,
Nyitóoldal
Helyfoglalás
Meteorológia
Hírek
Írások
Fórumok
Eseménynaptár
Rekordfogások
Fotóalbum
Statisztika
Dokumentumtár
Maconka - Fórum

 

Hozzászólások 24-5
 / oldal
Lapozás: 2, 1  Előző
 
2016-09-02 22:23:43

24. Vá: Tisztelt Dérer Úr!

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Az észrevételem a nevezésemmel kapcsolatban az hogy ez már a 4. versenyem lesz ebben a 2016 - os sorozatban.

Tisztelettel: Vincze Tamás
Kedves Tamás!
Jogos az észrevétel, a gépi feldolgozó programban a jó adat szerepel.
Üdvözlettel: Dérer I.

VálaszElőzmény

2016-09-02 21:52:56

23. Tisztelt Dérer Úr!

vita80 Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2011-09-05 20:20:44

Az észrevételem a nevezésemmel kapcsolatban az hogy ez már a 4. versenyem lesz ebben a 2016 - os sorozatban.

Tisztelettel: Vincze Tamás

Válasz

2016-09-02 11:54:49

22. Realizáció

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Tisztelt Horgászbarátaink!

Az Eseménynaptár rovatból és innen is immár letölthető a versenytérkép és a létszám alapján realizált versenyszabályzat!

http://www.haldorado.hu/download.php?fileid=2167
http://www.haldorado.hu/download.php?fileid=2166

BSHE

Módosította: maconka / 2016-09-02 11:55:37 Válasz

2016-09-02 09:08:18

21. Lezárt nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

IV. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’16 Szuperkupa 5., záró forduló
2016.09.03., szombat

Aktuális nevezési lista
(állapot: 2016.09.01. 18:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés

1. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (4)
2. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (4) +1 PE
3. Kucsera Sebestyén Inárcs feeder felnőtt (4)
4. Tóth Zsolt Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (2) +1 PE
5. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (4)
6. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (4)
7. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (4)
8. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (3)
9. Farkas János Felsőzsolca feeder felnőtt (3)
10. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (4)
11. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (4)
12. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (4) +2 PE
13. Zagyva Kristóf Bükkszék úszósifjúság felnőtt (1)
14. Gál Tamás Fülek (SK) feeder felnőtt (3)
15. Fekécs Ádám Rákóczibánya feeder ifjúsági (4)
16. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (4)
17. Cseh Csaba Budapest úszós felnőtt (2)
18. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
19. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (4)
20. Radnai István Dabas feeder felnőtt (4)
21. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (4)
22. Tari István Pásztó feeder felnőtt (3)
23. Lipták Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (3)
24. Bíró István Mezőkövesd feeder felnőtt (4)
25. Répás Roland Bárna feeder felnőtt (4)
26. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (3) +2 PE
27. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
28. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (4)
29. Mráz Gergely Dabas feeder felnőtt (4)
30. Sódar Tamás Dabas feeder felnőtt (2)
31. Kovács Ferenc Szolnok úszós felnőtt (1)
32. Nagy Attila Majosháza feeder felnőtt (-) +1 PE
33. Csabai János Kunszentmiklós feeder felnőtt (-) +1 PE
34. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (4)
35. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (4)
36. Kocsis Bálint Atkár feeder felnőtt (3)
37. Hasznosi Dániel Atkár --- gyermek (4)
38. Kubinyi Péter Mátraverebély feeder felnőtt (1)
39. Tihany Ferenc Kunszentmiklós feeder felnőtt (-)
40. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (4)
41. Maruzs Dominik Gábor Mátraterenye --- gyermek (2) +1 PE
42. Cservencsik András Kunszentmiklós feeder felnőtt (-)
43. Glodics Zsolt Jászkisér feeder felnőtt (2) +1 PE
44. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (2)
45. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek (1) +3 PE
46. Kuris Attila Salgótarján feeder felnőtt (1)
47. Stoszek László Mátranovák feeder felnőtt (2) +1 PE
48. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (4) +1 PE
49. Benei Zsolt Dunakeszi --- gyermek (3) +1 PE
50. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
51. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (4)
52. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (3)
53. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (3)
54. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (3)
55. Juhász János Balassagyarmat úszós felnőtt (3)
56. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4)
57. Becsei István Vác úszós felnőtt (4)
58. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (4)
59. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (4)
60. Károlyi Bendegúz Sóskút feeder ifjúsági (1) free
61. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (4)
62. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (4)
63. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (3)
64. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)
65. Kállai Alexander Márk Abony feeder ifjúsági (-)
66. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (3)
67. Nagy Krisztián Szolnok feeder felnőtt (-)
68. Szabó Róbert Domony feeder felnőtt (4)
69. Szabó-Petró Henriett Domony úszós felnőtt (4)
70. Tóth Péter Losonc (SK) feeder felnőtt (2)
71. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (3) +1 PE
72. Papp József Salgótarján feeder felnőtt (1)
73. Tóth Sándor Gyöngyös feeder felnőtt (3) +1 PE
74. Rideg Sándor Dunaharaszti feeder felnőtt (4)
75. Szabó Adrienn Budapest feeder felnőtt (4)
76. Bach Tibor Gyömrő úszós felnőtt (-)
77. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (-)
78. Bagi Zoltán Jászberény feeder felnőtt (1)
79. Mizsei Zoltán Jászberény feeder felnőtt (-)
80. Schmidt Attila Pomáz úszós felnőtt (1)
81. Kékesi Péter Gyöngyös feeder felnőtt (-) +1 PE
82. Bánhegyi Zoltán Balmazújváros úszós felnőtt (1)
83. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (3)
84. Lázár József Szászberek feeder felnőtt (2) +1 PE
85. Szmetana Róbert Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (2)
86. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (2)
87. Nagy István Szada úszós felnőtt (2)
88. Gugolya Gábor Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (2)
89. Vincze Tamás Eger feeder felnőtt (1) +1 PE
90. Zsadányi Zsombor Pétervására --- gyermek (1) +1 PE

