,
Nyitóoldal
Helyfoglalás
Meteorológia
Hírek
Írások
Fórumok
Eseménynaptár
Rekordfogások
Fotóalbum
Statisztika
Dokumentumtár
Maconka - Fórum

 

Hozzászólások 13-1
 / oldal
 
 
2016-06-17 20:36:49

13. Vá[2]: Realizáció, térkép

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Tisztelt Dérer Úr!
Tiszteletteljes kéréssel fordulnék Önhöz. Megoldható lenne, hogy a gyermekek a versenykiírásban szereplő I. szigeti bejáróra, vagy az előtározóra kerüljenek? Amennyiben a többség így szavazott, természetesen elfogadjuk álláspontjukat!
Köszönettel:
Angyal I.
Kedves István!
Most a kis létszám okán - így jóval komfortosabb a pályakitűzés - többen szerették volna ismét kipróbálni az Élmény-tavat, így egy alkalommal az idén is teszünk egy próbát. Ezután várhatóan a fő tározótér kövekezik, de ezt a döntést majd a tapasztalatok okán személyesen beszélem meg veletek a holnapi mérlegelés előtt/alatt.
Üdvözlettel: Dérer István

VálaszElőzmény

2016-06-17 15:40:10

12. Vá: Realizáció, térkép

steve77 Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2008-08-24 14:42:31

Tisztelt Dérer Úr!
Tiszteletteljes kéréssel fordulnék Önhöz. Megoldható lenne, hogy a gyermekek a versenykiírásban szereplő I. szigeti bejáróra, vagy az előtározóra kerüljenek? Amennyiben a többség így szavazott, természetesen elfogadjuk álláspontjukat!
Köszönettel:
Angyal I.

VálaszElőzmény

2016-06-17 14:34:27

11. Realizáció, térkép

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Tisztelt Barátaink!

Az eseménynaptár rovatból a verseny felületéről letölthető a versenytérkép és a végleges szabályzati realizáció.

Jó felkészülést mindenkinek, folytatás holnap a maconkai vízpartokon!

BSHE

Válasz

2016-06-17 10:01:25

10. Lezárt nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XVIII. TÓPARTI RANDEVÚ - ST. HUBERTUS NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’16 Szuperkupa 3. forduló
2016.06.18., szombat

Lezárt nevezési lista
(állapot: 2016.06.15. 18:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés

1. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (2)
2. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (2)
3. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (2)
4. Gál Tamás Fülek (SK) feeder ifjúsági (1)
5. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (2)
6. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (2)
7. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (2)
8. Szemerszki Richárd Tiszacsege feeder felnőtt (2)
9. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (2)
10. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (2)
11. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (2)
12. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (2)
13. Hasznosi Dániel Atkár --- gyermek (2)
14. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (2)
15. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (2)
16. Vincze Tamás Eger feeder felnőtt (1) +1 PE
17. Kocsis Bálint Atkár feeder felnőtt (2)
18. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (1)
19. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (2)
20. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (2)
21. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (2)
22. Cseh Csaba Budapest úszós felnőtt (1)
23. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (2)
24. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (2)
25. Szabó Róbert Domony feeder felnőtt (2)
26. Szabó-Petró Henriett Domony úszós felnőtt (2)
27. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (2)
28. Bíró István Mezőkövesd feeder felnőtt (2)
29. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (2) +1 PE
30. Fekécs Ádám Rákóczibánya feeder ifjúsági (-)
31. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (2)
32. Danyi István Fót feeder felnőtt (2)
33. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (2)
34. Benei Zsolt Dunakeszi --- gyermek (2) +1 PE
35. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (-) +1 PE
36. Tari István Pásztó feeder felnőtt (2)
37. Zsélyi Ágnes Karancsalja feeder felnőtt (2)
38. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (2) +1 PE
39. Lipták Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (-)
40. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (2)
41. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt (2)
42. Tóth Péter Losonc (SK) feeder felnőtt (1)
43. Kaszás Géza Salgótarján úszós felnőtt (-)
44. Gugolya Gábor Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (1)
45. Szmetana Róbert Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (1)
46. Tóth Sándor Gyöngyös feeder felnőtt (1)
47. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (2)
48. Becsei István Vác úszós felnőtt (2)
49. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (2)
50. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (2)
51. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (1)
52. Kucsera Sebestyén Inárcs feeder felnőtt (2)
53. Radnai István Dabas feeder felnőtt (2)
54. Andorfi-Kovács Ádám Budapest feeder felnőtt (-) +1 PE
55. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (1)
56. Gyalus „Fortély” Pisty Budapest feeder felnőtt (1)
57. Kiss „Fortély” Kipi Budapest feeder felnőtt (1)
58. Kovács Péter Heréd feeder felnőtt (-)
59. Simon Norbert Miskolc feeder felnőtt (1) +1 PE
60. Juhász János Balassagyarmat úszós felnőtt (2)
61. Mráz Gergely Dabas feeder felnőtt (2)
62. Sódar Tamás Dabas feeder felnőtt (-)
63. Rideg Sándor Dunaharaszti feeder felnőtt (2)
64. Szabó Adrienn Budapest feeder felnőtt (2)
65. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (2)
66. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
67. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
68. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
69. Czakó Antónió Guszona (SK) feeder ifjúsági (2)
70. Horváth Sándor Bátonyterenye feeder felnőtt (-)
71. Sisa József Jászberény feeder felnőtt (1)
72. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (2)
73. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (2)
74. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (2) +1 PE
75. Fetter István Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
76. Nagy István Szada úszós felnőtt (1)
77. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (2) +1 PE
78. Császár János Szente úszós felnőtt (2)
79. Urbán József Budapest úszós felnőtt (1)
80. Bíró János Füzesabony feeder felnőtt (-) +1 PE
81. Répás Roland Bárna feeder felnőtt (2)
82. Bagi Zoltán Jászberény feeder felnőtt (-)
83. Vas Péter Jászberény feeder felnőtt (-)
84. Baranyai László Szécsény feeder felnőtt (-)
85. Geregai Jószef n.a. (SK) feeder felnőtt (-)
86. Ivanics István n.a. (SK) feeder felnőtt (-)
87. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (2)
88. Tóth István Jászkisér feeder felnőtt (-)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): a 2016. évi versenysorozaton először indul
(1): sorozat első versenyén is indult
(2): a sorozat első és második versenyén is indult
PE: +pótebéd
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
61 feeder (6 szektor)
20 úszós (2 szektor)
07 gyermek
(benne 4 ifi, 3 hölgy, 0 leány, 8 külföldi)
Pótebéd: 7 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat, az újabb "teltházas" jelentkezést!


BSHE

Módosította: maconka / 2016-06-17 10:02:01 VálaszElőzmény

2016-06-16 13:03:06

9. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XVIII. TÓPARTI RANDEVÚ - ST. HUBERTUS NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’16 Szuperkupa 3. forduló
2016.06.18., szombat

Aktuális nevezési lista
(állapot: 2016.06.15. 13:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés

1. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (2)
2. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (2)
3. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (2)
4. Gál Tamás Fülek (SK) feeder ifjúsági (1)
5. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (2)
6. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (2)
7. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (2)
8. Szemerszki Richárd Tiszacsege feeder felnőtt (2)
9. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (2)
10. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (2)
11. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (2)
12. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (2)
13. Hasznosi Dániel Atkár --- gyermek (2)
14. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (2)
15. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (2)
16. Vincze Tamás Eger feeder felnőtt (1) +1 PE
17. Kocsis Bálint Atkár feeder felnőtt (2)
18. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (1)
19. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (2)
20. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (2)
21. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (2)
22. Cseh Csaba Budapest úszós felnőtt (1)
23. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (2)
24. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (2)
25. Szabó Róbert Domony feeder felnőtt (2)
26. Szabó-Petró Henriett Domony úszós felnőtt (2)
27. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (2)
28. Bíró István Mezőkövesd feeder felnőtt (2)
29. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (2) +1 PE
30. Fekécs Ádám Rákóczibánya feeder ifjúsági (-)
31. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (2)
32. Danyi István Fót feeder felnőtt (2)
33. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (2)
34. Benei Zsolt Dunakeszi --- gyermek (2) +1 PE
35. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (-) +1 PE
36. Tari István Pásztó feeder felnőtt (2)
37. Zsélyi Ágnes Karancsalja feeder felnőtt (2)
38. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (2) +1 PE
39. Lipták Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (-)
40. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (2)
41. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt (2)
42. Tóth Péter Losonc (SK) feeder felnőtt (1)
43. Kaszás Géza Salgótarján úszós felnőtt (-)
44. Gugolya Gábor Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (1)
45. Szmetana Róbert Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (1)
46. Tóth Sándor Gyöngyös feeder felnőtt (1)
47. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (2)
48. Becsei István Vác úszós felnőtt (2)
49. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (2)
50. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (2)
51. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (1)
52. Kucsera Sebestyén Inárcs feeder felnőtt (2)
53. Radnai István Dabas feeder felnőtt (2)
54. Andorfi-Kovács Ádám Budapest feeder felnőtt (-) +1 PE
55. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (1)
56. Gyalus „Fortély” Pisty Budapest feeder felnőtt (1)
57. Kiss „Fortély” Kipi Budapest feeder felnőtt (1)
58. Kovács Péter Heréd feeder felnőtt (-)
59. Simon Norbert Miskolc feeder felnőtt (1) +1 PE
60. Juhász János Balassagyarmat úszós felnőtt (2)
61. Mráz Gergely Dabas feeder felnőtt (2)
62. Sódar Tamás Dabas feeder felnőtt (-)
63. Rideg Sándor Dunaharaszti feeder felnőtt (2)
64. Szabó Adrienn Budapest feeder felnőtt (2)
65. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (2)
66. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
67. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
68. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
69. Czakó Antónió Guszona (SK) feeder ifjúsági (2)
70. Horváth Sándor Bátonyterenye feeder felnőtt (-)
71. Sisa József Jászberény feeder felnőtt (1)
72. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (2)
73. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (2)
74. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (2) +1 PE
75. Fetter István Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
76. Nagy István Szada úszós felnőtt (1)
77. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (2) +1 PE
78. Császár János Szente úszós felnőtt (2)
79. Urbán József Budapest úszós felnőtt (1)
80. Bíró János Füzesabony feeder felnőtt (-) +1 PE
81. Répás Roland Bárna feeder felnőtt (2)
82. Bagi Zoltán Jászberény feeder felnőtt (-)
83. Vas Péter Jászberény feeder felnőtt (-)
84. Baranyai László Szécsény feeder felnőtt (-)
85. Geregai Jószef n.a. (SK) feeder felnőtt (-)
86. Ivanics István n.a. (SK) feeder felnőtt (-)
87. Lakatos Péter Verseg úszós felnőtt (2)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): a 2016. évi versenysorozaton először indul
(1): sorozat első versenyén is indult
(2): a sorozat első és második versenyén is indult
PE: +pótebéd
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
60 feeder (6 szektor)
20 úszós (2 szektor)
07 gyermek
(benne 4 ifi, 3 hölgy, 0 leány, 8 külföldi)
Pótebéd: 7 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!


Nevezési határidő: 2016. június 16. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2016-06-17 09:32:07 VálaszElőzmény

2016-06-16 12:09:25

8. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XVIII. TÓPARTI RANDEVÚ - ST. HUBERTUS NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’16 Szuperkupa 3. forduló
2016.06.18., szombat

Aktuális nevezési lista
(állapot: 2016.06.15. 12:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés

1. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (2)
2. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (2)
3. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (2)
4. Gál Tamás Fülek (SK) feeder ifjúsági (1)
5. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (2)
6. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (2)
7. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (2)
8. Szemerszki Richárd Tiszacsege feeder felnőtt (2)
9. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (2)
10. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (2)
11. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (2)
12. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (2)
13. Hasznosi Dániel Atkár --- gyermek (2)
14. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (2)
15. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (2)
16. Vincze Tamás Eger feeder felnőtt (1) +1 PE
17. Kocsis Bálint Atkár feeder felnőtt (2)
18. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (1)
19. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (2)
20. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (2)
21. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (2)
22. Cseh Csaba Budapest úszós felnőtt (1)
23. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (2)
24. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (2)
25. Szabó Róbert Domony feeder felnőtt (2)
26. Szabó-Petró Henriett Domony úszós felnőtt (2)
27. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (2)
28. Bíró István Mezőkövesd feeder felnőtt (2)
29. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (2) +1 PE
30. Fekécs Ádám Rákóczibánya feeder ifjúsági (-)
31. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (2)
32. Danyi István Fót feeder felnőtt (2)
33. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (2)
34. Benei Zsolt Dunakeszi --- gyermek (2) +1 PE
35. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (-) +1 PE
36. Tari István Pásztó feeder felnőtt (2)
37. Zsélyi Ágnes Karancsalja feeder felnőtt (2)
38. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (2) +1 PE
39. Lipták Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (-)
40. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (2)
41. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt (2)
42. Tóth Péter Losonc (SK) feeder felnőtt (1)
43. Kaszás Géza Salgótarján úszós felnőtt (-)
44. Gugolya Gábor Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (1)
45. Szmetana Róbert Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (1)
46. Tóth Sándor Gyöngyös feeder felnőtt (1)
47. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (2)
48. Becsei István Vác úszós felnőtt (2)
49. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (2)
50. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (2)
51. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (1)
52. Kucsera Sebestyén Inárcs feeder felnőtt (2)
53. Radnai István Dabas feeder felnőtt (2)
54. Andorfi-Kovács Ádám Budapest feeder felnőtt (-) +1 PE
55. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (1)
56. Gyalus „Fortély” Pisty Budapest feeder felnőtt (1)
57. Kiss „Fortély” Kipi Budapest feeder felnőtt (1)
58. Kovács Péter Heréd feeder felnőtt (-)
59. Simon Norbert Miskolc feeder felnőtt (1) +1 PE
60. Juhász János Balassagyarmat úszós felnőtt (2)
61. Mráz Gergely Dabas feeder felnőtt (2)
62. Sódar Tamás Dabas feeder felnőtt (-)
63. Rideg Sándor Dunaharaszti feeder felnőtt (2)
64. Szabó Adrienn Budapest feeder felnőtt (2)
65. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (2)
66. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
67. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
68. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
69. Czakó Antónió Guszona (SK) feeder ifjúsági (2)
70. Horváth Sándor Bátonyterenye feeder felnőtt (-)
71. Sisa József Jászberény feeder felnőtt (1)
72. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (2)
73. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (2)
74. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (1) +1 PE
75. Fetter István Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
76. Nagy István Szada úszós felnőtt (1)
77. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (2) +1 PE
78. Császár János Szente úszós felnőtt (2)
79. Urbán József Budapest úszós felnőtt (1)
80. Bíró János Füzesabony feeder felnőtt (-) +1 PE
81. Répás Roland Bárna feeder felnőtt (2)
82. Bagi Zoltán Jászberény feeder felnőtt (1)
83. Vas Péter Jászberény feeder felnőtt (1)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): a 2016. évi versenysorozaton először indul
(1): sorozat első versenyén is indult
(2): a sorozat első és második versenyén is indult
PE: +pótebéd
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
57 feeder (6 szektor)
19 úszós (2 szektor)
07 gyermek
(benne 4 ifi, 3 hölgy, 0 leány, 8 külföldi)
Pótebéd: 7 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!


