,
Nyitóoldal
Helyfoglalás
Meteorológia
Hírek
Írások
Fórumok
Eseménynaptár
Rekordfogások
Fotóalbum
Statisztika
Dokumentumtár
Maconka - Fórum

 

Hozzászólások 15-1
 / oldal
 
 
2016-07-15 21:04:07

15. Vá[3]: Remek idő...

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

...várható holnap :) esőkabát, pulóver, bakancs, mindez július közepén... :) Sebaj, legalább lesz némi vízutánpótlás a tározónak :)
Szia!

Bízom benne, hogy az előrejelzésektől azért nem megy el senkinek a kedve, mert a felhők felett mindig kék az ég!

UI: E sorok írásáig már 6 cm-t emelkedett a fő tározótér vízszintje, ami - remélhetőleg - igen jó hatással lesz a halakra és a sekélyebb pályaszakaszokra is...

Üdvözlettel: DI
Nekem ma semmi sem úgy sikerült mint ahogyan szerettem volna. Melóban egy kis túlórára kellett maradnom. A barátnőm telefonon közölte velem hogy egy kicsit betört a szélvédő az autómon. Elkezdtem telefonálgatni és az egyik barátomtól tudtam kölcsönözni egy autót és pont most kezdek neki a pakolásnak a holnapi versenyre. Remélem hogy egy pár órát fogok tudni aludni mert már hajnali 3 órakor el kell indulnom Maconkára. Tehát ha esik ha fúj én holnap ott leszek és versenyzek egy jót. Sziasztok.
Várunk barátsággal!

Dérer I.

VálaszElőzmény

2016-07-15 20:48:53

14. Vá[2]: Remek idő...

peti-sk Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-11-26 18:14:30

...várható holnap :) esőkabát, pulóver, bakancs, mindez július közepén... :) Sebaj, legalább lesz némi vízutánpótlás a tározónak :)
Szia!

Bízom benne, hogy az előrejelzésektől azért nem megy el senkinek a kedve, mert a felhők felett mindig kék az ég!

UI: E sorok írásáig már 6 cm-t emelkedett a fő tározótér vízszintje, ami - remélhetőleg - igen jó hatással lesz a halakra és a sekélyebb pályaszakaszokra is...

Üdvözlettel: DI
Nekem ma semmi sem úgy sikerült mint ahogyan szerettem volna. Melóban egy kis túlórára kellett maradnom. A barátnőm telefonon közölte velem hogy egy kicsit betört a szélvédő az autómon. Elkezdtem telefonálgatni és az egyik barátomtól tudtam kölcsönözni egy autót és pont most kezdek neki a pakolásnak a holnapi versenyre. Remélem hogy egy pár órát fogok tudni aludni mert már hajnali 3 órakor el kell indulnom Maconkára. Tehát ha esik ha fúj én holnap ott leszek és versenyzek egy jót. Sziasztok.

VálaszElőzmény

2016-07-15 17:04:00

13. Vá: Remek idő...

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

...várható holnap :) esőkabát, pulóver, bakancs, mindez július közepén... :) Sebaj, legalább lesz némi vízutánpótlás a tározónak :)
Szia!

Bízom benne, hogy az előrejelzésektől azért nem megy el senkinek a kedve, mert a felhők felett mindig kék az ég!

UI: E sorok írásáig már 6 cm-t emelkedett a fő tározótér vízszintje, ami - remélhetőleg - igen jó hatással lesz a halakra és a sekélyebb pályaszakaszokra is...

Üdvözlettel: DI

VálaszElőzmény

2016-07-15 17:00:57

12. Realizáció, pótlás

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Pótlás:

85. Urbán József Budapest úszós felnőtt (2)

Realizáció:

Az Eseménynaptár rovatból immár letölthető a versenytérkép és a létszám alapján realizált versenyszabályzat is!

