,
Nyitóoldal
Helyfoglalás
Meteorológia
Hírek
Írások
Fórumok
Eseménynaptár
Rekordfogások
Fotóalbum
Statisztika
Dokumentumtár
Maconka - Fórum

 

Hozzászólások 26-7
 / oldal
Lapozás: 2, 1  Előző
 
2015-10-21 14:30:42

26. Vá: Maconka Baratai kupasorozat 2015

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Kedves Horgászbarátaink!

Az utolsó versenyről és magáról a Szuperkupa-sorozatról készült írást október 24-én, szombaton 6:00-tól olvashatjátok el itt a Haldorádón!

A hosszúra nyúlt várakozásért ezúton is elnézést kérek mindenkitől!

Dérer I.

VálaszElőzmény

2015-10-17 08:39:02

25. Maconka Baratai kupasorozat 2015

mawer11 Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2013-04-11 11:25:52

Szia Istvan!

Erdeklodnek,h a kupasorozatrol keszult osszefoglalot mikor lehet olvasni a forumon?
Udv.: Zsolt

Válasz

2015-08-28 15:09:02

24. Vá[2]: Szektorok

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Szia István!

Lehet tudni valamit a szombati szektor felosztásról?
Válaszodat előre is köszönöm.

Üdv.: Lázár József
Kedves József!

Késő délután szokás szerint kisorsoljuk a szektorokat és majd az eredményt itt közzéteszem (a vízállásnak hála: 5 szektor gát, 1 szektor Nyári kikötő).

Üdvözlettel: Dérer I.
A versenyhorgászok elsődlegesen a gáti, 1. sz. nemzetközi versenypályán foglalnak majd kb. 10 méterenként helyet (A-E szektor), a F szektor pedig a Nyári kikötő. A jelölő tábla a rajthely középpontjában kerül elhelyezésre. E táblán a horgászhely a szektorok betűjével (a gáton a mélyvízi szakaszról indított számozás szerint A-E, illetve a Nyári kikötőben F) és számmal (1-12) kerül jelölésre. Az ifjúsági és női versenyzők a versenyszabályzat szerint a választott (feeder vagy az úszós) kategória felnőtt férfi versenyzői között foglalnak helyet. A gyermekek horgászhelye számmal ( 1-8 ) kerül kijelölésre.

A felkészülés segítése érdekében a BSHE által kisorsolásra került a kategóriák szektorok szerinti elhelyezése is, melynek eredménye a következő:
Feeder szektorok (12-12 rajthely/szektor): C, D, E, F
Úszós szektorok (10-10 rajthely/szektor): A, B

BSHE

Módosította: maconka / 2015-08-28 15:10:13 VálaszElőzmény

2015-08-28 12:48:31

23. Vá: Pótebéd

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Tisztelt Dérer Úr!
Szeretnék igényelni +2 főnek pótebédet!
Köszönettel:
Angyal István
Kedves István!

O.k.!

Üdvözlettel: Dérer I.

VálaszElőzmény

2015-08-28 12:47:53

22. Vá: Szektorok

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Szia István!

Lehet tudni valamit a szombati szektor felosztásról?
Válaszodat előre is köszönöm.

Üdv.: Lázár József
Kedves József!

Késő délután szokás szerint kisorsoljuk a szektorokat és majd az eredményt itt közzéteszem (a vízállásnak hála: 5 szektor gát, 1 szektor Nyári kikötő).

Üdvözlettel: Dérer I.

VálaszElőzmény

2015-08-28 11:17:44

21. Pótebéd

steve77 Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2008-08-24 14:42:31

Tisztelt Dérer Úr!
Szeretnék igényelni +2 főnek pótebédet!
Köszönettel:
Angyal István

Válasz

2015-08-28 07:32:23

20. Szektorok

jaszokasza Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2009-09-23 11:18:52

Szia István!

Lehet tudni valamit a szombati szektor felosztásról?
Válaszodat előre is köszönöm.

