,
Nyitóoldal
Helyfoglalás
Meteorológia
Hírek
Írások
Fórumok
Eseménynaptár
Rekordfogások
Fotóalbum
Statisztika
Dokumentumtár
Maconka - Fórum

 

Hozzászólások 14-1
 / oldal
 
 
2014-09-05 18:08:56

14. Nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

II. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’14 Szuperkupa 5., záró forduló

2014.09.06., szombat

Lezárt nevezési lista
(állapot: 2014.09.05. 17:30)

1. Fábián József (Salgótarján) Feeder/felnőtt (4)
2. Dénes Milán (Budapest) Gyermek (4) + 1 PE
3. Dénes Ádám Attila (Budapest) Gyermek (4)
4. Molnár János (Gödöllő) Feeder/felnőtt (4)
5. Katona Szabolcs (Szarvasgede) Feeder/felnőtt (4)
6. Hegedüs Zsófia (Mezőkeresztes) Gyermek (4)
7. Hegedüs István Gábor (Mezőkeresztes) Gyermek (3) +1 PE
8. Pelyhe Péter (Mezőkeresztes) Gyermek (4)
9. Maldrik Péter (Tura) Feeder/felnőtt (4)
10. Murai Zsolt (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
11. Murai Norbert (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
12. Cseh Csaba (Budapest) Úszós/felnőtt (-)
13. Ducza Tamás (Budapest) Feeder/felnőtt (4)
14. Rostár András (Szada) Feeder/felnőtt (4)
15. Nagy László (Gyöngyös) Feeder/felnőtt (4)
16. Turbucz József (Szihalom) Feeder/felnőtt (4)
17. Tóth Csaba (Salgótarján) Úszós/felnőtt (1)
18. Ducza Bálint (Budapest) Feeder/felnőtt (4)
19. Zagyva Kristóf (Bükkszék) Úszós/felnőtt (3)
20. Tömör Balázs (Verőce) Úszós/felnőtt (1)
21. Édes László (Szügy) Úszós/felnőtt (4)
22. Kovács Péter (Heréd) Feeder/felnőtt (3)
23. Ducza Zsolt (Budapest) Feeder/felnőtt (4) I
24. Bálint Attila (Budapest) Feeder/felnőtt (-)
25. Lipták Zoltán (Salgótarján) Feeder/felnőtt (3)
26. Danyi István (Fót) Feeder/felnőtt (3)
27. Blaskó Zoltán (Cegléd) Feeder/felnőtt (-)
28. Dobos Géza (Budapest) Feeder/felnőtt (-)
29. Balázs Gergő (Karancsberény) Úszós/ifjúsági (4, jv.)
30. Heizler Tamás (Százhalombatta) Úszós/felnőtt (4)
31. Darvasi Béla (Dunakeszi) Úszós/felnőtt (4)
32. Komár István (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (4)
33. Bukovsky Ferenc (Losonc, SK) Feeder/felnőtt (3)
34. Gyurgyik László (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (4)
35. Horváth Zoltánné (Pásztó) Feeder/felnőtt (4) +1 PE
36. Horváth Veronika (Pásztó) Gyermek (1)
37. Oláh István (Szeged) Feeder/felnőtt (-)
38. Nánai László (Szolnok) Feeder/felnőtt (-)
39. Nánai Zoltán dr. (Szolnok) Úszós/felnőtt (-)
40. Kindlik Ádám (Balassagyarmat) Úszós/ifjúsági (-)
41. Gál Tamás ifj. (Fülek, SK) Feeder/ifjúsági (4) +1 PE
42. Budai Ferenc (Salgótarján) Úszós/felnőtt (1)
43. Berczi Szilárd (Dunakeszi) Úszós/felnőtt (4) +1 PE
44. Urbán József (Budapest) Úszós/felnőtt (-)
45. Kaba Péter (Érsekvadkert) Úszós/felnőtt (3)
46. Bodzsár Norbert Márk (Budapest) Gyermek (-)
47. Angyal István ifj. (Eger) Feeder/felnőtt (3)
48. Jobbágy Roland (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (3)
49. Vincze Tamás (Tarnalelesz) Feeder/felnőtt (4)
50. Angyal istván (Kál) Feeder/felnőtt (2)
51. Bartus Attila (Üllő) Úszós felnőtt (1)
52. Tari István (Pásztó) Feeder/felnőtt (2)

