótebéd
(-): előző (2016. évi) sorozat versenyén, vagy versenyein már indult
(1): a 2017. évi sorozat első versenyén indult
(new): a 2017. évi versenysorozaton először indul
j.v.: kategória-váltás
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
46 feeder (4 szektor)
22 úszós (3 szektor)
07 gyermek
(benne 1 ifi, 1 hölgy, 0 leány, 2 külföldi)
Pótebéd: 15 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2017. június 22. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2017-06-21 22:26:21 VálaszElőzmény

2017-06-21 17:07:11

5. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XIX. TÓPARTI RANDEVÚ - ST. HUBERTUS KUPA
Maconka Barátai ’17 Szuperkupa 3. forduló
2017.06.24., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2017.06.21. 09:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés

1. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (2) +1 PE
2. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (2)
3. Stoszek László Mátranovák feeder felnőtt (2) +1 PE
4. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (2)
5. Cseh Csaba Budapest úszós felnőtt (2)
6. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (2)
7. Danyis János Dabas feeder felnőtt (2)
8. Répás Roland Bárna feeder felnőtt (2)
9. Radnai István Dabas feeder felnőtt (1)
10. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (2)
11. Dobi Antal Hajdúböszörmény úszós felnőtt (2)
12. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (2) +1 PE
13. Dobos Géza Budapest úszós felnőtt (2)
14. Benei Zsolt Fót feeder ifjúsági (2) +1 PE
15. Danyi István Fót feeder felnőtt (2)
16. Vincze Tamás Eger feeder felnőtt (2)
17. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (2)
18. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (2)
19. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (2)
20. Tóth Gyula Dunakeszi feeder felnőtt (2)
21. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (2)
22. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (2)
23. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (2)
24. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (2)
25. Kékesi Péter Gyöngyös feeder felnőtt (2)
26. Sódar Tamás Dabas feeder felnőtt (2)
27. Nagy György Nemti feeder felnőtt (2)
28. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (-)
29. Tari István Pásztó feeder felnőtt (-)
30. Sütő Kevin Balassagyarmat --- gyermek (2) +1 PE
31. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek (2) +1 PE
32. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (2)
33. Kocsis Bálint Atkár feeder felnőtt (2)
34. Hasznosi Dániel Atkár --- gyermek (2)
35. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (1)
36. Tóth Sándor Gyöngyös feeder felnőtt (2)
37. Zsélyi Ágnes Karancsalja feeder felnőtt (-)
38. Bodnár Gyula Szajol feeder felnőtt (new)
39. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder felnőtt (1)
40. Bíró István Mezőkövesd feeder felnőtt (2)
41. Molcsán Balázs Hatvan feeder felnőtt (1)
42. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (2)
43. Tóth István Jászkisér feeder felnőtt (2)
44. Szabó Imre Kisnána feeder felnőtt (new)
45. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (2)
46. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (2)
47. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (2)
48. Tóth Gábor Gyömrő úszós felnőtt (2) j.v.
49. Takaró Géza Karancsalja feeder felnőtt (1)
50. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (2) +1 PE
51. Kubinyi Péter Mátraverebély feeder felnőtt (2)
52. Sándor Bence Tar feeder felnőtt (1) +1 PE
53. Farkas János Felsőzsolca feeder felnőtt (1)
54. Papp József Salgótarján úszós felnőtt (2) +1 PE
55. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
56. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
57. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
58. Fetter István Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
59. Gubán Csaba Mátranovák feeder felnőtt (-)
60. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (2)
61. Szilágyi Sándor Mátraderecske feeder felnőtt (new)
62. Angyal Ádám Felsőtárkány -- gyermek (2) +1 PE
63. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (2)
64. Gál Tamás Fülek (SK) feeder felnőtt (2)
65. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (2) +1 PE
66. Szabó Bence Alattyán feeder felnőtt (-)
67. Szabó Roland Szentlőrinckáta feeder felnőtt (-)
68. Sisa József Jászberény feeder felnőtt (1)
69. Újszászi Dániel Jászberény feeder felnőtt (new)
70. Nagy István Szada úszós felnőtt (2)
71. Nagy Sándor Tar feeder felnőtt (2) +1 PE