BSHE

Válasz

2016-07-15 14:08:47

11. Remek idő...

balna Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2004-10-16 17:27:17

...várható holnap :) esőkabát, pulóver, bakancs, mindez július közepén... :) Sebaj, legalább lesz némi vízutánpótlás a tározónak :)

Válasz

2016-07-14 22:45:45

10. Lezárt nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

IV. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’16 Szuperkupa 4. forduló
2016.07.16., szombat

Lezárt nevezési lista
(állapot: 2016.07.14. 18:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés

1. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (3)
2. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (3)
3. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (3)
4. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (3)
5. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (3)
6. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (3)
7. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (3) +1 PE
8. Szabó Róbert Domony feeder felnőtt (3)
9. Szabó-Petró Henriett Domony úszós felnőtt (3)
10. Fekécs Ádám Rákóczibánya feeder ifjúsági (3)
11. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (3)
12. Lengyel Csaba Mátraverebély feeder felnőtt (-)
13. Tóth Zsolt Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (1) +1 PE
14. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (3)
15. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (3)
16. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (2)
17. Farkas János Felsőzsolca feeder felnőtt (2)
18. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (2)
19. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (2)
20. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (3)
21. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (3) +1 PE
22. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
23. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (3)
24. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (2)
25. Czakó Antónió Guszona (SK) feeder ifjúsági (2)
26. Bankó József László Rajka feeder felnőtt (-)
27. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (3)
28. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (3)
29. Becsei István Vác úszós felnőtt (3)
30. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (3)
31. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (3)
32. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
33. Zagyva Kristóf Bükkszék úszós felnőtt (-)
34. Bíró István Mezőkövesd feeder felnőtt (3)
35. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (2)
36. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (2)
37. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (3)
38. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (3)
39. Hasznosi Dániel Atkár --- gyermek (3)
40. Rideg Sándor Dunaharaszti feeder felnőtt (3)
41. Szabó Adrienn Budapest feeder felnőtt (3)
42. Mráz Gergely Dabas feeder felnőtt (3)
43. Sódar Tamás Dabas feeder felnőtt (1)
44. Danyi István Fót feeder felnőtt (3)
45. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (3)
46. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (2) +1 PE
47. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (3)
48. Gál Tamás Fülek (SK) feeder felnőtt (2)
49. Stoszek László Mátranovák feeder felnőtt (1) +1 PE
50. Borsó Zoltán Rajka feeder felnőtt (-) +1 PE
51. Bánhegyi Zoltán Balmazújváros úszós felnőtt (-)
52. Péterszegi László Balmazújváros úszós felnőtt (-) +1 PE
53. Szakács László Balmazújváros úszós felnőtt (-)
54. Katona Szabolcs Szarvasgede feeder felnőtt (2)
55. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (3)
56. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt (2)
57. Benei Zsolt Dunakeszi --- gyermek (2) +1 PE
58. Savanyú László Feketeerdő feeder felnőtt (-)
59. Szabó Sándor Rajka feeder felnőtt (-)
60. Novák János Balassagyarmat feeder felnőtt (-)
61. Gyalus „Fortély” Pisty Budapest feeder felnőtt (2)
62. Kiss „Fortély” Kipi Budapest feeder felnőtt (2)
63. Radnai István Dabas feeder felnőtt (3)
64. Kovács Ferenc Szolnok úszós felnőtt (-)
65. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (2)
66. Kubinyi Péter Mátraverebély feeder felnőtt (-)
67. Horváth Sándor Bátonyterenye feeder felnőtt (1)
68. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (3) +1 PE
69. Károlyi Bendegúz Sóskút feeder ifjúsági (-)
70. Kucsera Sebestyén Inárcs feeder felnőtt (3)
71. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (3)
72. Vincze Tamás Eger feeder felnőtt (2) +1 PE
73. Németh István Budapest feeder felnőtt (2)
74. Tóth Sándor Gyöngyös feeder felnőtt (2) +1 PE
75. Nagy György Nemti feeder felnőtt (2)
76. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (3)
77. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
78. Fetter István Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
79. Oláh Norbert Pétervására feeder felnőtt (-) +1 PE
80. Lázár József Szászberek feeder felnőtt (1) +1 PE
81. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (3)
82. Répás Roland Bárna feeder felnőtt (3)
83. Gracza Tamás Fülek (SK) feeder felnőtt (1)
84. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (2)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): a 2016. évi versenysorozaton először indul
(1): sorozat első versenyén is indult
(2): a sorozat első és második versenyén is indult
(3): a sorozat első, második és harmadik versenyén is indult
PE: +pótebéd
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
58 feeder (5 szektor)
20 úszós (2 szektor)
06 gyermek
(benne 7 ifi, 2 hölgy, 0 leány, 6 külföldi)
Pótebéd: 12 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és az újabb teltházas versenyt!