Üdv.: Lázár József

Válasz

2015-08-27 22:41:30

19. Lezárt nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

III. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’15 Szuperkupa 5., záró forduló
2015.08.29., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2015.08.27. 18:00)
Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (4)
2. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (4) +1 PE Free
3. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4)
4. Tóth Gyula Dunakeszi feeder felnőtt (4)
5. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (4)
6. Becsei István Vác úszós felnőtt (4)
7. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (3)
8. Gali Zoltán Püspökladány feeder felnőtt (-) +1 PE
9. Gali Zoltán ifj. Püspökladány feeder felnőtt (-) +1 PE
10. Hegedüs Zsófia Mezőkeresztes feeder ifjúsági (4)
11. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (4) +1 PE
12. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (4)
13. Maruzs Dominik Gábor Mátraterenye --- gyermek (4) +1 PE
14. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (1) +1 PE
15. Kovács Péter Heréd feeder felnőtt (2)
16. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (2) +1 PE
17. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
18. Zagyva Kristóf Bükkszék úszós felnőtt (4)
19. Kurucz Dávid Budakalász feeder felnőtt (4)
20. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (4)
21. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (4)
22. Laurincz Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (-)
23. Benei Zsolt Fót --- gyermek (-) +1 PE
24. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (1)
25. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
26. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (4)
27. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (4)
28. Katona Szabolcs Szarvasgede feeder felnőtt (4)
29. Klein Jenőné Sződliget feeder felnőtt (4)
30. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (4)
31. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (4)
32. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (4)
33. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
34. Lipták Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (3)
35. Csorba István Sárospatak feeder felnőtt (-)
36. Csorba Ádám Sárospatak feeder felnőtt (-)
37. Simon Norbert Miskolc feeder ifjúsági (-)
38. Bodzsár Norbert Márk Budapest --- gyermek (3)
39. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (4)
40. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (4)
41. Turbucz József Szihalom feeder felnőtt (4)
42. Németh István Budapest feeder felnőtt (4)
43. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (3)
44. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (2)
45. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (2)
46. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (2)
47. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (4)
48. Balázs Gergő Karancsberény úszós ifjúsági (4) +1 PE
49. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (4)
50. Dénes Ádám Attila Budapest --- gyermek (4)
51. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (4) +1 PE
52. Kuborczik Tamás Mátranovák úszós felnőtt (4)
53. Édes László Szügy úszós felnőtt (4)
54. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (2)
55. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (4)
56. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (4)
57. Stoszek László Mátranovák feeder felnőtt (3) +1 PE
58. Papp József Salgótarján úszós felnőtt (3) konv.
59. Papp Éva Salgótarján feeder felnőtt (2)
60. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (3)
61. Fekete Zoltán Holisa (SK) feeder felnőtt (4)
62. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt (3)
63. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (3)
64. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (3)
65. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (4)
66. Lázár József Szászberek feeder felnőtt (1) +1 PE
67. Kovács Béla Szászberek feeder felnőtt (-)
68. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (4)
69. Jobbágy Roland Gyöngyös úszós felnőtt (3)
70. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (1) +1 PE
71. Vincze Tamás Tarnalelesz feeder felnőtt (3) +1 PE
72. Gál Tamás ifj. Fülek (SK) feeder ifjúsági (3)
73. Szekeres Tibor Nagykáta feeder felnőtt (1)
74. Angyal István Felsőtárkány feeder felnőtt (2)
75. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (3)
76. Tóth Sándor Gyöngyös feeder felnőtt (1) +1 PE

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
PE: +pótebéd
(4): a sorozatban eddig teljesített versenyek száma
(-): a 2015. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
48 feeder/fenekező (4 szektor)
20 úszós (2 szektor)
08 gyermek
(benne 5 ifi, 2 hölgy, 1 leány)
Pótebéd: 15 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat!

A nevezés ezzel lezárásra került.

