,
Nyitóoldal
Helyfoglalás
Meteorológia
Hírek
Írások
Fórumok
Eseménynaptár
Rekordfogások
Fotóalbum
Statisztika
Dokumentumtár
Maconka - Fórum

 

Hozzászólások 11-1
 / oldal
 
 
2015-07-17 18:20:46

11. Vá[2]: Szektorok elhelyezése

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Érdeklődni szeretnék hogy a jelenlegi illetve a holnapi várható vízszintnél az F szektorban milyen víz mélységre számíthatunk ? (kb). Köszönetel: Tőke Ferenc
Kedves Ferenc!
Fél órája személyesen tájékozódtam, s a halőröknek szó szerint helyszíni tapasztalatai is voltak, mivel ismételten próbálták csónakból és időnként a vízben akadó-mentesíteni a helyeket. A mostani kisvízi szituációban kulcsfontosságú, hogy kb. 80 m-en van a kotrási törés, idáig 90-110 cm-es víz van kb 70 méteren a szektorban. A kotrási partfal mögött -azaz túl a 80 méteren- viszont egy zátonyos, erősen kagylós terület található, ahol akár 30 cm-ig is feljön a terepszint, így itt (most) nincs értelme horgászni. Hal viszont van a töréstől innen, szép pontyokat és amurokat láttak a fiúk és fogtak a vendégek az előző napokban. Majd meglátjuk, érdekes szektor lesz, az biztos!
Üdvözlettel, Dérer I.

VálaszElőzmény

2015-07-17 10:42:00

10. Vá: Szektorok elhelyezése

fiat Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2003-03-10 18:37:03

Tájékoztató a tegnap esti sorsolásról és a pálya kitűzéséről:

Távolság a rajthelyek között: 10 m

Feeder szektorok 4x10
B 90-180 m,
C 190-280 m,
E 380-470 m,
G 0-100 m (Nyári kikötő)

Úszós szektorok: 3x9
A 0-80 m,
D 290-370 m,
F 480-560 m.

Gyermek 8 (Élmény-tó)

BSHE

Érdeklődni szeretnék hogy a jelenlegi illetve a holnapi várható vízszintnél az F szektorban milyen víz mélységre számíthatunk ? (kb). Köszönetel: Tőke Ferenc

VálaszElőzmény

2015-07-17 09:13:48

9. Szektorok elhelyezése

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Tájékoztató a tegnap esti sorsolásról és a pálya kitűzéséről:

Távolság a rajthelyek között: 10 m

Feeder szektorok 4x10
B 90-180 m,
C 190-280 m,
E 380-470 m,
G 0-100 m (Nyári kikötő)

Úszós szektorok: 3x9
A 0-80 m,
D 290-370 m,
F 480-560 m.

Gyermek 8 (Élmény-tó)