Jelmagyarázat: sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
PE: +pótebéd
(-): előző (2016. évi) sorozat versenyén, vagy versenyein már indult
(1): a 2017. évi sorozat első versenyén indult
(new): a 2017. évi versenysorozaton először indul
j.v.: kategória-váltás
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
46 feeder (4 szektor)
19 úszós (2 szektor)
06 gyermek
(benne 1 ifi, 1 hölgy, 0 leány, 2 külföldi)
Pótebéd: 15 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2017. június 22. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2017-06-21 21:21:59 VálaszElőzmény

2017-06-21 09:37:30

4. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XIX. TÓPARTI RANDEVÚ - ST. HUBERTUS KUPA
Maconka Barátai ’17 Szuperkupa 3. forduló
2017.06.24., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2017.06.21. 09:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés

1. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (2) +1 PE
2. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (2)
3. Stoszek László Mátranovák feeder felnőtt (2) +1 PE
4. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (2)
5. Cseh Csaba Budapest úszós felnőtt (2)
6. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (2)
7. Danyis János Dabas feeder felnőtt (2)
8. Répás Roland Bárna feeder felnőtt (2)
9. Radnai István Dabas feeder felnőtt (1)
10. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (2)
11. Dobi Antal Hajdúböszörmény úszós felnőtt (2)
12. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (2) +1 PE
13. Dobos Géza Budapest úszós felnőtt (2)
14. Benei Zsolt Fót feeder ifjúsági (2) +1 PE
15. Danyi István Fót feeder felnőtt (2)
16. Vincze Tamás Eger feeder felnőtt (2)
17. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (2)
18. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (2)
19. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (2)
20. Tóth Gyula Dunakeszi feeder felnőtt (2)
21. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (2)
22. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (2)
23. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (2)
24. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (2)
25. Kékesi Péter Gyöngyös feeder felnőtt (2)
26. Sódar Tamás Dabas feeder felnőtt (2)
27. Nagy György Nemti feeder felnőtt (2)
28. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (-)
29. Tari István Pásztó feeder felnőtt (-)
30. Sütő Kevin Balassagyarmat --- gyermek (2) +1 PE
31. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek (2) +1 PE
32. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (2)
33. Kocsis Bálint Atkár feeder felnőtt (2)
34. Hasznosi Dániel Atkár --- gyermek (2)
35. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (1)
36. Tóth Sándor Gyöngyös feeder felnőtt (2)
37. Zsélyi Ágnes Karancsalja feeder felnőtt (-)
38. Bodnár Gyula Szajol feeder felnőtt (new)
39. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder felnőtt (1)
40. Bíró István Mezőkövesd feeder felnőtt (2)
41. Molcsán Balázs Hatvan feeder felnőtt (1)
42. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (2)
43. Tóth István Jászkisér feeder felnőtt (2)
44. Szabó Imre Kisnána feeder felnőtt (new)
45. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (2)
46. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (2)
47. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (2)
48. Tóth Gábor Gyömrő úszós felnőtt (2) j.v.
49. Takaró Géza Karancsalja feeder felnőtt (1)
50. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (2) +1 PE
51. Kubinyi Péter Mátraverebély feeder felnőtt (2)
52. Sándor Bence Tar feeder felnőtt (1) +1 PE
53. Farkas János Felsőzsolca feeder felnőtt (1)
54. Papp József Salgótarján úszós felnőtt (2) +1 PE
55. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
56. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
57. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
58. Fetter István Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
59. Gubán Csaba Mátranovák feeder felnőtt (-)
60. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (2)
61. Szilágyi Sándor Mátraderecske feeder felnőtt (new)
62. Angyal István Felsőtárkány feeder felnőtt (-)
63. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (2)
64. Gál Tamás Fülek (SK) feeder felnőtt (2)
65. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (2) +1 PE
66. Szabó Bence Alattyán feeder felnőtt (-)
67. Szabó Roland Szentlőrinckáta feeder felnőtt (-)
68. Sisa József Jászberény feeder felnőtt (1)
69. Újszászi Dániel Jászberény feeder felnőtt (new)
70. Nagy István Szada úszós felnőtt (2)