Módosította: maconka / 2015-08-27 22:42:17 VálaszElőzmény

2015-08-26 12:49:07

18. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

III. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’15 Szuperkupa 5., záró forduló
2015.08.29., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2015.08.26. 12:00)
Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (4)
2. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (4) +1 PE Free
3. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4)
4. Tóth Gyula Dunakeszi feeder felnőtt (4)
5. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (4)
6. Becsei István Vác úszós felnőtt (4)
7. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (3)
8. Gali Zoltán Püspökladány feeder felnőtt (-) +1 PE
9. Gali Zoltán ifj. Püspökladány feeder felnőtt (-) +1 PE
10. Hegedüs Zsófia Mezőkeresztes feeder ifjúsági (4)
11. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (4) +1 PE
12. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (4)
13. Maruzs Dominik Gábor Mátraterenye --- gyermek (4) +1 PE
14. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (1) +1 PE
15. Kovács Péter Heréd feeder felnőtt (2)
16. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (2) +1 PE
17. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
18. Zagyva Kristóf Bükkszék úszós felnőtt (4)
19. Kurucz Dávid Budakalász feeder felnőtt (4)
20. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (4)
21. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (4)
22. Laurincz Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (-)
23. Benei Zsolt Fót --- gyermek (-) +1 PE
24. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (1)
25. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
26. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (4)
27. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (4)
28. Katona Szabolcs Szarvasgede feeder felnőtt (4)
29. Klein Jenőné Sződliget feeder felnőtt (4)
30. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (4)
31. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (4)
32. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (4)
33. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
34. Lipták Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (3)
35. Csorba István Sárospatak feeder felnőtt (-)
36. Csorba Ádám Sárospatak feeder felnőtt (-)
37. Simon Norbert Miskolc feeder ifjúsági (-)
38. Bodzsár Norbert Márk Budapest --- gyermek (3)
39. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (4)
40. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (4)
41. Turbucz József Szihalom feeder felnőtt (4)
42. Németh István Budapest feeder felnőtt (4)
43. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (3)
44. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (2)
45. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (2)
46. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (2)
47. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (4)
48. Balázs Gergő Karancsberény úszós ifjúsági (4) +1 PE
49. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (4)
50. Dénes Ádám Attila Budapest --- gyermek (4)
51. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (4) +1 PE
52. Kuborczik Tamás Mátranovák úszós felnőtt (4)
53. Édes László Szügy úszós felnőtt (4)
54. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (2)
55. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (4)
56. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (4)
57. Stoszek László Mátranovák feeder felnőtt (3) +1 PE
58. Papp József Salgótarján úszós felnőtt (3) konv.
59. Papp Éva Salgótarján feeder felnőtt (2)
60. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (3)
61. Fekete Zoltán Holisa (SK) feeder felnőtt (4)
62. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt (3)
63. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (3)
64. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (3)
65. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (4)
66. Lázár József Szászberek feeder felnőtt (1) +1 PE
67. Kovács Béla Szászberek feeder felnőtt (-)
68. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (4)
69. Jobbágy Roland Gyöngyös úszós felnőtt (3)
70. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (1) +1 PE

Jelmagyarázat: sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
PE: +pótebéd
(4): a sorozatban eddig teljesített versenyek száma
(-): a 2015. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
43 feeder/fenekező (4 szektor)
19 úszós (2 szektor)
08 gyermek
(benne 4 ifi, 2 hölgy, 1 leány)
Pótebéd: 13 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: augusztus 27. 18:00