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): a 2016. évi versenysorozaton először indul
(1): a sorozatban eddig egy versenyen indult
(2): a sorozatban eddig két versenyen indult
(3): a sorozatban eddig három versenyen indult
(4): a sorozatban eddig négy versenyen indult
PE: +pótebéd
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
59 feeder (5 szektor)
22 úszós (2 szektor)
09 gyermek
(benne 5 ifi, 2 hölgy, 0 leány, 6 külföldi)
Pótebéd: 22 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat, találkozunk szombaton!


BSHE

Módosította: maconka / 2016-09-02 12:30:31 VálaszElőzmény

2016-09-01 13:12:51

20. Pótebéd

duczat Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2006-10-04 21:57:17

Tisztelt Dérer Úr!

Szeretnék rendelni +2 ebédet!
Köszönettel : Ducza Tamás

Válasz

2016-09-01 09:12:23

19. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

IV. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’16 Szuperkupa 5., záró forduló
2016.09.03., szombat

Aktuális nevezési lista
(állapot: 2016.09.01. 08:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés

1. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (4)
2. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (4) +1 PE
3. Kucsera Sebestyén Inárcs feeder felnőtt (4)
4. Tóth Zsolt Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (2) +1 PE
5. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (4)
6. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (4)
7. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (4)
8. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (3)
9. Farkas János Felsőzsolca feeder felnőtt (3)
10. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (4)
11. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (4)
12. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (4) +2 PE
13. Zagyva Kristóf Bükkszék úszósifjúság felnőtt (1)
14. Gál Tamás Fülek (SK) feeder felnőtt (3)
15. Fekécs Ádám Rákóczibánya feeder ifjúsági (4)
16. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (4)
17. Cseh Csaba Budapest úszós felnőtt (2)
18. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
19. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (4)
20. Radnai István Dabas feeder felnőtt (4)
21. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (4)
22. Tari István Pásztó feeder felnőtt (3)
23. Lipták Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (3)
24. Bíró István Mezőkövesd feeder felnőtt (4)
25. Répás Roland Bárna feeder felnőtt (4)
26. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (3)
27. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
28. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (4)
29. Mráz Gergely Dabas feeder felnőtt (4)
30. Sódar Tamás Dabas feeder felnőtt (2)
31. Kovács Ferenc Szolnok úszós felnőtt (1)
32. Nagy Attila Majosháza feeder felnőtt (-) +PE
33. Csabai János Kunszentmiklós feeder felnőtt (-) +PE
34. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (4)
35. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (4)
36. Kocsis Bálint Atkár feeder felnőtt (3)
37. Hasznosi Dániel Atkár --- gyermek (4)
38. Kubinyi Péter Mátraverebély feeder felnőtt (1)
39. Tihany Ferenc Kunszentmiklós feeder felnőtt (-)
40. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (4)
41. Oláh Norbert Pétervására feeder felnőtt (1)
42. Maruzs Dominik Gábor Mátraterenye --- gyermek (2) +1 PE
43. Cservencsik András Kunszentmiklós feeder felnőtt (-)
44. Glodics Zsolt Jászkisér feeder felnőtt (2) +1 PE
45. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (2)
46. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek (1) +3 PE
47. Kuris Attila Salgótarján feeder felnőtt (1)
48. Stoszek László Mátranovák feeder felnőtt (2) +1 PE
49. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (4) +1 PE