BSHE

Válasz

2015-07-16 19:59:02

8. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

III. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’15 Szuperkupa 4. forduló
2015.07.18., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2015.07.16. 18:00)
Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Bodzsár Norbert Márk Budapest --- gyermek (2)
2. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (3)
3. Hegedüs Zsófia Mezőkeresztes feeder ifjúsági (3)
4. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (3) +1 PE
5. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (3)
6. Tóth Gyula Dunakeszi feeder felnőtt (3)
7. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (3)
8. Becsei István Vác úszós felnőtt (3)
9. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (3)
10. Maruzs Dominik Gábor Mátraterenye --- gyermek (3) +1 PE
11. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (1)
12. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (1)
13. Kürtössy László Balassagyarmat úszós felnőtt (2)
14. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (3)
15. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (3)
16. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (3)
17. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (2)
18. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (1)
19. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (3)
20. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (3)
21. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
22. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (3)
23. Fekete Zoltán Holisa (SK) feeder felnőtt (3)
24. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (1) +1 PE
25. Balázs Béla Fülek (SK) feeder felnőtt (3) +1 PE
26. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (3)
27. Cseh Csaba Budapest úszós felnőtt (2)
28. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (3)
29. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
30. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
31. Kurucz Dávid Budakalász feeder felnőtt (3)
32. Páll Eörs Érd feeder felnőtt (2)
33. Katona Szabolcs Szarvasgede feeder felnőtt (3)
34. Szénási László Lőrinci feeder felnőtt (1)
35. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (1)
36. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (3) +1 PE
37. Kovács Péter Heréd feeder felnőtt (1)
38. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (-)
39. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (1)
40. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (2)
41. Édes László Szügy úszós felnőtt (3)
42. Turbucz József Szihalom feeder felnőtt (3)
43. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (3)
44. Németh István Budapest feeder felnőtt (3)
45. Nagy István Szada úszós felnőtt (3) +1 PE
46. Juhász János Balassagyarmat úszós felnőtt (1)
47. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)
48. Kuborczik Tamás Mátranovák úszós felnőtt (3)
49. Vincze Tamás Tarnalelesz feeder felnőtt (2) +1 PE
50. Klein Jenőné Sződliget feeder felnőtt (3)
51. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (3)
52. Zagyva Kristóf Bükkszék úszós felnőtt (3)
53. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (3)
54. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (3)
55. Oláh Norbert Pétervására --- gyermek (2) +1 PE
56. Danyi István Fót feeder felnőtt (3)
57. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (3)
58. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (3)
59. Kindlik Ádám Balassagyarmat úszós ifjúsági (1)
60. Papp József Salgótarján feeder felnőtt (2) konv.
61. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (2)
62. Kaszás Géza Salgótarján úszós felnőtt (3)
63. Kaba Péter Érsekvadkert feeder felnőtt (3)
64. Tóth Sándor Gyöngyös feeder felnőtt (-) +1 PE
65. Cserge Zoltán Budapest úszós felnőtt (-) +1 PE
66. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (-) +1 PE
67. Szabó István Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
68. Iflinger László Pilisvörösvár úszós felnőtt (2)
69. Jobbágy Roland Gyöngyös úszós felnőtt (2)
70. Dénes Ádám Attila Budapest --- gyermek (3)
71. Dénes Milán Budapest úszós ifjúsági (3) +1 PE
72. Balázs Gergő Karancsberény úszós ifjúsági (3) +1 PE
73. Bach Tibor Gyömrő feeder felnőtt (2)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
PE: +pótebéd
(3): a sorozatban eddig teljesített versenyek száma
(-): a 2015. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
39 feeder/fenekező (4 szektor)
26 úszós (3 szektor)
08 gyermek
(benne 5 ifi, 1 hölgy, 1 leány)
Pótebéd: 12 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat!

VálaszElőzmény

2015-07-15 09:58:29

7. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

III. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’15 Szuperkupa 4. forduló
2015.07.18., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2015.07.15. 09:50)
Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Bodzsár Norbert Márk Budapest --- gyermek (2)
2. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (3)
3. Hegedüs Zsófia Mezőkeresztes feeder ifjúsági (3)
4. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (3) +1 PE
5. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (3)
6. Tóth Gyula Dunakeszi feeder felnőtt (3)
7. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (3)
8. Becsei István Vác úszós felnőtt (3)
9. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (3)
10. Maruzs Dominik Gábor Mátraterenye --- gyermek (3) +1 PE
11. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (1)
12. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (1)
13. Kürtössy László Balassagyarmat úszós felnőtt (2)
14. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (3)
15. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (3)
16. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (3)
17. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (2)
18. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (1)
19. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (3)
20. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (3)
21. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
22. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (3)
23. Fekete Zoltán Holisa (SK) feeder felnőtt (3)
24. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (1) +1 PE
25. Balázs Béla Fülek (SK) feeder felnőtt (3) +1 PE
26. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (3)
27. Cseh Csaba Budapest úszós felnőtt (2)
28. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (3)
29. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
30. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
31. Kurucz Dávid Budakalász feeder felnőtt (3)
32. Páll Eörs Érd feeder felnőtt (2)
33. Katona Szabolcs Szarvasgede feeder felnőtt (3)
34. Szénási László Lőrinci feeder felnőtt (1)
35. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (1)
36. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (3) +1 PE
37. Kovács Péter Heréd feeder felnőtt (1)
38. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (-)
39. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (1)
40. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (2)
41. Édes László Szügy úszós felnőtt (3)
42. Turbucz József Szihalom feeder felnőtt (3)
43. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (3)
44. Németh István Budapest feeder felnőtt (3)
45. Nagy István Szada úszós felnőtt (3) +1 PE
46. Juhász János Balassagyarmat úszós felnőtt (1)
47. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)
48. Kuborczik Tamás Mátranovák úszós felnőtt (3)
49. Vincze Tamás Tarnalelesz feeder felnőtt (2) +1 PE
50. Klein Jenőné Sződliget feeder felnőtt (3)
51. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (3)
52. Zagyva Kristóf Bükkszék úszós felnőtt (3)
53. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (3)
54. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (3)
55. Oláh Norbert Pétervására --- gyermek (2) +1 PE
56. Danyi István Fót feeder felnőtt (3)
57. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (3)
58. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (3)
59. Kindlik Ádám Balassagyarmat úszós ifjúsági (1)
60. Papp József Salgótarján feeder felnőtt (2) konv.
61. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (2)
62. Kaszás Géza Salgótarján úszós felnőtt (3)
63. Kaba Péter Érsekvadkert feeder felnőtt (3)
64. Tóth Sándor Gyöngyös feeder felnőtt (-) +1 PE
65. Cserge Zoltán Budapest úszós felnőtt (-) +1 PE
66. Dávid Viktor Mezőkeresztes feeder felnőtt (-) +1 PE
Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
PE: +pótebéd
(3): a sorozatban eddig teljesített versenyek száma
(-): a 2015. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
39 feeder/fenekező (4 szektor)
20 úszós (2 szektor)
07 gyermek
(benne 3 ifi, 1 hölgy, 1 leány)
Pótebéd: 11 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: július 16. 18:00