VálaszElőzmény

2015-08-25 20:23:29

17. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

III. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’15 Szuperkupa 5., záró forduló
2015.08.29., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2015.08.25. 20:00)
Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (4)
2. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (4) +1 PE Free
3. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4)
4. Tóth Gyula Dunakeszi feeder felnőtt (4)
5. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (4)
6. Becsei István Vác úszós felnőtt (4)
7. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (3)
8. Gali Zoltán Püspökladány feeder felnőtt (-) +1 PE
9. Gali Zoltán ifj. Püspökladány feeder felnőtt (-) +1 PE
10. Hegedüs Zsófia Mezőkeresztes feeder ifjúsági (4)
11. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (4) +1 PE
12. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (4)
13. Maruzs Dominik Gábor Mátraterenye --- gyermek (4) +1 PE
14. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (1) +1 PE
15. Kovács Péter Heréd feeder felnőtt (2)
16. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (2) +1 PE
17. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
18. Zagyva Kristóf Bükkszék úszós felnőtt (4)
19. Kurucz Dávid Budakalász feeder felnőtt (4)
20. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (4)
21. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (4)
22. Laurincz Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (-)
23. Benei Zsolt Fót --- gyermek (-) +1 PE
24. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (1)
25. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
26. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (4)
27. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (4)
28. Katona Szabolcs Szarvasgede feeder felnőtt (4)
29. Klein Jenőné Sződliget feeder felnőtt (4)
30. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (4)
31. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (4)
32. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (4)
33. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
34. Lipták Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (3)
35. Csorba István Sárospatak feeder felnőtt (-)
36. Csorba Ádám Sárospatak feeder felnőtt (-)
37. Simon Norbert Miskolc feeder ifjúsági (-)
38. Bodzsár Norbert Márk Budapest --- gyermek (3)
39. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (4)
40. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (4)
41. Turbucz József Szihalom feeder felnőtt (4)
42. Németh István Budapest feeder felnőtt (4)
43. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (3)
44. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (2)
45. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (2)
46. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (2)
47. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (4)
48. Balázs Gergő Karancsberény úszós ifjúsági (4) +1 PE
49. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (4)
50. Dénes Ádám Attila Budapest --- gyermek (4)
51. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (4) +1 PE
52. Kuborczik Tamás Mátranovák úszós felnőtt (4)
53. Édes László Szügy úszós felnőtt (4)
54. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (2)
55. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (4)
56. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (4)
57. Stoszek László Mátranovák feeder felnőtt (3) +1 PE
58. Papp József Salgótarján úszós felnőtt (3) konv.
59. Papp Éva Salgótarján feeder felnőtt (2)
60. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (3)
61. Fekete Zoltán Holisa (SK) feeder felnőtt (4)
62. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt (3)
63. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (3)
64. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (3)
65. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (4)
66. Lázár József Szászberek feeder felnőtt (1) +1 PE
67. Kovács Béla Szászberek feeder felnőtt (-)
68. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (4)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
PE: +pótebéd
(4): a sorozatban eddig teljesített versenyek száma
(-): a 2015. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
42 feeder/fenekező (4 szektor)
18 úszós (2 szektor)
08 gyermek
(benne 4 ifi, 2 hölgy, 1 leány)
Pótebéd: 12 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: augusztus 27. 18:00

VálaszElőzmény

2015-08-24 21:09:05

16. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

III. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’15 Szuperkupa 5., záró forduló
2015.08.29., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2015.08.24. 20:00)
Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (4)
2. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (4) +1 PE Free
3. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4)
4. Tóth Gyula Dunakeszi feeder felnőtt (4)
5. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (4)
6. Becsei István Vác úszós felnőtt (4)
7. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (3)
8. Gali Zoltán Püspökladány feeder felnőtt (-) +1 PE
9. Gali Zoltán ifj. Püspökladány feeder felnőtt (-) +1 PE
10. Hegedüs Zsófia Mezőkeresztes feeder ifjúsági (4)
11. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (4) +1 PE
12. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (4)
13. Maruzs Dominik Gábor Mátraterenye --- gyermek (4) +1 PE
14. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (1) +1 PE
15. Kovács Péter Heréd feeder felnőtt (2)
16. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (2) +1 PE
17. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
18. Zagyva Kristóf Bükkszék úszós felnőtt (4)
19. Kurucz Dávid Budakalász feeder felnőtt (4)
20. Páll Eörs Érd feeder felnőtt (3)
21. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (4)
22. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (4)
23. Laurincz Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (-)
24. Benei Zsolt Fót --- gyermek (-) +1 PE
25. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (1)
26. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
27. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (4)
28. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (4)
29. Katona Szabolcs Szarvasgede feeder felnőtt (4)
30. Klein Jenőné Sződliget feeder felnőtt (4)
31. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (4)
32. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (4)
33. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (4)
34. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
35. Lipták Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (3)
36. Csorba István Sárospatak feeder felnőtt (-)
37. Csorba Ádám Sárospatak feeder felnőtt (-)
38. Simon Norbert Miskolc feeder ifjúsági (-)
39. Bodzsár Norbert Márk Budapest --- gyermek (3)
40. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (4)
41. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (4)
42. Turbucz József Szihalom feeder felnőtt (4)
43. Németh István Budapest feeder felnőtt (4)
44. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (4)
45. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (2)
46. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (2)
47. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (2)
48. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (4)
49. Balázs Gergő Karancsberény úszós ifjúsági (4) +1 PE
50. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (4)
51. Dénes Ádám Attila Budapest --- gyermek (4)
52. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (4) +1 PE
53. Kuborczik Tamás Mátranovák úszós felnőtt (4)
54. Édes László Szügy úszós felnőtt (4)
55. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (2)
56. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (4)
57. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (4)
58. Stoszek László Mátranovák feeder felnőtt (3) +1 PE
59. Papp József Salgótarján úszós felnőtt (3) konv.
60. Papp Éva Salgótarján feeder felnőtt (2)
61. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (3)
62. Fekete Zoltán Holisa (SK) feeder felnőtt (4)
63. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt (3)
64. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (3)
65. Faragó György Pilisvörösvár úszós felnőtt (3)
66. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (4)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
PE: +pótebéd
(4): a sorozatban eddig teljesített versenyek száma
(-): a 2015. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
41 feeder/fenekező (4 szektor)
17 úszós (2 szektor)
08 gyermek
(benne 4 ifi, 2 hölgy, 1 leány)
Pótebéd: 11 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: augusztus 27. 18:00