50. Benei Zsolt Dunakeszi --- gyermek (3) +1 PE
51. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
52. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (4)
53. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (3)
54. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (3)
55. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (3)
56. Juhász János Balassagyarmat úszós felnőtt (3)
57. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4)
58. Becsei István Vác úszós felnőtt (4)
59. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (4)
60. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (4)
61. Károlyi Bendegúz Sóskút feeder ifjúsági (1) Free
62. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (4)
63. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (4)
64. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (3)
65. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)
66. Kállai Alexander Márk Abony feeder ifjúsági (-)
67. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (3)
68. Nagy Krisztián Szolnok feeder felnőtt (-)
69. Szabó Róbert Domony feeder felnőtt (4)
70. Szabó-Petró Henriett Domony úszós felnőtt (4)
71. Tóth Péter Losonc (SK) feeder felnőtt (2)
72. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (4) +2 PE
73. Papp József Salgótarján feeder felnőtt (1) +1 PE
74. Tóth Sándor Gyöngyös feeder felnőtt (3) +1 PE
75. Rideg Sándor Dunaharaszti feeder felnőtt (4)
76. Szabó Adrienn Budapest feeder felnőtt (4)
77. Bach Tibor Gyömrő úszós felnőtt (-)
78. Árvai Béla Gyömrő úszós felnőtt (-)
79. Bagi Zoltán Jászberény feeder felnőtt (1)
80. Mizsei Zoltán Jászberény feeder felnőtt (-)
81. Schmidt Attila Pomáz úszós felnőtt (1)
82. Kékesi Péter Gyöngyös feeder felnőtt (-) +1 PE
83. Bánhegyi Zoltán Balmazújváros úszós felnőtt (1)
84. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (3)
85. Lázár József Szászberek feeder felnőtt (2) +1 PE
86. Szmetana Róbert Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (2)
87. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (3)
88. Nagy István Szada úszós felnőtt (2)
89. Gugolya Gábor Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (2)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): a 2016. évi versenysorozaton először indul
(1): a sorozatban eddig egy versenyen indult
(2): a sorozatban eddig két versenyen indult
(3): a sorozatban eddig három versenyen indult
(4): a sorozatban eddig négy versenyen indult
PE: +pótebéd
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
59 feeder (5 szektor)
22 úszós (2 szektor)
08 gyermek
(benne 5 ifi, 2 hölgy, 0 leány, 6 külföldi)
Pótebéd: 20 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!


Nevezési határidő: 2016. szeptember 01. 20.00

BSHE

VálaszElőzmény

2016-09-01 09:08:47

18. Tárhely-probléma

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Kedves Horgászbarátaink!

Mint kiderült, a megtelt tárhely miatt állt le a regisztráció, de mára elvileg visszaállt a normális helyzet. Ha valaki a következőkben felkerülő listáról hiányzik, itt, vagy telefonon is pótolhatja a regisztrációt csütörtök (ma) 20:00-ig!
Mindenkitől elnézést kérünk!

BSHE

Válasz

2016-09-01 06:30:53

17. nevezés

vanyabacsi Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2016-04-07 20:32:23

Kedves István!
Elküldtem még egyszer, de itt is leadom adataimat:
Hegyes Iván
Úszós kategória.(felnőtt)
Van 2016-ra érvényes országos engedélyem.
Pót ebédet nem kérek.
Már többször voltam az idén a Szuperkupa rendezvényein.
Elfogadom a nevezési feltételeket.
3145 Mátraterenye
+36707788023

Köszönöm
Tisztelettel

Hegyes Iván

Válasz

2016-08-31 21:57:50

16. Nevezés a Szuperkupára!

tibicsoki1985 Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2012-05-30 14:50:33

Tisztelt Dérer Úr!