BSHE

Módosította: maconka / 2016-07-15 15:22:19 VálaszElőzmény

2016-07-14 09:00:41

9. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

IV. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’16 Szuperkupa 4. forduló
2016.07.16., szombat

Aktuális nevezési lista
(állapot: 2016.07.14. 08:30)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés

1. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (3)
2. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (3)
3. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (3)
4. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (3)
5. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (3)
6. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (3)
7. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (3) +1 PE
8. Szabó Róbert Domony feeder felnőtt (3)
9. Szabó-Petró Henriett Domony úszós felnőtt (3)
10. Fekécs Ádám Rákóczibánya feeder ifjúsági (3)
11. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (3)
12. Lengyel Csaba Mátraverebély feeder felnőtt (-)
13. Tóth Zsolt Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (1) +1 PE
14. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (3)
15. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (3)
16. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (2)
17. Farkas János Felsőzsolca feeder felnőtt (2)
18. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (2)
19. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (2)
20. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (3)
21. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (3) +1 PE
22. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
23. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (3)
24. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (2)
25. Czakó Antónió Guszona (SK) feeder ifjúsági (2)
26. Bankó József László Rajka feeder felnőtt (-)
27. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (3)
28. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (3)
29. Becsei István Vác úszós felnőtt (3)
30. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (3)
31. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (3)
32. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
33. Zagyva Kristóf Bükkszék úszós felnőtt (-)
34. Bíró István Mezőkövesd feeder felnőtt (3)
35. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (2)
36. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (2)
37. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (3)
38. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (3)
39. Hasznosi Dániel Atkár --- gyermek (3)
40. Rideg Sándor Dunaharaszti feeder felnőtt (3)
41. Szabó Adrienn Budapest feeder felnőtt (3)
42. Mráz Gergely Dabas feeder felnőtt (3)
43. Sódar Tamás Dabas feeder felnőtt (1)
44. Danyi István Fót feeder felnőtt (3)
45. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (3)
46. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (2) +1 PE
47. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (3)
48. Gál Tamás Fülek (SK) feeder felnőtt (2)
49. Stoszek László Mátranovák feeder felnőtt (1) +1 PE
50. Borsó Zoltán Rajka feeder felnőtt (-) +1 PE
51. Bánhegyi Zoltán Balmazújváros úszós felnőtt (-)
52. Péterszegi László Balmazújváros úszós felnőtt (-) +1 PE
53. Szakács László Balmazújváros úszós felnőtt (-)
54. Katona Szabolcs Szarvasgede feeder felnőtt (2)
55. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (3)
56. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt (2)
57. Benei Zsolt Dunakeszi --- gyermek (2) +1 PE
58. Savanyú László Feketeerdő feeder felnőtt (-)
59. Szabó Sándor Rajka feeder felnőtt (-)
60. Novák János Balassagyarmat feeder felnőtt (-)
61. Gyalus „Fortély” Pisty Budapest feeder felnőtt (2)
62. Kiss „Fortély” Kipi Budapest feeder felnőtt (2)
63. Radnai István Dabas feeder felnőtt (3)
64. Kovács Ferenc Szolnok úszós felnőtt (-)
65. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (2)
66. Kubinyi Péter Mátraverebély feeder felnőtt (-)
67. Horváth Sándor Bátonyterenye feeder felnőtt (1)
68. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (3) +1 PE
69. Károlyi Bendegúz Sóskút feeder ifjúsági (-)
70. Kucsera Sebestyén Inárcs feeder felnőtt (3)
71. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (3)
72. Vincze Tamás Eger feeder felnőtt (2) +1 PE
73. Németh István Budapest feeder felnőtt (2)
74. Tóth Sándor Gyöngyös feeder felnőtt (2) +1 PE
75. Nagy György Nemti feeder felnőtt (2)
76. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (3)
77. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
78. Fetter István Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
79. Oláh Norbert Pétervására feeder felnőtt (-) +1 PE
80. Lázár József Szászberek feeder felnőtt (1) +1 PE
81. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (3)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): a 2016. évi versenysorozaton először indul
(1): sorozat első versenyén is indult
(2): a sorozat első és második versenyén is indult
(3): a sorozat első, második és harmadik versenyén is indult
PE: +pótebéd
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
56 feeder (5 szektor)
19 úszós (2 szektor)
06 gyermek
(benne 6 ifi, 2 hölgy, 0 leány, 6 külföldi)
Pótebéd: 12 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!