VálaszElőzmény

2015-08-24 21:07:43

15. Vá: Forró hétvége

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

A szombati versenyre napkrém és napernyő ajánlott.
https://www.idokep.hu/
Szia Péter! Úgy legyen! DI

VálaszElőzmény

2015-08-24 10:17:07

14. Forró hétvége

peti-sk Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-11-26 18:14:30

A szombati versenyre napkrém és napernyő ajánlott.
https://www.idokep.hu/

Válasz

2015-08-23 22:07:56

13. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

III. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’15 Szuperkupa 5., záró forduló
2015.08.29., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2015.08.23. 22:00)
Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (4)
2. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (4) +1 PE Free
3. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4)
4. Tóth Gyula Dunakeszi feeder felnőtt (4)
5. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (4)
6. Becsei István Vác úszós felnőtt (4)
7. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (3)
8. Gali Zoltán Püspökladány feeder felnőtt (-) +1 PE
9. Gali Zoltán ifj. Püspökladány feeder felnőtt (-) +1 PE
10. Hegedüs Zsófia Mezőkeresztes feeder ifjúsági (4)
11. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (4) +1 PE
12. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (4)
13. Maruzs Dominik Gábor Mátraterenye --- gyermek (4) +1 PE
14. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (1) +1 PE
15. Kovács Péter Heréd feeder felnőtt (2)
16. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (2) +1 PE
17. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
18. Zagyva Kristóf Bükkszék úszós felnőtt (4)
19. Kurucz Dávid Budakalász feeder felnőtt (4)
20. Páll Eörs Érd feeder felnőtt (3)
21. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (4)
22. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (4)
23. Laurincz Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (-)
24. Benei Zsolt Fót --- gyermek (-) +1 PE
25. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (1)
26. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
27. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (4)
28. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (4)
29. Katona Szabolcs Szarvasgede feeder felnőtt (4)
30. Klein Jenőné Sződliget feeder felnőtt (4)
31. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (4)
32. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (4)
33. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (4)
34. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
35. Lipták Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (3)
36. Csorba István Sárospatak feeder felnőtt (-)
37. Csorba Ádám Sárospatak feeder felnőtt (-)
38. Simon Norbert Miskolc feeder ifjúsági (-)
39. Bodzsár Norbert Márk Budapest --- gyermek (3)
40. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (4)
41. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (4)
42. Turbucz József Szihalom feeder felnőtt (4)
43. Németh István Budapest feeder felnőtt (4)
44. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (4)
45. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (2)
46. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (2)
47. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (2)
48. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (4)
49. Balázs Gergő Karancsberény úszós ifjúsági (4) +1 PE
50. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (4)
51. Dénes Ádám Attila Budapest --- gyermek (4)
52. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (4) +1 PE
53. Kuborczik Tamás Mátranovák úszós felnőtt (4)
54. Édes László Szügy úszós felnőtt (4)
55. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (2)
56. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (4)
57. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (4)
58. Stoszek László Mátranovák feeder felnőtt (3) +1 PE