Én is hasonlóan az előttem író sporttárshoz,elküldtem a nevezést a versenyre,de visszadobta az e-mail,kézbesíthetetlennek vette!
Ezért kérném,ha itt elfogadná ketten neveznénk ,mert nem szeretnénk lemaradni az utolsó ide versenyről!
Első nevező:

Név:Bach Tibor
Kategória: úszós,felnőtt
Van 2016-ra érvényes országos engedélyem!
Új résztvevő vagyok idén ebben a szuperkupa sorozatban!
Pót ebédet nem kérek!
Cím:2230 Gyömrő Fromm Antal utca 11.
E-mail:
carpfactoryteam@gmail.com
Tel.szám:+36703237946
Aláírás: Bach Tibor

Második nevező:

Név: Árvai Béla
Kategória: úszós,felnőtt
Van 2016-ra érvényes országos engedélye.
Új résztvevő idén a szuperkupa sorozatban.
Pótebédet nem kér.
Cím: 2230 Gyömrő Mendei utca 4/a
E-mail: carpfactoryteam@gmaill.com
Tel.szám:+36703237946
Aláírás: Árvai Béla

Előre is köszönjük!

Válasz

2016-08-31 21:47:34

15. Vá: Tisztelt Dérer Úr!

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Elküldtem jelentkezésemet e-mailon, de a rendszerük visszadobta.
Kérem erősítsen meg, hogy a levelem megérkezett.

Üdv

Hegyes Iván
Kedves Iván!
Tegyen még egy próbát, mert eddig a nevezés nem érkezett meg. Ha ide felírja az adatokat, akkor holnap ezen üzenet alapján is rögzíteni fogjuk a nevezését.
Üdvözlettel: Dérer I.

VálaszElőzmény

2016-08-31 18:44:02

14. Tisztelt Dérer Úr!

vanyabacsi Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2016-04-07 20:32:23

Elküldtem jelentkezésemet e-mailon, de a rendszerük visszadobta.
Kérem erősítsen meg, hogy a levelem megérkezett.

Üdv

Hegyes Iván

Válasz

2016-08-31 18:17:52

13. Vá: Pótebéd

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Tisztelt Dérer Úr! Szeretném megkérdezni hogy vane még lehetőség a meglévő +1PE mellé még egyet feliratni? Ha lehet legyen szíves felírni.Köszönöm! Üdvözlettel: Szabó Adrián
Kedves Adrián!
Intézzük, +2 PE.
Üdvözlettel: Dérer I.

VálaszElőzmény

2016-08-31 14:35:02

12. Pótebéd

ballpython Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2010-02-17 22:33:12

Tisztelt Dérer Úr! Szeretném megkérdezni hogy vane még lehetőség a meglévő +1PE mellé még egyet feliratni? Ha lehet legyen szíves felírni.Köszönöm! Üdvözlettel: Szabó Adrián

Válasz

2016-08-30 22:05:21

11. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

IV. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’16 Szuperkupa 5., záró forduló
2016.09.03., szombat

Aktuális nevezési lista
(állapot: 2016.08.30. 22:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés

1. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (4)
2. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (4) +1 PE
3. Kucsera Sebestyén Inárcs feeder felnőtt (4)
4. Tóth Zsolt Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (2) +1 PE
5. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (4)
6. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (4)
7. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (4)
8. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (3)
9. Farkas János Felsőzsolca feeder felnőtt (3)
10. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (4)
11. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (4)
12. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (4) +1 PE
13. Zagyva Kristóf Bükkszék úszósifjúság felnőtt (1)
14. Gál Tamás Fülek (SK) feeder felnőtt (3)
15. Fekécs Ádám Rákóczibánya feeder ifjúsági (4)
16. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (4)
17. Cseh Csaba Budapest úszós felnőtt (2)
18. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
19. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (4)
20. Radnai István Dabas feeder felnőtt (4)
21. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (4)
22. Tari István Pásztó feeder felnőtt (3)
23. Lipták Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (3)
24. Bíró István Mezőkövesd feeder felnőtt (4)
25. Répás Roland Bárna feeder felnőtt (4)
26. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (3)
27. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
28. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (4)
29. Mráz Gergely Dabas feeder felnőtt (4)
30. Sódar Tamás Dabas feeder felnőtt (2)
31. Kovács Ferenc Szolnok úszós felnőtt (1)
32. Nagy Attila Majosháza feeder felnőtt (-) +PE
33. Csabai János Kunszentmiklós feeder felnőtt (-) +PE
34. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (4)
35. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (4)
36. Kocsis Bálint Atkár feeder felnőtt (3)
37. Hasznosi Dániel Atkár --- gyermek (4)
38. Kubinyi Péter Mátraverebély feeder felnőtt (1)
39. Tihany Ferenc Kunszentmiklós feeder felnőtt (-)
40. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (4)
41. Oláh Norbert Pétervására feeder felnőtt (1)
42. Maruzs Dominik Gábor Mátraterenye --- gyermek (2) +1 PE
43. Cservencsik András Kunszentmiklós feeder felnőtt (-)
44. Glodics Zsolt Jászkisér feeder felnőtt (2) +1 PE
45. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (2)
46. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek (1) +3 PE
47. Kuris Attila Salgótarján feeder felnőtt (1)
48. Stoszek László Mátranovák feeder felnőtt (2) +1 PE
49. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (4) +1 PE
50. Benei Zsolt Dunakeszi --- gyermek (3) +1 PE
51. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
52. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (4)
53. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (3)
54. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (3)
55. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (3)
56. Juhász János Balassagyarmat úszós felnőtt (3)
57. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4)
58. Becsei István Vác úszós felnőtt (4)
59. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (4)
60. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (4)
61. Károlyi Bendegúz Sóskút feeder ifjúsági (1) Free
62. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (4)
63. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (4)
64. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (3)
65. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)
66. Kállai Alexander Márk Abony feeder ifjúsági (-)
67. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (3)
68. Nagy Krisztián Szolnok feeder felnőtt (-)
69. Szabó Róbert Domony feeder felnőtt (4)
70. Szabó-Petró Henriett Domony úszós felnőtt (4)
71. Tóth Péter Losonc (SK) feeder felnőtt (2)
72. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (4) +2 PE
73. Papp József Salgótarján feeder felnőtt (1)
74. Tóth Sándor Gyöngyös feeder felnőtt (3) +1 PE
75. Rideg Sándor Dunaharaszti feeder felnőtt (4)
76. Szabó Adrienn Budapest feeder felnőtt (4)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): a 2016. évi versenysorozaton először indul
(1): a sorozatban eddig egy versenyen indult
(2): a sorozatban eddig két versenyen indult
(3): a sorozatban eddig három versenyen indult
(4): a sorozatban eddig négy versenyen indult
PE: +pótebéd
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
53 feeder (5 szektor)
15 úszós (2 szektor)
08 gyermek
(benne 5 ifi, 2 hölgy, 0 leány, 6 külföldi)
Pótebéd: 16 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!


Nevezési határidő: 2016. szeptember 01. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2016-08-30 10:34:25

10. Vá: vv

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Rendezve!

72. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (4) +2 PE

DI

VálaszElőzmény

2016-08-29 23:27:35

9. vv

steve77 Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2008-08-24 14:42:31

Tisztelt Dérer Úr!
2 pótebédet szeretnénk kérni, illetve eddig 4 részvételünk volt!
Köszönettel:
Angyal I.

Válasz

2016-08-29 21:49:41

8. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

IV. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’16 Szuperkupa 5., záró forduló
2016.09.03., szombat

Aktuális nevezési lista
(állapot: 2016.08.29. 21:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés

1. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (4)
2. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (4) +1 PE
3. Kucsera Sebestyén Inárcs feeder felnőtt (4)
4. Tóth Zsolt Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (2) +1 PE
5. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (4)
6. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (4)
7. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (4)
8. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (3)
9. Farkas János Felsőzsolca feeder felnőtt (3)
10. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (4)
11. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (4)
12. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (4) +1 PE
13. Zagyva Kristóf Bükkszék úszósifjúság felnőtt (1)
14. Gál Tamás Fülek (SK) feeder felnőtt (3)
15. Fekécs Ádám Rákóczibánya feeder ifjúsági (4)
16. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (4)
17. Cseh Csaba Budapest úszós felnőtt (2)
18. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
19. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (4)
20. Radnai István Dabas feeder felnőtt (4)
21. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (4)
22. Tari István Pásztó feeder felnőtt (3)
23. Lipták Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (3)
24. Bíró István Mezőkövesd feeder felnőtt (4)
25. Répás Roland Bárna feeder felnőtt (4)
26. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (3)
27. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
28. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (4)
29. Mráz Gergely Dabas feeder felnőtt (4)
30. Sódar Tamás Dabas feeder felnőtt (2)
31. Kovács Ferenc Szolnok úszós felnőtt (1)
32. Nagy Attila Majosháza feeder felnőtt (-) +PE
33. Csabai János Kunszentmiklós feeder felnőtt (-) +PE
34. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (4)
35. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (4)
36. Kocsis Bálint Atkár feeder felnőtt (3)
37. Hasznosi Dániel Atkár --- gyermek (4)
38. Kubinyi Péter Mátraverebély feeder felnőtt (1)
39. Tihany Ferenc Kunszentmiklós feeder felnőtt (-)
40. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (4)
41. Oláh Norbert Pétervására feeder felnőtt (1)
42. Maruzs Dominik Gábor Mátraterenye --- gyermek (2) +1 PE
43. Cservencsik András Kunszentmiklós feeder felnőtt (-)
44. Glodics Zsolt Jászkisér feeder felnőtt (2) +1 PE
45. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (2)
46. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek (1) +3 PE
47. Kuris Attila Salgótarján feeder felnőtt (1)
48. Stoszek László Mátranovák feeder felnőtt (2) +1 PE
49. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (4) +1 PE
50. Benei Zsolt Dunakeszi --- gyermek (3) +1 PE
51. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
52. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (4)
53. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (3)
54. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (3)
55. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (3)
56. Édes László Szügy úszós felnőtt (1)
57. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4)
58. Becsei István Vác úszós felnőtt (4)
59. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (4)
60. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (4)
61. Károlyi Bendegúz Sóskút feeder ifjúsági (1) Free
62. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (4)
63. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (4)
64. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (3)
65. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)
66. Kállai Alexander Márk Abony feeder ifjúsági (-)
67. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (3)
68. Nagy Krisztián Szolnok feeder felnőtt (-)
69. Szabó Róbert Domony feeder felnőtt (4)
70. Szabó-Petró Henriett Domony úszós felnőtt (4)
71. Tóth Péter Losonc (SK) feeder felnőtt (2)
72. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (3) +1 PE

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): a 2016. évi versenysorozaton először indul
(1): a sorozatban eddig egy versenyen indult
(2): a sorozatban eddig két versenyen indult
(3): a sorozatban eddig három versenyen indult
(4): a sorozatban eddig négy versenyen indult
PE: +pótebéd
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
49 feeder (5 szektor)
15 úszós (2 szektor)
08 gyermek
(benne 5 ifi, 1 hölgy, 0 leány, 6 külföldi)
Pótebéd: 14 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!


Nevezési határidő: 2016. szeptember 01. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2016-08-28 13:32:51

7. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

IV. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’16 Szuperkupa 5., záró forduló
2016.09.03., szombat

Aktuális nevezési lista
(állapot: 2016.08.28. 12:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés

1. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (4)
2. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (4) +1 PE
3. Kucsera Sebestyén Inárcs feeder felnőtt (4)
4. Tóth Zsolt Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (2) +1 PE
5. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (4)
6. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (4)
7. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (4)
8. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (3)
9. Farkas János Felsőzsolca feeder felnőtt (3)
10. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (4)
11. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (4)
12. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (4) +1 PE
13. Zagyva Kristóf Bükkszék úszós felnőtt (1)
14. Gál Tamás Fülek (SK) feeder ifjúsági (3)
15. Fekécs Ádám Rákóczibánya feeder ifjúsági (4)
16. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (4)
17. Cseh Csaba Budapest úszós felnőtt (2)
18. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
19. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (4)
20. Radnai István Dabas feeder felnőtt (4)
21. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (4)
22. Tari István Pásztó feeder felnőtt (3)
23. Lipták Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (2)
24. Bíró István Mezőkövesd feeder felnőtt (4)
25. Répás Roland Bárna feeder felnőtt (3)
26. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (3)
27. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
28. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (4)
29. Mráz Gergely Dabas feeder felnőtt (4)
30. Sódar Tamás Dabas feeder felnőtt (2)
31. Kovács Ferenc Szolnok úszós felnőtt (1)
32. Nagy Attila Majosháza feeder felnőtt (-) +PE
33. Csabai János Kunszentmiklós feeder felnőtt (-) +PE
34. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (4)
35. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (4)
36. Kocsis Bálint Atkár feeder felnőtt (3)
37. Hasznosi Dániel Atkár --- gyermek (4)
38. Kubinyi Péter Mátraverebély feeder felnőtt (1)
39. Tihany Ferenc Kunszentmiklós feeder felnőtt (-)
40. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (4)
41. Oláh Norbert Pétervására feeder felnőtt (1)
42. Maruzs Dominik Gábor Mátraterenye --- gyermek (2) +1 PE
43. Cservencsik András Kunszentmiklós feeder felnőtt (-)
44. Glodics Zsolt Jászkisér feeder felnőtt (2) +1 PE
45. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (3)
46. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek (1) +3 PE
47. Kuris Attila Salgótarján feeder felnőtt (1)
48. Stoszek László Mátranovák feeder felnőtt (2) +1 PE
49. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (4) +1 PE
50. Benei Zsolt Dunakeszi --- gyermek (3) +1 PE
51. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
52. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (4)
53. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (3)
54. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (3)
55. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (3)
56. Édes László Balassagyarmat úszós felnőtt (1)
57. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4)
58. Becsei István Vác úszós felnőtt (4)
59. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (4)
60. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (4)
61. Károlyi Bendegúz Sóskút feeder ifjúsági (1) Free
62. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (4)
63. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (4)
64. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (3)
65. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): a 2016. évi versenysorozaton először indul
(1): a sorozatban eddig egy versenyen indult
(2): a sorozatban eddig két versenyen indult
(3): a sorozatban eddig három versenyen indult
(4): a sorozatban eddig négy versenyen indult
PE: +pótebéd
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
45 feeder (4 szektor)
13 úszós (2 szektor)
07 gyermek
(benne 4 ifi, 0 hölgy, 0 leány, 5 külföldi)
Pótebéd: 13 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!


Nevezési határidő: 2016. szeptember 01. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2016-08-24 20:12:50

6. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

IV. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’16 Szuperkupa 5., záró forduló
2016.09.03., szombat

Aktuális nevezési lista
(állapot: 2016.08.24. 20:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés

1. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (4)
2. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (4) +1 PE
3. Kucsera Sebestyén Inárcs feeder felnőtt (4)
4. Tóth Zsolt Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (2) +1 PE
5. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (4)
6. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (4)
7. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (4)
8. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (3)
9. Farkas János Felsőzsolca feeder felnőtt (3)
10. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (4)
11. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (4)
12. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (4) +1 PE
13. Zagyva Kristóf Bükkszék úszós felnőtt (1)
14. Gál Tamás Fülek (SK) feeder ifjúsági (3)
15. Fekécs Ádám Rákóczibánya feeder ifjúsági (4)
16. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (4)
17. Cseh Csaba Budapest úszós felnőtt (2)
18. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
19. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (4)
20. Radnai István Dabas feeder felnőtt (4)
21. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (4)
22. Tari István Pásztó feeder felnőtt (3)
23. Lipták Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (2)
24. Bíró István Mezőkövesd feeder felnőtt (4)
25. Répás Roland Bárna feeder felnőtt (3)
26. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (3)
27. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
28. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (4)
29. Mráz Gergely Dabas feeder felnőtt (4)
30. Sódar Tamás Dabas feeder felnőtt (2)
31. Kovács Ferenc Szolnok úszós felnőtt (1)
32. Nagy Attila Majosháza feeder felnőtt (-) +PE
33. Csabai János Kunszentmiklós feeder felnőtt (-) +PE
34. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (4)
35. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (4)
36. Kocsis Bálint Atkár feeder felnőtt (3)
37. Hasznosi Dániel Atkár --- gyermek (4)
38. Kubinyi Péter Mátraverebély feeder felnőtt (1)
39. Tihany Ferenc Kunszentmiklós feeder felnőtt (-)
40. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (4)
41. Oláh Norbert Pétervására feeder felnőtt (1)
42. Maruzs Dominik Gábor Mátraterenye --- gyermek (2) +1 PE
43. Cservencsik András Kunszentmiklós feeder felnőtt (-)
44. Glodics Zsolt Jászkisér feeder felnőtt (2) +1 PE
45. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (3)
46. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek (1) +3 PE
47. Kuris Attila Salgótarján feeder felnőtt (1)
48. Stoszek László Mátranovák feeder felnőtt (2) +1 PE
49. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (4) +1 PE
50. Benei Zsolt Dunakeszi --- gyermek (3) +1 PE
51. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
52. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (4)
53. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (3)
54. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (3)
55. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (3)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): a 2016. évi versenysorozaton először indul
(1): a sorozatban eddig egy versenyen indult
(2): a sorozatban eddig két versenyen indult
(3): a sorozatban eddig három versenyen indult
(4): a sorozatban eddig négy versenyen indult
PE: +pótebéd
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
44 feeder (4 szektor)
05 úszós (1 szektor)
06 gyermek
(benne 3 ifi, 0 hölgy, 0 leány, 2 külföldi)
Pótebéd: 13 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!