Nevezési határidő: 2016. július 14. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2016-07-14 15:15:12 VálaszElőzmény

2016-07-10 20:36:55

8. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

IV. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’16 Szuperkupa 4. forduló
2016.07.16., szombat

Aktuális nevezési lista
(állapot: 2016.07.10. 20:30)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés

1. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (3)
2. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (3)
3. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (3)
4. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (3)
5. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (3)
6. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (3)
7. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (3) +1 PE
8. Szabó Róbert Domony feeder felnőtt (3)
9. Szabó-Petró Henriett Domony úszós felnőtt (3)
10. Fekécs Ádám Rákóczibánya feeder ifjúsági (3)
11. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (3)
12. Lengyel Csaba Mátraverebély feeder felnőtt (-)
13. Tóth Zsolt Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (1) +1 PE
14. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (3)
15. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (3)
16. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (2)
17. Farkas János Felsőzsolca feeder felnőtt (2)
18. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (2)
19. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (2)
20. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (3)
21. Simon Norbert Miskolc feeder felnőtt (2) +1 PE
22. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (3) +1 PE
23. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
24. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (3)
25. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (2)
26. Czakó Antónió Guszona (SK) feeder ifjúsági (2)
27. Bankó József László Rajka feeder felnőtt (-)
28. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (3)
29. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (3)
30. Becsei István Vác úszós felnőtt (3)
31. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (3)
32. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (3)
33. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
34. Zagyva Kristóf Bükkszék úszós felnőtt (-)
35. Bíró István Mezőkövesd feeder felnőtt (3)
36. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (2)
37. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (2)
38. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (3)
39. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (3)
40. Hasznosi Dániel Atkár --- gyermek (3)
41. Rideg Sándor Dunaharaszti feeder felnőtt (3)
42. Szabó Adrienn Budapest feeder felnőtt (3)
43. Mráz Gergely Dabas feeder felnőtt (3)
44. Sódar Tamás Dabas feeder felnőtt (1)
45. Danyi István Fót feeder felnőtt (3)
46. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (3)
47. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (2) +1 PE
48. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (3)
49. Gál Tamás Fülek (SK) feeder ifjúsági (2)
50. Stoszek László Mátranovák feeder felnőtt (1) +1 PE
51. Borsó Zoltán Rajka feeder felnőtt (-) +1 PE
52. Bánhegyi Zoltán Balmazújváros úszós felnőtt (-)
53. Péterszegi László Balmazújváros úszós felnőtt (-) +1 PE
54. Szakács László Balmazújváros úszós felnőtt (-)
55. Katona Szabolcs Szarvasgede feeder felnőtt (2)
56. Szmetana Róbert Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (2)
57. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (3)
58. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt (3)
59. Benei Zsolt Dunakeszi --- gyermek (2) +1 PE
60. Savanyú László Feketeerdő feeder felnőtt (-)
61. Szabó Sándor Rajka feeder felnőtt (-)
62. Novák János Balassagyarmat feeder felnőtt (-)
63. Szemerszki Richárd Tiszacsege feeder felnőtt (3)
64. Gyalus „Fortély” Pisty Budapest feeder felnőtt (2)
65. Kiss „Fortély” Kipi Budapest feeder felnőtt (2)
66. Radnai István Dabas feeder felnőtt (3)
67. Kovács Ferenc Szolnok úszós felnőtt (-)
68. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (2)
69. Kubinyi Péter Mátraverebély feeder felnőtt (-)
70. Horváth Sándor Bátonyterenye feeder felnőtt (1)
71. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (2) +1 PE
72. Károlyi Bendegúz Sóskút feeder ifjúsági (-)
73. Kucsera Sebestyén Inárcs feeder felnőtt (3)
74. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (3)
75. Vincze Tamás Eger feeder felnőtt (2) +1 PE