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
PE: +pótebéd
(4): a sorozatban eddig teljesített versenyek száma
(-): a 2015. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
39 feeder/fenekező (4 szektor)
11 úszós (1 szektor)
08 gyermek
(benne 4 ifi, 1 hölgy, 1 leány)
Pótebéd: 11 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: augusztus 27. 18:00

VálaszElőzmény

2015-08-19 19:21:45

12. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

III. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’15 Szuperkupa 5., záró forduló
2015.08.29., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2015.08.19. 19:00)
Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (4)
2. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (4) +1 PE Free
3. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4)
4. Tóth Gyula Dunakeszi feeder felnőtt (4)
5. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (4)
6. Becsei István Vác úszós felnőtt (4)
7. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (3)
8. Gali Zoltán Püspökladány feeder felnőtt (-) +1 PE
9. Gali Zoltán ifj. Püspökladány feeder felnőtt (-) +1 PE
10. Hegedüs Zsófia Mezőkeresztes feeder ifjúsági (4)
11. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (4) +1 PE
12. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (4)
13. Maruzs Dominik Gábor Mátraterenye --- gyermek (4) +1 PE
14. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (1) +1 PE
15. Kovács Péter Heréd feeder felnőtt (2)
16. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (2) +1 PE
17. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
18. Zagyva Kristóf Bükkszék úszós felnőtt (4)
19. Kurucz Dávid Budakalász feeder felnőtt (4)
20. Páll Eörs Érd feeder felnőtt (3)
21. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (4)
22. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (4)
23. Laurincz Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (-)
24. Benei Zsolt Fót --- gyermek (-) +1 PE
25. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (1)
26. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
27. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (4)
28. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (4)
29. Katona Szabolcs Szarvasgede feeder felnőtt (4)
30. Klein Jenőné Sződliget feeder felnőtt (4)
31. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (4)
32. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (4)
33. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (4)
34. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
35. Lipták Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (3)
36. Csorba István Sárospatak feeder felnőtt (-)
37. Csorba Ádám Sárospatak feeder felnőtt (-)
38. Simon Norbert Miskolc feeder ifjúsági (-)
39. Bodzsár Norbert Márk Budapest --- gyermek (3)
40. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (4)
41. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (4)
42. Turbucz József Szihalom feeder felnőtt (4)
43. Németh István Budapest feeder felnőtt (4)
44. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (4)
45. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (2)
46. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (2)
47. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (2)
48. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (4)
49. Balázs Gergő Karancsberény úszós ifjúsági (4) +1 PE
50. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (4)
51. Dénes Ádám Attila Budapest --- gyermek (4)
52. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (4) +1 PE
53. Kuborczik Tamás Mátranovák úszós felnőtt (4)
54. Édes László Szügy úszós felnőtt (4)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
PE: +pótebéd
(4): a sorozatban eddig teljesített versenyek száma
(-): a 2015. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
37 feeder/fenekező (4 szektor)
10 úszós (1 szektor)
07 gyermek
(benne 4 ifi, 1 hölgy, 1 leány)
Pótebéd: 10 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: augusztus 27. 18:00