Nevezési határidő: 2016. szeptember 01. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2016-08-22 21:21:37

5. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

IV. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’16 Szuperkupa 5., záró forduló
2016.09.03., szombat

Aktuális nevezési lista
(állapot: 2016.08.22. 21:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés

1. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (4)
2. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (4) +1 PE
3. Kucsera Sebestyén Inárcs feeder felnőtt (4)
4. Tóth Zsolt Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (2) +1 PE
5. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (4)
6. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (4)
7. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (4)
8. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (3)
9. Farkas János Felsőzsolca feeder felnőtt (3)
10. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (4)
11. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (4)
12. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (4) +1 PE
13. Zagyva Kristóf Bükkszék úszós felnőtt (1)
14. Gál Tamás Fülek (SK) feeder ifjúsági (3)
15. Fekécs Ádám Rákóczibánya feeder ifjúsági (4)
16. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (4)
17. Cseh Csaba Budapest úszós felnőtt (2)
18. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
19. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (4)
20. Radnai István Dabas feeder felnőtt (4)
21. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (4)
22. Tari István Pásztó feeder felnőtt (3)
23. Lipták Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (2)
24. Bíró István Mezőkövesd feeder felnőtt (4)
25. Répás Roland Bárna feeder felnőtt (3)
26. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (3)
27. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
28. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (4)
29. Mráz Gergely Dabas feeder felnőtt (4)
30. Sódar Tamás Dabas feeder felnőtt (2)
31. Kovács Ferenc Szolnok úszós felnőtt (1)
32. Nagy Attila Majosháza feeder felnőtt (-) +PE
33. Csabai János Kunszentmiklós feeder felnőtt (-) +PE
34. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (4)
35. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (4)
36. Kocsis Bálint Atkár feeder felnőtt (3)
37. Hasznosi Dániel Atkár --- gyermek (4)
38. Kubinyi Péter Mátraverebély feeder felnőtt (1)
39. Tihany Ferenc Kunszentmiklós feeder felnőtt (-)
40. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (4)
41. Oláh Norbert Pétervására feeder felnőtt (1)
42. Maruzs Dominik Gábor Mátraterenye --- gyermek (2) +1 PE
43. Cservencsik András Kunszentmiklós feeder felnőtt (-)
44. Glodics Zsolt Jászkisér feeder felnőtt (2) +1 PE
45. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (3)
46. Sütő Adrián Balassagyarmat --- gyermek (1) +3 PE
47. Kuris Attila Salgótarján feeder felnőtt (1)
48. Stoszek László Mátranovák feeder felnőtt (2) +1 PE

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): a 2016. évi versenysorozaton először indul
(1): a sorozatban eddig egy versenyen indult
(2): a sorozatban eddig két versenyen indult
(3): a sorozatban eddig három versenyen indult
(4): a sorozatban eddig négy versenyen indult
PE: +pótebéd
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
39 feeder (4 szektor)
05 úszós (1 szektor)
04 gyermek
(benne 3 ifi, 0 hölgy, 0 leány, 2 külföldi)
Pótebéd: 11 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!


Nevezési határidő: 2016. szeptember 01. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

Hozzászólások 24-5
 / oldal
Lapozás: 2, 1  Előző

Haldorádó Fórum szabályzat