Nevezési határidő: 2016. június 16. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2016-06-16 09:06:13

7. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XVIII. TÓPARTI RANDEVÚ - ST. HUBERTUS NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’16 Szuperkupa 3. forduló
2016.06.18., szombat

Aktuális nevezési lista
(állapot: 2016.06.15. 08:45)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés

1. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (2)
2. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (2)
3. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (2)
4. Gál Tamás Fülek (SK) feeder ifjúsági (1)
5. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (2)
6. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (2)
7. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (2)
8. Szemerszki Richárd Tiszacsege feeder felnőtt (2)
9. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (2)
10. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (2)
11. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (2)
12. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (2)
13. Hasznosi Dániel Atkár --- gyermek (2)
14. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (2)
15. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (2)
16. Vincze Tamás Eger feeder felnőtt (1) +1 PE
17. Kocsis Bálint Atkár feeder felnőtt (2)
18. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (1)
19. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (2)
20. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (2)
21. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (2)
22. Cseh Csaba Budapest úszós felnőtt (1)
23. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (2)
24. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (2)
25. Szabó Róbert Domony feeder felnőtt (2)
26. Szabó-Petró Henriett Domony úszós felnőtt (2)
27. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (2)
28. Bíró István Mezőkövesd feeder felnőtt (2)
29. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (2) +1 PE
30. Fekécs Ádám Rákóczibánya feeder ifjúsági (-)
31. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (2)
32. Danyi István Fót feeder felnőtt (2)
33. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (2)
34. Benei Zsolt Dunakeszi --- gyermek (2) +1 PE
35. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (-) +1 PE
36. Tari István Pásztó feeder felnőtt (2)
37. Zsélyi Ágnes Karancsalja feeder felnőtt (2)
38. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (2) +1 PE
39. Lipták Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (-)
40. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (2)
41. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt (2)
42. Tóth Péter Losonc (SK) feeder felnőtt (1)
43. Kaszás Géza Salgótarján úszós felnőtt (-)
44. Gugolya Gábor Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (1)
45. Szmetana Róbert Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (1)
46. Tóth Sándor Gyöngyös feeder felnőtt (1)
47. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (2)
48. Becsei István Vác úszós felnőtt (2)
49. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (2)
50. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (2)
51. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (1)
52. Kucsera Sebestyén Inárcs feeder felnőtt (2)
53. Radnai István Dabas feeder felnőtt (2)
54. Andorfi-Kovács Ádám Budapest feeder felnőtt (-) +1 PE
55. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (1)
56. Gyalus „Fortély” Pisty Budapest feeder felnőtt (1)
57. Kiss „Fortély” Kipi Budapest feeder felnőtt (1)
58. Kovács Péter Heréd feeder felnőtt (-)
59. Simon Norbert Miskolc feeder felnőtt (1) +1 PE
60. Juhász János Balassagyarmat úszós felnőtt (2)
61. Mráz Gergely Dabas feeder felnőtt (2)
62. Sódar Tamás Dabas feeder felnőtt (-)
63. Rideg Sándor Dunaharaszti feeder felnőtt (2)
64. Szabó Adrienn Budapest feeder felnőtt (2)
65. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (2)
66. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
67. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
68. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
69. Czakó Antónió Guszona (SK) feeder ifjúsági (2)
70. Horváth Sándor Bátonyterenye feeder felnőtt (-)
71. Sisa József Jászberény feeder felnőtt (1)
72. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (2)
73. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (2)
74. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (1) +1 PE
75. Fetter István Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
76. Nagy István Szada úszós felnőtt (1)
77. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (2) +1 PE
78. Császár János Szente úszós felnőtt (2)
79. Urbán József Budapest úszós felnőtt (1)
80. Bíró János Füzesabony feeder felnőtt (-) +1 PE

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): a 2016. évi versenysorozaton először indul
(1): sorozat első versenyén is indult
(2): a sorozat első és második versenyén is indult
PE: +pótebéd
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
54 feeder (5 szektor)
19 úszós (2 szektor)
07 gyermek
(benne 4 ifi, 3 hölgy, 0 leány, 8 külföldi)
Pótebéd: 7 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!


Nevezési határidő: 2016. június 16. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2016-06-15 18:51:55

6. Pótebéd!

vita80 Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2011-09-05 20:20:44

Tisztelt Dérer Úr!

Szeretnék kérni egy pótebédet a szombati versenyre!