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): a 2016. évi versenysorozaton először indul
(1): sorozat első versenyén is indult
(2): a sorozat első és második versenyén is indult
(3): a sorozat első, második és harmadik versenyén is indult
PE: +pótebéd
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
54 feeder (5 szektor)
15 úszós (2 szektor)
06 gyermek
(benne 6 ifi, 2 hölgy, 0 leány, 6 külföldi)
Pótebéd: 10 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!


Nevezési határidő: 2016. július 14. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2016-07-09 10:28:50

7. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

IV. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’16 Szuperkupa 4. forduló
2016.07.16., szombat

Aktuális nevezési lista
(állapot: 2016.07.09. 10:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés

1. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (3)
2. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (3)
3. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (3)
4. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (3)
5. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (3)
6. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (3)
7. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (3) +1 PE
8. Szabó Róbert Domony feeder felnőtt (3)
9. Szabó-Petró Henriett Domony úszós felnőtt (3)
10. Fekécs Ádám Rákóczibánya feeder ifjúsági (3)
11. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (3)
12. Lengyel Csaba Mátraverebély feeder felnőtt (-)
13. Tóth Zsolt Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (1) +1 PE
14. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (3)
15. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (3)
16. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (2)
17. Farkas János Felsőzsolca feeder felnőtt (2)
18. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (2)
19. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (2)
20. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (3)
21. Simon Norbert Miskolc feeder felnőtt (2) +1 PE
22. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (3) +1 PE
23. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
24. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (3)
25. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (2)
26. Czakó Antónió Guszona (SK) feeder ifjúsági (2)
27. Bankó József László Rajka feeder felnőtt (-)
28. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (3)
29. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (3)
30. Becsei István Vác úszós felnőtt (3)
31. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (3)
32. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (3)
33. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
34. Zagyva Kristóf Bükkszék úszós felnőtt (-)
35. Bíró István Mezőkövesd feeder felnőtt (3)
36. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (2)
37. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (2)
38. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (3)
39. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (3)
40. Hasznosi Dániel Atkár --- gyermek (3)
41. Rideg Sándor Dunaharaszti feeder felnőtt (3)
42. Szabó Adrienn Budapest feeder felnőtt (3)
43. Mráz Gergely Dabas feeder felnőtt (3)
44. Sódar Tamás Dabas feeder felnőtt (1)
45. Danyi István Fót feeder felnőtt (3)
46. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (3)
47. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (2) +1 PE
48. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (3)
49. Gál Tamás Fülek (SK) feeder ifjúsági (2)
50. Stoszek László Mátranovák feeder felnőtt (1) +1 PE
51. Borsó Zoltán Rajka feeder felnőtt (-) +1 PE
52. Bánhegyi Zoltán Balmazújváros úszós felnőtt (-)
53. Péterszegi László Balmazújváros úszós felnőtt (-) +1 PE
54. Szakács László Balmazújváros úszós felnőtt (-)
55. Katona Szabolcs Szarvasgede feeder felnőtt (2)
56. Szmetana Róbert Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (2)
57. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (3)
58. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt (3)
59. Benei Zsolt Dunakeszi --- gyermek (2) +1 PE
60. Savanyú László Feketeerdő feeder felnőtt (-)
61. Szabó Sándor Rajka feeder felnőtt (-)
62. Novák János Balassagyarmat feeder felnőtt (-)
63. Szemerszki Richárd Tiszacsege feeder felnőtt (3)
64. Gyalus „Fortély” Pisty Budapest feeder felnőtt (2)
65. Kiss „Fortély” Kipi Budapest feeder felnőtt (2)
66. Radnai István Dabas feeder felnőtt (3)
67. Kovács Ferenc Szolnok úszós felnőtt (-)
68. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (2)
69. Kubinyi Péter Mátraverebély feeder felnőtt (-)
70. Horváth Sándor Bátonyterenye feeder felnőtt (1)
71. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (2) +1 PE
72. Károlyi Bendegúz Sóskút feeder ifjúsági (-)
73. Kucsera Sebestyén Inárcs feeder felnőtt (3)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): a 2016. évi versenysorozaton először indul
(1): sorozat első versenyén is indult
(2): a sorozat első és második versenyén is indult
(3): a sorozat első, második és harmadik versenyén is indult
PE: +pótebéd
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
53 feeder (5 szektor)
15 úszós (2 szektor)
05 gyermek
(benne 6 ifi, 2 hölgy, 0 leány, 6 külföldi)
Pótebéd: 9 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!