VálaszElőzmény

2015-08-17 21:00:23

11. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

III. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’15 Szuperkupa 5., záró forduló
2015.08.29., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2015.08.17. 20:30)
Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (4)
2. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (4) +1 PE Free
3. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4)
4. Tóth Gyula Dunakeszi feeder felnőtt (4)
5. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (4)
6. Becsei István Vác úszós felnőtt (4)
7. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (3)
8. Gali Zoltán Püspökladány feeder felnőtt (-) +1 PE
9. Gali Zoltán ifj. Püspökladány feeder felnőtt (-) +1 PE
10. Hegedüs Zsófia Mezőkeresztes feeder ifjúsági (4)
11. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (4) +1 PE
12. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (4)
13. Maruzs Dominik Gábor Mátraterenye --- gyermek (4) +1 PE
14. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (1) +1 PE
15. Kovács Péter Heréd feeder felnőtt (2)
16. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (2) +1 PE
17. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
18. Zagyva Kristóf Bükkszék úszós felnőtt (4)
19. Kurucz Dávid Budakalász feeder felnőtt (4)
20. Páll Eörs Érd feeder felnőtt (3)
21. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (4)
22. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (4)
23. Laurincz Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (-)
24. Benei Zsolt Fót --- gyermek (-) +1 PE
25. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (1)
26. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
27. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (4)
28. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (4)
29. Katona Szabolcs Szarvasgede feeder felnőtt (4)
30. Klein Jenőné Sződliget feeder felnőtt (4)
31. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (4)
32. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (4)
33. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (4)
34. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
35. Lipták Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (3)
36. Csorba István Sárospatak feeder felnőtt (-)
37. Csorba Ádám Sárospatak feeder felnőtt (-)
38. Simon Norbert Miskolc feeder ifjúsági (-)
39. Bodzsár Norbert Márk Budapest --- gyermek (3)
40. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (4)
41. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (4)
42. Turbucz József Szihalom feeder felnőtt (4)
43. Németh István Budapest feeder felnőtt (4)
44. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (4)
45. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (2)
46. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (2)
47. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (2)
48. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (4)
49. Balázs Gergő Karancsberény úszós ifjúsági (4) +1 PE
50. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (4)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
PE: +pótebéd
(4): a sorozatban eddig teljesített versenyek száma
(-): a 2015. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
37 feeder/fenekező (4 szektor)
07 úszós (1 szektor)
06 gyermek
(benne 3 ifi, 1 hölgy, 1 leány)
Pótebéd: 09 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: augusztus 27. 18:00

VálaszElőzmény

2015-08-11 12:28:10

10. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

III. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’15 Szuperkupa 5., záró forduló
2015.08.29., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2015.08.11. 12:00)
Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (4)
2. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (4) +1 PE Free
3. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4)
4. Tóth Gyula Dunakeszi feeder felnőtt (4)
5. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (4)
6. Becsei István Vác úszós felnőtt (4)
7. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (3)
8. Gali Zoltán Püspökladány feeder felnőtt (-) +1 PE
9. Gali Zoltán ifj. Püspökladány feeder felnőtt (-) +1 PE
10. Hegedüs Zsófia Mezőkeresztes feeder ifjúsági (4)
11. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (4) +1 PE
12. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (4)
13. Maruzs Dominik Gábor Mátraterenye --- gyermek (4) +1 PE
14. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (1) +1 PE
15. Kovács Péter Heréd feeder felnőtt (2)
16. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (2) +1 PE
17. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
18. Zagyva Kristóf Bükkszék úszós felnőtt (4)
19. Kurucz Dávid Budakalász feeder felnőtt (4)
20. Páll Eörs Érd feeder felnőtt (3)
21. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (4)
22. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (4)
23. Laurincz Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (-)
24. Benei Zsolt Fót --- gyermek (-) +1 PE
25. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (1)
26. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
27. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (4)
28. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (4)
29. Katona Szabolcs Szarvasgede feeder felnőtt (4)
30. Klein Jenőné Sződliget feeder felnőtt (4)
31. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (4)
32. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (4)
33. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (4)
34. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
35. Lipták Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (3)
36. Csorba István Sárospatak feeder felnőtt (-)
37. Csorba Ádám Sárospatak feeder felnőtt (-)
38. Simon Norbert Miskolc feeder ifjúsági (-)
39. Bodzsár Norbert Márk Budapest --- gyermek (3)
40. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (4)
41. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (4)
42. Turbucz József Szihalom feeder felnőtt (4)
43. Németh István Budapest feeder felnőtt (4)
44. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (4)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
PE: +pótebéd
(4): a sorozatban eddig teljesített versenyek száma
(-): a 2015. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
33 feeder/fenekező (3 szektor)
06 úszós (1 szektor)
05 gyermek
(benne 2 ifi, 1 hölgy, 1 leány)
Pótebéd: 08 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: augusztus 27. 18:00