VálaszElőzmény

2015-07-14 10:07:29

6. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

III. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’15 Szuperkupa 4. forduló
2015.07.18., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2015.07.14. 09:50)
Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Bodzsár Norbert Márk Budapest --- gyermek (2)
2. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (3)
3. Hegedüs Zsófia Mezőkeresztes feeder ifjúsági (3)
4. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (3) +1 PE
5. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (3)
6. Tóth Gyula Dunakeszi feeder felnőtt (3)
7. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (3)
8. Becsei István Vác úszós felnőtt (3)
9. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (3)
10. Maruzs Dominik Gábor Mátraterenye --- gyermek (3) +1 PE
11. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (1)
12. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (1)
13. Kürtössy László Balassagyarmat úszós felnőtt (2)
14. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (3)
15. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (3)
16. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (3)
17. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (2)
18. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (1)
19. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (3)
20. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (3)
21. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
22. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (3)
23. Fekete Zoltán Holisa (SK) feeder felnőtt (3)
24. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (1) +1 PE
25. Balázs Béla Fülek (SK) feeder felnőtt (3) +1 PE
26. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (3)
27. Cseh Csaba Budapest úszós felnőtt (2)
28. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (3)
29. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
30. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
31. Kurucz Dávid Budakalász feeder felnőtt (3)
32. Páll Eörs Érd feeder felnőtt (2)
33. Katona Szabolcs Szarvasgede feeder felnőtt (3)
34. Szénási László Lőrinci feeder felnőtt (1)
35. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (1)
36. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (3) +1 PE
37. Kovács Péter Heréd feeder felnőtt (1)
38. Biczó Roland Budapest úszós felnőtt (-)
39. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (1)
40. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (2)
41. Édes László Szügy úszós felnőtt (3)
42. Turbucz József Szihalom feeder felnőtt (3)
43. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (3)
44. Németh István Budapest feeder felnőtt (3)
45. Nagy István Szada úszós felnőtt (3) +1 PE
46. Juhász János Balassagyarmat úszós felnőtt (1)
47. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)
48. Kuborczik Tamás Mátranovák úszós felnőtt (3)
49. Vincze Tamás Tarnalelesz feeder felnőtt (2) +1 PE
50. Klein Jenőné Sződliget feeder felnőtt (3)
51. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (3)
52. Zagyva Kristóf Bükkszék úszós felnőtt (3)
53. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (3)
54. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (3)
55. Oláh Norbert Pétervására --- gyermek (2) +1 PE
56. Danyi István Fót feeder felnőtt (3)
57. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (3)
58. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (3)
59. Kindlik Ádám Balassagyarmat úszós ifjúsági (1)
60. Papp József Salgótarján feeder felnőtt (2) konv.
61. Vas Károly Salgótarján úszós felnőtt (2)
62. Kaszás Géza Salgótarján úszós felnőtt (3)
63. Kaba Péter Érsekvadkert feeder felnőtt (3)
64. Tóth Sándor Gyöngyös feeder felnőtt (-) +1 PE