Nevezési határidő: 2016. július 14. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2016-07-09 10:29:23 VálaszElőzmény

2016-07-08 09:01:04

6. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

IV. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’16 Szuperkupa 4. forduló
2016.07.16., szombat

Aktuális nevezési lista
(állapot: 2016.07.08. 08:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés

1. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (3)
2. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (3)
3. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (3)
4. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (3)
5. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (3)
6. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (3)
7. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (3) +1 PE
8. Szabó Róbert Domony feeder felnőtt (3)
9. Szabó-Petró Henriett Domony úszós felnőtt (3)
10. Fekécs Ádám Rákóczibánya feeder ifjúsági (3)
11. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (3)
12. Lengyel Csaba Mátraverebély feeder felnőtt (-)
13. Tóth Zsolt Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (1) +1 PE
14. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (3)
15. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (3)
16. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (2)
17. Farkas János Felsőzsolca feeder felnőtt (2)
18. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (2)
19. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (2)
20. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (3)
21. Simon Norbert Miskolc feeder felnőtt (2) +1 PE
22. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (3) +1 PE
23. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
24. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (3)
25. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (2)
26. Czakó Antónió Guszona (SK) feeder ifjúsági (2)
27. Bankó József László Rajka feeder felnőtt (-)
28. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (3)
29. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (3)
30. Becsei István Vác úszós felnőtt (3)
31. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (3)
32. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (3)
33. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
34. Zagyva Kristóf Bükkszék úszós felnőtt (-)
35. Bíró István Mezőkövesd feeder felnőtt (3)
36. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (2)
37. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (2)
38. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (3)
39. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (3)
40. Hasznosi Dániel Atkár --- gyermek (3)
41. Rideg Sándor Dunaharaszti feeder felnőtt (3)
42. Szabó Adrienn Budapest feeder felnőtt (3)
43. Mráz Gergely Dabas feeder felnőtt (3)
44. Sódar Tamás Dabas feeder felnőtt (1)
45. Danyi István Fót feeder felnőtt (3)
46. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (3)
47. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (2) +1 PE
48. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (3)
49. Gál Tamás Fülek (SK) feeder ifjúsági (2)
50. Stoszek László Mátranovák feeder felnőtt (1) +1 PE
51. Borsó Zoltán Rajka feeder felnőtt (-) +1 PE
52. Bánhegyi Zoltán Balmazújváros úszós felnőtt (-)
53. Péterszegi László Balmazújváros úszós felnőtt (-) +1 PE
54. Szakács László Balmazújváros úszós felnőtt (-)
55. Katona Szabolcs Szarvasgede feeder felnőtt (2)
56. Szmetana Róbert Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (2)
57. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (3)
58. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt (3)
59. Benei Zsolt Dunakeszi --- gyermek (2) +1 PE
60. Savanyú László Feketeerdő feeder felnőtt (-)
61. Szabó Sándor Rajka feeder felnőtt (-)
62. Novák János Balassagyarmat feeder felnőtt (-)
63. Szemerszki Richárd Tiszacsege feeder felnőtt (3)
64. Gyalus „Fortély” Pisty Budapest feeder felnőtt (2)
65. Kiss „Fortély” Kipi Budapest feeder felnőtt (2)
66. Radnai István Dabas feeder felnőtt (3)
67. Kovács Ferenc Szolnok úszós felnőtt (-)
68. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (2)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): a 2016. évi versenysorozaton először indul
(1): sorozat első versenyén is indult
(2): a sorozat első és második versenyén is indult
(3): a sorozat első, második és harmadik versenyén is indult
PE: +pótebéd
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
49 feeder (5 szektor)
15 úszós (2 szektor)
04 gyermek
(benne 5 ifi, 2 hölgy, 0 leány, 6 külföldi)
Pótebéd: 8 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!