Jelmagyarázat: sorszám / név (lakhely) / kategória (eddigi részvétel) +pótebéd
F: fizetve
I: előző fordulón ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
27 feeder/fenekező (3 szektor)
18 úszós (2 szektor)
7 gyermek
(benne 3 ifi, 1 hölgy, 2 leány)
Pótebéd: 5 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat!

BSHE

VálaszElőzmény

2014-09-05 12:59:28

13. Ez lemaradt most vettem észre.

bakesz4 Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2005-07-16 08:29:54

35. Horváth Zoltánné (Pásztó) Feeder/felnőtt (4) +1PE

Válasz

2014-09-04 22:16:34

12. Nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

II. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’14 Szuperkupa 5., záró forduló

2014.09.06., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2014.09.04. 17:30)

1. Fábián József (Salgótarján) Feeder/felnőtt (4)
2. Dénes Milán (Budapest) Gyermek (4) + 1 PE
3. Dénes Ádám Attila (Budapest) Gyermek (4)
4. Molnár János (Gödöllő) Feeder/felnőtt (4)
5. Katona Szabolcs (Szarvasgede) Feeder/felnőtt (4)
6. Hegedüs Zsófia (Mezőkeresztes) Gyermek (4)
7. Hegedüs István Gábor (Mezőkeresztes) Gyermek (3) +1 PE
8. Pelyhe Péter (Mezőkeresztes) Gyermek (4)
9. Maldrik Péter (Tura) Feeder/felnőtt (4)
10. Murai Zsolt (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
11. Murai Norbert (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
12. Cseh Csaba (Budapest) Úszós/felnőtt (-)
13. Ducza Tamás (Budapest) Feeder/felnőtt (4)
14. Rostár András (Szada) Feeder/felnőtt (4)
15. Nagy László (Gyöngyös) Feeder/felnőtt (4)
16. Turbucz József (Szihalom) Feeder/felnőtt (4)
17. Tóth Csaba (Salgótarján) Úszós/felnőtt (1)
18. Ducza Bálint (Budapest) Feeder/felnőtt (4)
19. Zagyva Kristóf (Bükkszék) Úszós/felnőtt (3)
20. Tömör Balázs (Verőce) Úszós/felnőtt (1)
21. Édes László (Szügy) Úszós/felnőtt (4)
22. Kovács Péter (Heréd) Feeder/felnőtt (3)
23. Ducza Zsolt (Budapest) Feeder/felnőtt (4) I
24. Bálint Attila (Budapest) Feeder/felnőtt (-)
25. Lipták Zoltán (Salgótarján) Feeder/felnőtt (3)
26. Danyi István (Fót) Feeder/felnőtt (3)
27. Blaskó Zoltán (Cegléd) Feeder/felnőtt (-)
28. Dobos Géza (Budapest) Feeder/felnőtt (-)
29. Balázs Gergő (Karancsberény) Úszós/ifjúsági (4, jv.)
30. Heizler Tamás (Százhalombatta) Úszós/felnőtt (4)
31. Darvasi Béla (Dunakeszi) Úszós/felnőtt (4)
32. Komár István (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (4)
33. Bukovsky Ferenc (Losonc, SK) Feeder/felnőtt (3)
34. Gyurgyik László (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (4)
35. Horváth Zoltánné (Pásztó) Feeder/felnőtt (4)
36. Horváth Veronika (Pásztó) Gyermek (1)
37. Oláh István (Szeged) Feeder/felnőtt (-)
38. Nánai László (Szolnok) Feeder/felnőtt (-)
39. Nánai Zoltán dr. (Szolnok) Úszós/felnőtt (-)
40. Kindlik Ádám (Balassagyarmat) Úszós/ifjúsági (-)
41. Gál Tamás ifj. (Fülek, SK) Feeder/ifjúsági (4) +1 PE
42. Budai Ferenc (Salgótarján) Úszós/felnőtt (1)
43. Berczi Szilárd (Dunakeszi) Úszós/felnőtt (4) +1 PE
44. Urbán József (Budapest) Úszós/felnőtt (-)
45. Kaba Péter (Érsekvadkert) Úszós/felnőtt (3)
46. Bodzsár Norbert Márk (Budapest) Gyermek (-)
47. Angyal István ifj. (Eger) Feeder/felnőtt (3)
48. Jobbágy Roland (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (3)
49. Vincze Tamás (Tarnalelesz) Feeder/felnőtt (4)
50. Angyal istván (Kál) Feeder/felnőtt (2)
51. Bartus Attila (Üllő) Úszós felnőtt (1)