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
PE: +pótebéd
(3): a sorozatban eddig teljesített versenyek száma
(-): a 2015. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
38 feeder/fenekező (4 szektor)
19 úszós (2 szektor)
07 gyermek
(benne 3 ifi, 1 hölgy, 1 leány)
Pótebéd: 9 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: július 16. 18:00

Módosította: maconka / 2015-07-14 10:12:06 VálaszElőzmény

2015-07-12 11:19:30

5. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

III. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’15 Szuperkupa 4. forduló
2015.07.18., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2015.07.12. 10:30)
Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Bodzsár Norbert Márk Budapest --- gyermek (2)
2. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (3)
3. Hegedüs Zsófia Mezőkeresztes feeder ifjúsági (3)
4. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (3) +1 PE
5. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (3)
6. Tóth Gyula Dunakeszi feeder felnőtt (3)
7. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (3)
8. Becsei István Vác úszós felnőtt (3)
9. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (3)
10. Maruzs Dominik Gábor Mátraterenye --- gyermek (3) +1 PE
11. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (1)
12. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (1)
13. Kürtössy László Balassagyarmat úszós felnőtt (2)
14. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (3)
15. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (3)
16. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (3)
17. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (2)
18. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (1)
19. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (3)
20. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (3)
21. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
22. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (3)
23. Fekete Zoltán Holisa (SK) feeder felnőtt (3)
24. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (1)
25. Balázs Béla Fülek (SK) feeder felnőtt (3) +1 PE
26. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (3)
27. Cseh Csaba Budapest úszós felnőtt (2)
28. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (3)
29. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
30. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
31. Kurucz Dávid Budakalász feeder felnőtt (3)
32. Páll Eörs Érd feeder felnőtt (2)
33. Katona Szabolcs Szarvasgede feeder felnőtt (3)
34. Szénási László Lőrinci feeder felnőtt (1)
35. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (1)
36. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (3) +1 PE
37. Kovács Péter Heréd feeder felnőtt (1)
38. Biczó Roland Budapest feeder felnőtt (-)
39. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (1)
40. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (2)
41. Édes László Szügy úszós felnőtt (3)
42. Turbucz József Szihalom feeder felnőtt (3)
43. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (3)
44. Németh István Budapest feeder felnőtt (3)
45. Nagy István Szada úszós felnőtt (3) +1 PE
46. Juhász János Balassagyarmat úszós felnőtt (1)
47. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)
48. Kuborczik Tamás Mátranovák úszós felnőtt (3)
49. Vincze Tamás Tarnalelesz feeder felnőtt (2) +1 PE
50. Klein Jenőné Sződliget feeder felnőtt (3)
51. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (3)
52. Zagyva Kristóf Bükkszék úszós felnőtt (3)
53. Tőke Ferenc Budapest úszós felnőtt (3)
54. Nagy László Gyöngyös feeder felnőtt (3)
55. Oláh Norbert Pétervására --- gyermek (2) +1 PE
56. Danyi István Fót feeder felnőtt (3)
57. Blaskó Zoltán Cegléd feeder felnőtt (3)
58. Dobos Géza Budapest feeder felnőtt (3)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
PE: +pótebéd
(3): a sorozatban eddig teljesített versenyek száma
(-): a 2015. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
35 feeder/fenekező (3 szektor)
16 úszós (2 szektor)
07 gyermek
(benne 2 ifi, 1 hölgy, 1 leány)
Pótebéd: 7 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: július 16. 18:00