Üdvözlettel: Vincze Tamás

Válasz

2016-06-15 15:43:06

5. Sajnos

duczat Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2006-10-04 21:57:17

Tisztelt Dérer Úr.
Sajnos egy vállműtét miatt le kell mondanom részvételemet a versenyről. A legközelebbi megmérettetésen viszont újult erővel ott leszek!
Üdvözlettel: Ducza Tamás ( Ducus)

Válasz

2016-06-14 20:48:07

4. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XVIII. TÓPARTI RANDEVÚ - ST. HUBERTUS NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’16 Szuperkupa 3. forduló
2016.06.18., szombat

Aktuális nevezési lista
(állapot: 2016.06.14. 20:30)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés

1. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (2)
2. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (2)
3. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (2)
4. Gál Tamás Fülek (SK) feeder felnőtt (2)
5. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (2)
6. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (2)
7. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (2)
8. Szemerszki Richárd Tiszacsege feeder felnőtt (2)
9. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (2)
10. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (2)
11. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (2)
12. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (2)
13. Hasznosi Dániel Atkár --- gyermek (2)
14. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (2)
15. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (2)
16. Vincze Tamás Eger feeder felnőtt (1)
17. Kocsis Bálint Atkár feeder felnőtt (2)
18. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (1)
19. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (2)
20. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (2)
21. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (2)
22. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (2)
23. Cseh Csaba Budapest úszós felnőtt (1)
24. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (2)
25. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (2)
26. Szabó Róbert Domony feeder felnőtt (2)
27. Szabó-Petró Henriett Domony úszós felnőtt (2)
28. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (2)
29. Bíró István Mezőkövesd feeder felnőtt (2)
30. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (2) +1 PE
31. Fekécs Ádám Rákóczibánya feeder ifjúsági (2)
32. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (2)
33. Danyi István Fót feeder felnőtt (2)
34. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (2)
35. Benei Zsolt Dunakeszi --- gyermek (2) +1 PE
36. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (1) +1 PE
37. Tari István Pásztó feeder felnőtt (2)
38. Zsélyi Ágnes Karancsalja feeder felnőtt (2)
39. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (2) +1 PE
40. Lipták Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (2)
41. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (2)
42. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt (2)
43. Tóth Péter Losonc (SK) feeder felnőtt (1)
44. Kaszás Géza Salgótarján úszós felnőtt (2)
45. Gugolya Gábor Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (1)
46. Szmetana Róbert Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (1)
47. Tóth Sándor Gyöngyös feeder felnőtt (1)
48. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (2)
49. Becsei István Vác úszós felnőtt (2)
50. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (2)
51. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (2)
52. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (1)
53. Kucsera Sebestyén Inárcs feeder felnőtt (2)
54. Radnai István Dabas feeder felnőtt (2)
55. Andorfi-Kovács Ádám Budapest feeder felnőtt (-) +1 PE
56. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (1)
57. Gyalus „Fortély” Pisty Budapest feeder felnőtt (1)
58. Kiss „Fortély” Kipi Budapest feeder felnőtt (1)
59. Kovács Péter Heréd feeder felnőtt (-)
60. Simon Norbert Miskolc feeder felnőtt (1) +1 PE
61. Juhász János Balassagyarmat úszós felnőtt (2)
62. Mráz Gergely Dabas feeder felnőtt (2)
63. Sódar Tamás Dabas feeder felnőtt (-)
64. Rideg Sándor Dunaharaszti feeder felnőtt (2)
65. Szabó Adrienn Budapest feeder felnőtt (2)
66. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (2)
67. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
68. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
69. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
70. Czakó Antónió Guszona (SK) feeder ifjúsági (2)
71. Horváth Sándor Bátonyterenye feeder felnőtt (-)
72. Sisa József Jászberény feeder felnőtt (1)
73. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (2)
74. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (2)
75. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (1) +1 PE
76. Fetter István Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
77. Nagy István Szada úszós felnőtt (1)
78. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (2) +1 PE

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): a 2016. évi versenysorozaton először indul
(1): sorozat első versenyén is indult
(2): a sorozat első és második versenyén is indult
PE: +pótebéd
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
54 feeder (5 szektor)
17 úszós (2 szektor)
07 gyermek
(benne 4 ifi, 3 hölgy, 0 leány, 8 külföldi)
Pótebéd: 5 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!