Nevezési határidő: 2016. július 14. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2016-07-07 19:36:44

5. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

IV. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’16 Szuperkupa 4. forduló
2016.07.16., szombat

Aktuális nevezési lista
(állapot: 2016.07.07. 19:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés

1. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (3)
2. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (3)
3. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (3)
4. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (3)
5. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (3)
6. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (3)
7. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (3) +1 PE
8. Szabó Róbert Domony feeder felnőtt (3)
9. Szabó-Petró Henriett Domony úszós felnőtt (3)
10. Fekécs Ádám Rákóczibánya feeder ifjúsági (3)
11. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (3)
12. Lengyel Csaba Mátraverebély feeder felnőtt (-)
13. Tóth Zsolt Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (1) +1 PE
14. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (3)
15. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (3)
16. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (2)
17. Farkas János Felsőzsolca feeder felnőtt (2)
18. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (2)
19. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (2)
20. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (3)
21. Simon Norbert Miskolc feeder felnőtt (2) +1 PE
22. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (3) +1 PE
23. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
24. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (3)
25. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (2)
26. Czakó Antónió Guszona (SK) feeder ifjúsági (2)
27. Bankó József László Rajka feeder felnőtt (-)
28. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (3)
29. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (3)
30. Becsei István Vác úszós felnőtt (3)
31. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (3)
32. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (3)
33. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
34. Zagyva Kristóf Bükkszék úszós felnőtt (-)
35. Bíró István Mezőkövesd feeder felnőtt (3)
36. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (2)
37. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (2)
38. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (3)
39. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (3)
40. Hasznosi Dániel Atkár --- gyermek (3)
41. Rideg Sándor Dunaharaszti feeder felnőtt (3)
42. Szabó Adrienn Budapest feeder felnőtt (3)
43. Mráz Gergely Dabas feeder felnőtt (3)
44. Sódar Tamás Dabas feeder felnőtt (1)
45. Danyi István Fót feeder felnőtt (3)
46. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (3)
47. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (2) +1 PE
48. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (3)
49. Gál Tamás Fülek (SK) feeder ifjúsági (2)
50. Stoszek László Mátranovák feeder felnőtt (1) +1 PE
51. Borsó Zoltán Rajka feeder felnőtt (-) +1 PE
52. Bánhegyi Zoltán Balmazújváros úszós felnőtt (-)
53. Péterszegi László Balmazújváros úszós felnőtt (-) +1 PE
54. Szakács László Balmazújváros úszós felnőtt (-)
55. Katona Szabolcs Szarvasgede feeder felnőtt (2)
56. Szmetana Róbert Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (2)
57. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (3)
58. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt (3)
59. Benei Zsolt Dunakeszi --- gyermek (2) +1 PE
60. Savanyú László Feketeerdő feeder felnőtt (-)
61. Szabó Sándor Rajka feeder felnőtt (-)
62. Novák János Balassagyarmat feeder felnőtt (-)
63. Szemerszki Richárd Tiszacsege feeder felnőtt (3)
64. Gyalus „Fortély” Pisty Budapest feeder felnőtt (2)
65. Kiss „Fortély” Kipi Budapest feeder felnőtt (2)
66. Radnai István Dabas feeder felnőtt (3)
67. Kovács Ferenc Szolnok feeder felnőtt (-)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): a 2016. évi versenysorozaton először indul
(1): sorozat első versenyén is indult
(2): a sorozat első és második versenyén is indult
(3): a sorozat első, második és harmadik versenyén is indult
PE: +pótebéd
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
50 feeder (5 szektor)
13 úszós (2 szektor)
04 gyermek
(benne 5 ifi, 2 hölgy, 0 leány, 6 külföldi)
Pótebéd: 8 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!