VálaszElőzmény

2015-07-09 10:27:36

4. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

III. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’15 Szuperkupa 4. forduló
2015.07.18., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2015.07.09. 09:30)
Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Bodzsár Norbert Márk Budapest --- gyermek (2)
2. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (3)
3. Hegedüs Zsófia Mezőkeresztes feeder ifjúsági (3)
4. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (3) +1 PE
5. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (3)
6. Tóth Gyula Dunakeszi feeder felnőtt (3)
7. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (3)
8. Becsei István Vác úszós felnőtt (3)
9. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (3)
10. Maruzs Dominik Gábor Mátraterenye --- gyermek (3) +1 PE
11. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (1)
12. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (1)
13. Kürtössy László Balassagyarmat úszós felnőtt (2)
14. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (3)
15. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (3)
16. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (3)
17. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (2)
18. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (1)
19. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (3)
20. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (3)
21. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
22. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (3)
23. Fekete Zoltán Holisa (SK) feeder felnőtt (3)
24. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (1)
25. Balázs Béla Fülek (SK) feeder felnőtt (3) +1 PE
26. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (3)
27. Cseh Csaba Budapest úszós felnőtt (2)
28. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (3)
29. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
30. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
31. Kurucz Dávid Budakalász feeder felnőtt (3)
32. Páll Eörs Érd feeder felnőtt (2)
33. Katona Szabolcs Szarvasgede feeder felnőtt (3)
34. Szénási László Lőrinci feeder felnőtt (1)
35. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (1)
36. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (3) +1 PE
37. Kovács Péter Heréd feeder felnőtt (1)
38. Biczó Roland Budapest feeder felnőtt (-)
39. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (1)
40. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (2)
41. Édes László Szügy úszós felnőtt (3)
42. Turbucz József Szihalom feeder felnőtt (3)
43. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (3)
44. Németh István Budapest feeder felnőtt (3)
45. Nagy István Szada úszós felnőtt (3) +1 PE
46. Juhász János Balassagyarmat úszós felnőtt (1)
47. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)
48. Kuborczik Tamás Mátranovák úszós felnőtt (3)
49. Vincze Tamás Tarnalelesz feeder felnőtt (2) +1 PE
50. Klein Jenőné Sződliget feeder felnőtt (3)
51. Gyurgyik László Detk úszós felnőtt (3)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
PE: +pótebéd
(3): a sorozatban eddig teljesített versenyek száma
(-): a 2015. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
31 feeder/fenekező (3 szektor)
14 úszós (2 szektor)
06 gyermek
(benne 2 ifi, 1 hölgy, 1 leány)
Pótebéd: 6 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: július 16. 18:00

VálaszElőzmény

2015-07-08 20:59:31

3. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31


III. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’15 Szuperkupa 4. forduló
2015.07.18., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2015.07.08. 20:30)
Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Bodzsár Norbert Márk Budapest --- gyermek (2)
2. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (3)
3. Hegedüs Zsófia Mezőkeresztes feeder ifjúsági (3)
4. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (3) +1 PE
5. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (3)
6. Tóth Gyula Dunakeszi feeder felnőtt (3)
7. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (3)
8. Becsei István Vác úszós felnőtt (3)
9. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (3)
10. Maruzs Dominik Gábor Mátraterenye --- gyermek (3) +1 PE
11. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (1)
12. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (1)
13. Kürtössy László Balassagyarmat úszós felnőtt (2)
14. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (3)
15. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (3)
16. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (3)
17. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (2)
18. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (1)
19. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (3)
20. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (3)
21. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
22. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (3)
23. Fekete Zoltán Holisa (SK) feeder felnőtt (3)
24. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (1)
25. Balázs Béla Fülek (SK) feeder felnőtt (3) +1 PE
26. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (3)
27. Cseh Csaba Budapest úszós felnőtt (2)
28. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (3)
29. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
30. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
31. Kurucz Dávid Budakalász feeder felnőtt (3)
32. Páll Eörs Érd feeder felnőtt (2)
33. Katona Szabolcs Szarvasgede feeder felnőtt (3)
34. Szénási László Lőrinci feeder felnőtt (1)
35. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (1)
36. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (3) +1 PE
37. Kovács Péter Heréd feeder felnőtt (1)
38. Biczó Roland Budapest feeder felnőtt (-)
39. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (1)
40. Szikora Rajmond Gábor Rákóczibánya --- gyermek (2)
41. Édes László Szügy úszós felnőtt (3)
42. Turbucz József Szihalom feeder felnőtt (3)
43. Forgó Péter Salgótarján feeder felnőtt (3)
44. Németh István Budapest feeder felnőtt (3)
45. Nagy István Szada úszós felnőtt (3) +1 PE
46. Juhász János Balassagyarmat úszós felnőtt (1)
47. Komár István Gyöngyös úszós felnőtt (3)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
PE: +pótebéd
(3): a sorozatban eddig teljesített versenyek száma
(-): a 2015. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
29 feeder/fenekező (3 szektor)
12 úszós (1 szektor)
06 gyermek
(benne 2 ifi, 0 hölgy, 1 leány)
Pótebéd: 5 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: július 16. 18:00