Nevezési határidő: 2016. június 16. 18.00

BSHE

VálaszElőzmény

2016-06-13 21:47:03

3. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XVIII. TÓPARTI RANDEVÚ - ST. HUBERTUS NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’16 Szuperkupa 3. forduló
2016.06.18., szombat

Aktuális nevezési lista
(állapot: 2016.06.13. 21:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés

1. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (2)
2. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (2)
3. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (2)
4. Gál Tamás Fülek (SK) feeder felnőtt (2)
5. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (2)
6. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (2)
7. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (2)
8. Szemerszki Richárd Tiszacsege feeder felnőtt (2)
9. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (2)
10. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (2)
11. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (2)
12. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (2)
13. Hasznosi Dániel Atkár --- gyermek (2)
14. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (2)
15. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (2)
16. Vincze Tamás Eger feeder felnőtt (1)
17. Kocsis Bálint Atkár feeder felnőtt (2)
18. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (1)
19. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (2)
20. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (2)
21. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (2)
22. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (2)
23. Cseh Csaba Budapest úszós felnőtt (1)
24. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (2)
25. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (2)
26. Szabó Róbert Domony feeder felnőtt (2)
27. Szabó-Petró Henriett Domony úszós felnőtt (2)
28. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (2)
29. Bíró István Mezőkövesd feeder felnőtt (2)
30. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (2) +1 PE
31. Fekécs Ádám Rákóczibánya feeder ifjúsági (2)
32. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (2)
33. Danyi István Fót feeder felnőtt (2)
34. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (2)
35. Benei Zsolt Dunakeszi --- gyermek (2) +1 PE
36. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (1) +1 PE
37. Tari István Pásztó feeder felnőtt (2)
38. Zsélyi Ágnes Karancsalja feeder felnőtt (2)
39. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (2) +1 PE
40. Lipták Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (2)
41. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (2)
42. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt (2)
43. Tóth Péter Losonc (SK) feeder felnőtt (1)
44. Kaszás Géza Salgótarján úszós felnőtt (2)
45. Gugolya Gábor Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (1)
46. Szmetana Róbert Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (1)
47. Tóth Sándor Gyöngyös feeder felnőtt (1)
48. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (2)
49. Becsei István Vác úszós felnőtt (2)
50. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (2)
51. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (2)
52. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (1)
53. Kucsera Sebestyén Inárcs feeder felnőtt (2)
54. Radnai István Dabas feeder felnőtt (2)
55. Andorfi-Kovács Ádám Budapest feeder felnőtt (-) +1 PE
56. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (1)
57. Gyalus „Fortély” Pisty Budapest feeder felnőtt (1)
58. Kiss „Fortély” Kipi Budapest feeder felnőtt (1)
59. Kovács Péter Heréd feeder felnőtt (-)
60. Simon Norbert Miskolc feeder felnőtt (1) +1 PE
61. Juhász János Balassagyarmat úszós felnőtt (2)
62. Mráz Gergely Dabas feeder felnőtt (2)
63. Sódar Tamás Dabas feeder felnőtt (-)
64. Rideg Sándor Dunaharaszti feeder felnőtt (2)
65. Szabó Adrienn Budapest feeder felnőtt (2)
66. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (2)
67. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
68. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
69. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
70. Czakó Antónió Guszona (SK) feeder ifjúsági (2)
71. Horváth Sándor Bátonyterenye feeder felnőtt (-)
72. Sisa József Jászberény feeder felnőtt (1)
73. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (2)
74. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (2)
75. Angyal Ádám Felsőtárkány --- gyermek (1) +1 PE

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): a 2016. évi versenysorozaton először indul
(1): sorozat első versenyén is indult
(2): a sorozat első és második versenyén is indult
PE: +pótebéd
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
53 feeder (5 szektor)
15 úszós (2 szektor)
07 gyermek
(benne 4 ifi, 3 hölgy, 0 leány, 8 külföldi)
Pótebéd: 4 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!