Nevezési határidő: 2016. július 14. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2016-07-07 19:42:12 VálaszElőzmény

2016-07-07 14:28:22

4. Vá: Nevezés

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Üdv!

Nem látom magam a nevezettek sorában, pedig elküldtem a jelentkezésem 06.24-én. Elküldöm még egyszer a nevezési lapot, lehet, hogy elkallódott...

Szemerszki Richárd
Kedves Richárd!

A régebbi nem érkezett meg. Este frissítjük a névsort, akkor remélem már ok lesz minden.

Üdvözlettel: Dérer I.

VálaszElőzmény

2016-07-06 22:52:12

3. Nevezés

pecamaister Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2010-12-05 17:31:56

Üdv!

Nem látom magam a nevezettek sorában, pedig elküldtem a jelentkezésem 06.24-én. Elküldöm még egyszer a nevezési lapot, lehet, hogy elkallódott...

Szemerszki Richárd

Válasz

2016-07-06 12:33:15

2. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

IV. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’16 Szuperkupa 4. forduló
2016.07.16., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2016.07.05. 19:40)
Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (3)
2. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (3)
3. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (3)
4. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (3)
5. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (3)
6. Gyurcsák Péter Mátraterenye ? ? (?)
7. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (3) +1 PE
8. Szabó Róbert Domony feeder felnőtt (3)
9. Szabó-Petró Henriett Domony úszós felnőtt (3)
10. Fekécs Ádám Rákóczibánya feeder ifjúsági (3)
11. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (3)
12. Lengyel Csaba Mátraverebély feeder felnőtt (-)
13. Tóth Zsolt Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (1) +1 PE
14. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (3)
15. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (3)
16. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (2)
17. Farkas János Felsőzsolca feeder felnőtt (2)
18. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (2)
19. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (2)
20. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (3)
21. Simon Norbert Miskolc feeder felnőtt (2) +1 PE
22. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (3) +1 PE
23. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
24. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (3)
25. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (2)
26. Czakó Antónió Guszona (SK) feeder ifjúsági (2)
27. Bankó József László Rajka feeder felnőtt (-)
28. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (3)
29. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (3)
30. Becsei István Vác úszós felnőtt (3)
31. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (3)
32. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (3)
33. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
34. Zagyva Kristóf Bükkszék úszós felnőtt (-)
35. Bíró István Mezőkövesd feeder felnőtt (3)
36. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (2)
37. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (2)
38. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (3)
39. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (3)
40. Hasznosi Dániel Atkár --- gyermek (3)
41. Rideg Sándor Dunaharaszti feeder felnőtt (3)
42. Szabó Adrienn Budapest feeder felnőtt (3)
43. Mráz Gergely Dabas feeder felnőtt (3)
44. Sódar Tamás Dabas feeder felnőtt (1)
45. Danyi István Fót feeder felnőtt (3)
46. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (3)
47. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (2) +1 PE
48. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (3)
49. Gál Tamás Fülek (SK) feeder ifjúsági (2)
50. Stoszek László Mátranovák feeder felnőtt (1) +1 PE
51. Borsó Zoltán Rajka feeder felnőtt (-) +1 PE
52. Bánhegyi Zoltán Balmazújváros úszós felnőtt (-)
53. Péterszegi László Balmazújváros úszós felnőtt (-) +1 PE
54. Szakács László Balmazújváros úszós felnőtt (-)
55. Katona Szabolcs Szarvasgede feeder felnőtt (2)
56. Szmetana Róbert Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (2)

Válasz

2016-07-03 10:44:52

1. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Hamarosan!

BSHE

Válasz

Hozzászólások 15-1
 / oldal
 

Haldorádó Fórum szabályzat