VálaszElőzmény

2015-07-07 11:06:25

2. Aktuális nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

III. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’15 Szuperkupa 4. forduló
2015.07.18., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2015.07.07. 09:30)
Ssz. Név Lakóhely Szakág Kategória Megjegyzés
1. Bodzsár Norbert Márk Budapest --- gyermek (2)
2. Szabó Adrián Kisnána feeder felnőtt (3)
3. Hegedüs Zsófia Mezőkeresztes feeder ifjúsági (3)
4. Hegedüs István Gábor Mezőkeresztes --- gyermek (3) +1 PE
5. Darvasi Béla Dunakeszi úszós felnőtt (3)
6. Tóth Gyula Dunakeszi feeder felnőtt (3)
7. Berczi Szilárd Dunakeszi úszós felnőtt (3)
8. Becsei István Vác úszós felnőtt (3)
9. Fábián József Salgótarján feeder felnőtt (3)
10. Maruzs Dominik Gábor Mátraterenye --- gyermek (3) +1 PE
11. Nyilas Márk Gyöngyössolymos feeder ifjúsági (1)
12. Nyilas Szabolcs Gyöngyössolymos feeder felnőtt (1)
13. Kürtössy László Balassagyarmat úszós felnőtt (2)
14. Bukovszky Ferenc Losonc (SK) feeder felnőtt (3)
15. Ján Gazdik A. Stregova (SK) feeder felnőtt (3)
16. Hegyes Iván Mátraterenye úszós felnőtt (3)
17. Maldrik Péter Tura feeder felnőtt (2)
18. Molnár János Gödöllő feeder felnőtt (1)
19. Ducza Bálint Budapest feeder felnőtt (3)
20. Ducza Tamás Budapest feeder felnőtt (3)
21. Ducza Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
22. Uhrik Péter Tornalja (SK) feeder felnőtt (3)
23. Fekete Zoltán Holisa (SK) feeder felnőtt (3)
24. Valkó Tamás Miskolc feeder felnőtt (1)
25. Balázs Béla Fülek (SK) feeder felnőtt (3) +1 PE
26. Heizler Tamás Százhalombatta úszós felnőtt (3)
27. Cseh Csaba Budapest úszós felnőtt (2)
28. Murai Norbert Budapest feeder felnőtt (3)
29. Murai Zsolt Budapest feeder felnőtt (3)
30. Albertus Zsolt Salgótarján feeder felnőtt (3)
31. Kurucz Dávid Budakalász feeder felnőtt (3)
32. Páll Eörs Érd feeder felnőtt (2)
33. Katona Szabolcs Szarvasgede feeder felnőtt (3)
34. Szénási László Lőrinci feeder felnőtt (1)
35. Rátóti Richárd Rákóczibánya --- gyermek (1)
36. Gyurcsák András Mátraterenye --- gyermek (3) +1 PE
37. Kovács Péter Heréd feeder felnőtt (1)
38. Biczó Roland Budapest feeder felnőtt (-)
39. Strba Gyula Drazice (SK) feeder felnőtt (1)

Jelmagyarázat:
sorszám / név / lakóhely (ország) / szakág / kategória
PE: +pótebéd
(3): a sorozatban eddig teljesített versenyek száma
(-): a 2015. évi versenysorozaton először indul
Free: előző Szuperkupa-versenyen ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
27 feeder/fenekező (3 szektor)
07 úszós (1 szektor)
05 gyermek
(benne 2 ifi, 0 hölgy, 1 leány)
Pótebéd: 4 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: július 16. 18:00

Módosította: maconka / 2015-07-07 11:09:45 Válasz

2015-07-06 14:32:28

1. Nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Tisztelt Horgászbarátaink!

Telefonos érdeklődésekre jelzem, hogy az eddigi nevezésekről a lista ma este, legkésőbb holnap reggel megjelenik itt, a szokásos módon, egyidejűleg indulnak az elektronikus visszaigazolások is!

Dérer I.

Válasz

Hozzászólások 11-1
 / oldal
 

Haldorádó Fórum szabályzat