Nevezési határidő: 2016. június 16. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2016-06-14 11:56:21 VálaszElőzmény

2016-06-13 14:39:56

2. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

XVIII. TÓPARTI RANDEVÚ - ST. HUBERTUS NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’16 Szuperkupa 3. forduló
2016.06.18., szombat

Aktuális nevezési lista
(állapot: 2016.06.13. 09:00)

Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés

1. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (2)
2. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (2)
3. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (2)
4. Gál Tamás Fülek (SK) feeder ifjúsági (1)
5. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (2)
6. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (2)
7. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (2)
8. Szemerszki Richárd Tiszacsege feeder felnőtt (2)
9. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (2)
10. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (2)
11. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (2)
12. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (2)
13. Hasznosi Dániel Atkár --- gyermek (2)
14. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (2)
15. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (2)
16. Vincze Tamás Eger feeder felnőtt (1)
17. Kocsis Bálint Atkár feeder felnőtt (2)
18. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (1)
19. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (2)
20. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (2)
21. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (2)
22. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (2)
23. Cseh Csaba Budapest úszós felnőtt (1)
24. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (2)
25. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (2)
26. Szabó Róbert Domony feeder felnőtt (2)
27. Szabó-Petró Henriett Domony úszós felnőtt (2)
28. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (2)
29. Bíró István Mezőkövesd feeder felnőtt (2)
30. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (2) +1 PE
31. Fekécs Ádám Rákóczibánya feeder ifjúsági (-)
32. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (2)
33. Danyi István Fót feeder felnőtt (2)
34. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (2)
35. Benei Zsolt Dunakeszi --- gyermek (2) +1 PE
36. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (-) +1 PE
37. Tari István Pásztó feeder felnőtt (2)
38. Zsélyi Ágnes Karancsalja feeder felnőtt (2)
39. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (2) +1 PE
40. Lipták Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (-)
41. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (2)
42. Balog Attila Losonc (SK) feeder felnőtt (2)
43. Tóth Péter Losonc (SK) feeder felnőtt (1)
44. Kaszás Géza Salgótarján úszós felnőtt (-)
45. Gugolya Gábor Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (1)
46. Szmetana Róbert Jászalsószentgyörgy feeder felnőtt (1)
47. Tóth Sándor Gyöngyös feeder felnőtt (1)
48. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (2)
49. Becsei István Vác úszós felnőtt (2)
50. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (2)
51. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (2)
52. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (1)
53. Kucsera Sebestyén Inárcs feeder felnőtt (2)
54. Radnai István Dabas feeder felnőtt (2)
55. Andorfi-Kovács Ádám Budapest feeder felnőtt (-) +1 PE
56. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (1)
57. Gyalus „Fortély” Pisty Budapest feeder felnőtt (1)
58. Kiss „Fortély” Kipi Budapest feeder felnőtt (1)
59. Kovács Péter Heréd feeder felnőtt (-)
60. Simon Norbert Miskolc feeder felnőtt (1) +1 PE
61. Juhász János Balassagyarmat úszós felnőtt (2)
62. Mráz Gergely Dabas feeder felnőtt (2)
63. Sódar Tamás Dabas feeder felnőtt (-)
64. Rideg Sándor Dunaharaszti feeder felnőtt (2)
65. Szabó Adrienn Budapest feeder felnőtt (2)
66. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (2)
67. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
68. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
69. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt (1)
70. Czakó Antónió Guszona (SK) feeder ifjúsági (2)
71. Horváth Sándor Bátonyterenye feeder felnőtt (-)
72. Sisa József Jászberény feeder felnőtt (1)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
(-): a 2016. évi versenysorozaton először indul
(1): sorozat első versenyén is indult
(2): a sorozat első és második versenyén is indult
PE: +pótebéd
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
53 feeder (5 szektor)
14 úszós (2 szektor)
05 gyermek
(benne 5 ifi, 3 hölgy, 0 leány, 8 külföldi)
Pótebéd: 3 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!


Nevezési határidő: 2016. június 16. 18.00

BSHE

Módosította: maconka / 2016-06-13 14:43:20 Válasz

2016-06-13 09:40:53

1. Nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Hamarosan!

BSHE

Válasz

Hozzászólások 13-1
 / oldal
 

Haldorádó Fórum szabályzat