Jelmagyarázat: sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
PE: +pótebéd
(-): előző (2016. évi) sorozat versenyén, vagy versenyein már indult
(1): a 2017. évi sorozat első versenyén indult
(new): a 2017. évi versenysorozaton először indul
j.v.: kategória-váltás
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
46 feeder (4 szektor)
19 úszós (2 szektor)
05 gyermek
(benne 1 ifi, 1 hölgy, 0 leány, 2 külföldi)
Pótebéd: 13 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2017. június 22. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2017-06-19 22:02:42

3. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XIX. TÓPARTI RANDEVÚ - ST. HUBERTUS KUPA
Maconka Barátai ’17 Szuperkupa 3. forduló
2017.06.24., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2017.06.19. 22:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés

1. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (2) +1 PE
2. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (2)
3. Stoszek László Mátranovák feeder felnőtt (2) +1 PE
4. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (2)
5. Cseh Csaba Budapest úszós felnőtt (2)
6. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (2)
7. Danyis János Dabas feeder felnőtt (2)
8. Répás Roland Bárna feeder felnőtt (2)
9. Radnai István Dabas feeder felnőtt (1)
10. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (2)
11. Dobi Antal Hajdúböszörmény úszós felnőtt (2)
12. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (2) +1 PE
13. Dobos Géza Budapest úszós felnőtt (2)
14. Benei Zsolt Fót feeder ifjúsági (2) +1 PE
15. Danyi István Fót feeder felnőtt (2)
16. Vincze Tamás Eger feeder felnőtt (2)
17. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (2)
18. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (2)
19. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (2)
20. Tóth Gyula Dunakeszi feeder felnőtt (2)
21. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (2)
22. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (2)
23. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (2)
24. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (2)
25. Kékesi Péter Gyöngyös feeder felnőtt (2)
26. Sódar Tamás Dabas feeder felnőtt (2)
27. Nagy György Nemti feeder felnőtt (2)
28. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (-)
29. Tari István Pásztó feeder felnőtt (-)
30. Sütő Kevin Balassagyarmat --- gyermek (2) +1 PE
31. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek (2) +1 PE
32. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (2)
33. Kocsis Bálint Atkár feeder felnőtt (2)
34. Hasznosi Dániel Atkár --- gyermek (2)
35. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (1)
36. Tóth Sándor Gyöngyös feeder felnőtt (2)
37. Zsélyi Ágnes Karancsalja feeder felnőtt (-)
38. Bodnár Gyula Szajol feeder felnőtt (new)
39. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder felnőtt (1)
40. Bíró István Mezőkövesd feeder felnőtt (2)
41. Molcsán Balázs Hatvan feeder felnőtt (1)
42. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (2)
43. Tóth István Jászkisér feeder felnőtt (2)
44. Szabó Imre Kisnána feeder felnőtt (new)
45. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (2)
46. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (2)
47. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (2)
48. Tóth Gábor Gyömrő úszós felnőtt (2) j.v.
49. Takaró Géza Karancsalja feeder felnőtt (1)
50. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (2) +1 PE
51. Kubinyi Péter Mátraverebély feeder felnőtt (2)
52. Sándor Bence Tar feeder felnőtt (1) +1 PE
53. Farkas János Felsőzsolca feeder felnőtt (1)
54. Papp József Salgótarján úszós felnőtt (2)
55. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
56. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
57. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
58. Fetter István Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
59. Gubán Csaba Mátranovák feeder felnőtt (-)
60. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (2)
61. Szilágyi Sándor Mátraderecske feeder felnőtt (new)
62. Angyal István Felsőtárkány feeder felnőtt (-)