Módosította: maconka / 2015-08-11 12:28:38 VálaszElőzmény

2015-08-10 12:33:58

9. Módosítás

ballpython Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2010-02-17 22:33:12

Kedves Dérer Úr!
Szabó Adrián nevénél lehetne módosítani ingyenes részvételt nyert és egy pótebédet megmondom őszintén nem tudom bejelölteme vagy sem:) válaszát előre is köszönöm!

Válasz

2015-08-10 10:37:07

8. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

III. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’15 Szuperkupa 5., záró forduló
2015.08.29., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2015.08.10. 10:00)
Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (4)
2. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (4)
3. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (4)
4. Tóth Gyula Dunakeszi feeder felnőtt (4)
5. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (4)
6. Becsei István Vác úszós felnőtt (4)
7. Ézsiás Imre Nagykáta feeder felnőtt (3)
8. Gali Zoltán Püspökladány feeder felnőtt (-) +1 PE
9. Gali Zoltán ifj. Püspökladány feeder felnőtt (-) +1 PE
10. Hegedüs Zsófia Mezőkeresztes feeder ifjúsági (4)
11. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (4) +1 PE
12. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (4)
13. Maruzs Dominik Gábor Mátraterenye --- gyermek (4) +1 PE
14. Bencze Zoltán Szécsény feeder felnőtt (1) +1 PE
15. Kovács Péter Heréd feeder felnőtt (2)
16. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (2) +1 PE
17. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
18. Zagyva Kristóf Bükkszék úszós felnőtt (4)
19. Kurucz Dávid Budakalász feeder felnőtt (4)
20. Páll Eörs Érd feeder felnőtt (3)
21. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (4)
22. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (4)
23. Laurincz Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (-)
24. Benei Zsolt Fót --- gyermek (-) +1 PE
25. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (1)
26. Danyi István Fót feeder felnőtt (4)
27. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (4)
28. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (4)
29. Katona Szabolcs Szarvasgede feeder felnőtt (4)
30. Klein Jenőné Sződliget feeder felnőtt (4)
31. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (4)
32. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (4)
33. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (4)
34. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (4)
35. Lipták Zoltán Salgótarján feeder felnőtt (3)
36. Csorba István Sárospatak feeder felnőtt (-)
37. Csorba Ádám Sárospatak feeder felnőtt (-)
38. Simon Norbert Miskolc feeder ifjúsági (-)
39. Bodzsár Norbert Márk Budapest --- gyermek (3)
40. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (4)
41. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (4)
42. Turbucz József Szihalom feeder felnőtt (4)
43. Németh István Budapest feeder felnőtt (4)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
PE: +pótebéd
(4): a sorozatban eddig teljesített versenyek száma
(-): a 2015. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
33 feeder/fenekező (3 szektor)
06 úszós (1 szektor)
04 gyermek
(benne 2 ifi, 1 hölgy, 1 leány)
Pótebéd: 07 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: augusztus 27. 18:00

VálaszElőzmény

2015-08-10 10:35:51

7. Vá: Nem vagyok a listán

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Sziasztok.
Július 25.-én a maconka@maconka cimre küldtem a nevezésemet a verseny záró fordulójára és nem vagyok a listán. Ez már nem az első eset ebben az évben. Mindég figyelek arra hogy az elsők között nevezzek és az a vége hogy a nevezőlista aljára kerülök. Tehát emailben küldöm újra a nevezésemet.
Üdvözlettel Uhrik Péter.
Kedves Péter!
Rendezve, a hiba nálunk volt.
Üdvözlettel: Dérer I.

VálaszElőzmény

Hozzászólások 26-7
 / oldal
Lapozás: 2, 1  Előző

Haldorádó Fórum szabályzat