Jelmagyarázat: sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
PE: +pótebéd
(-): előző (2016. évi) sorozat versenyén, vagy versenyein már indult
(1): a 2017. évi sorozat első versenyén indult
(new): a 2017. évi versenysorozaton először indul
j.v.: kategória-váltás
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
40 feeder (4 szektor)
17 úszós (2 szektor)
05 gyermek
(benne 1 ifi, 1 hölgy, 0 leány, 1 külföldi)
Pótebéd: 11 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2017. június 22. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2017-06-18 16:28:48

2. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XIX. TÓPARTI RANDEVÚ - ST. HUBERTUS KUPA
Maconka Barátai ’17 Szuperkupa 3. forduló
2017.06.24., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2017.06.18. 16:20)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés

1. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (2) +1 PE
2. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (2)
3. Stoszek László Mátranovák feeder felnőtt (2) +1 PE
4. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (2)
5. Cseh Csaba Budapest úszós felnőtt (2)
6. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (2)
7. Danyis János Dabas feeder felnőtt (2)
8. Répás Roland Bárna feeder felnőtt (2)
9. Radnai István Dabas feeder felnőtt (1)
10. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (2)
11. Dobi Antal Hajdúböszörmény úszós felnőtt (2)
12. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (2) +1 PE
13. Dobos Géza Budapest úszós felnőtt (2)
14. Benei Zsolt Fót feeder ifjúsági (2) +1 PE
15. Danyi István Fót feeder felnőtt (2)
16. Vincze Tamás Eger feeder felnőtt (2)
17. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (2)
18. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (2)
19. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (2)
20. Tóth Gyula Dunakeszi feeder felnőtt (2)
21. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (2)
22. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (2)
23. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (2)
24. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (2)
25. Kékesi Péter Gyöngyös feeder felnőtt (2)
26. Sódar Tamás Dabas feeder felnőtt (2)
27. Nagy György Nemti feeder felnőtt (2)
28. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (-)
29. Tari István Pásztó feeder felnőtt (-)
30. Sütő Kevin Balassagyarmat --- gyermek (2) +1 PE
31. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek (2) +1 PE
32. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (2)
33. Kocsis Bálint Atkár feeder felnőtt (2)
34. Hasznosi Dániel Atkár --- gyermek (2)
35. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (1)
36. Tóth Sándor Gyöngyös feeder felnőtt (2)
37. Zsélyi Ágnes Karancsalja feeder felnőtt (-)
38. Bodnár Gyula Szajol feeder felnőtt (new)
39. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder felnőtt (1)
40. Bíró István Mezőkövesd feeder felnőtt (2)
41. Molcsán Balázs Hatvan feeder felnőtt (1)
42. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (2)
43. Tóth István Jászkisér feeder felnőtt (2)
44. Szabó Imre Kisnána feeder felnőtt (new)
45. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (2)
46. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (2)
47. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (2)
48. Tóth Gábor Gyömrő úszós felnőtt (2) j.v.
49. Takaró Géza Karancsalja feeder felnőtt (1)
50. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (2) +1 PE

Jelmagyarázat: sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
PE: +pótebéd
(-): előző (2016. évi) sorozat versenyén, vagy versenyein is indult
(1): a 2017. évi sorozat első versenyén is indult
(new): a 2017. évi versenysorozaton először indul
j.v.: kategória-váltás
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
34 feeder (3 szektor)
11 úszós (1 szektor)
05 gyermek
(benne 1 ifi, 1 hölgy, 0 leány, 1 külföldi)
Pótebéd: 09 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: 2017. június 22. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2017-06-19 12:28:11 Válasz

2017-06-17 11:38:45

1. Indulnak a visszaigazolások!

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Ma elindultak a soron következő verseny visszaigazolásai.

Hamarosan elolvasható lesz ugyanitt az aktuális nevezési lista is!

BSHE

Válasz

Hozzászólások 13-1
 / oldal
 

Haldorádó Fórum szabályzat