Jelmagyarázat: sorszám / név (lakhely) / kategória (eddigi részvétel) +pótebéd
F: fizetve
I: előző fordulón ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
26 feeder/fenekező (3 szektor)
18 úszós (2 szektor)
7 gyermek
(benne 3 ifi, 1 hölgy, 2 leány)
Pótebéd: 4 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: szeptember 04. 18:00

BSHE

VálaszElőzmény

2014-09-03 21:49:07

11. Nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

II. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’14 Szuperkupa 5., záró forduló

2014.09.06., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2014.09.03. 21:30)

1. Fábián József (Salgótarján) Feeder/felnőtt (4)
2. Dénes Milán (Budapest) Gyermek (4) + 1 PE
3. Dénes Ádám Attila (Budapest) Gyermek (4)
4. Molnár János (Gödöllő) Feeder/felnőtt (4)
5. Katona Szabolcs (Szarvasgede) Feeder/felnőtt (4)
6. Hegedüs Zsófia (Mezőkeresztes) Gyermek (4)
7. Hegedüs István Gábor (Mezőkeresztes) Gyermek (3) +1 PE
8. Pelyhe Péter (Mezőkeresztes) Gyermek (4)
9. Maldrik Péter (Tura) Feeder/felnőtt (4)
10. Murai Zsolt (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
11. Murai Norbert (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
12. Cseh Csaba (Budapest) Úszós/felnőtt (-)
13. Ducza Tamás (Budapest) Feeder/felnőtt (4)
14. Rostár András (Szada) Feeder/felnőtt (4)
15. Nagy László (Gyöngyös) Feeder/felnőtt (4)
16. Turbucz József (Szihalom) Feeder/felnőtt (4)
17. Tóth Csaba (Salgótarján) Úszós/felnőtt (1)
18. Ducza Bálint (Budapest) Feeder/felnőtt (4)
19. Zagyva Kristóf (Bükkszék) Úszós/felnőtt (3)
20. Tömör Balázs (Verőce) Úszós/felnőtt (1)
21. Édes László (Szügy) Úszós/felnőtt (4)
22. Kovács Péter (Heréd) Feeder/felnőtt (3)
23. Ducza Zsolt (Budapest) Feeder/felnőtt (4) I
24. Bálint Attila (Budapest) Feeder/felnőtt (-)
25. Lipták Zoltán (Salgótarján) Feeder/felnőtt (3)
26. Danyi István (Fót) Feeder/felnőtt (3)
27. Blaskó Zoltán (Cegléd) Feeder/felnőtt (-)
28. Dobos Géza (Budapest) Feeder/felnőtt (-)
29. Balázs Gergő (Karancsberény) Úszós/ifjúsági (4, jv.)
30. Heizler Tamás (Százhalombatta) Úszós/felnőtt (4)
31. Darvasi Béla (Dunakeszi) Úszós/felnőtt (4)
32. Komár István (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (4)
33. Bukovsky Ferenc (Losonc, SK) Feeder/felnőtt (3)
34. Gyurgyik László (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (4)
35. Horváth Zoltánné (Pásztó) Feeder/felnőtt (4)
36. Horváth Veronika (Pásztó) Gyermek (1)
37. Oláh István (Szeged) Feeder/felnőtt (-)
38. Nánai László (Szolnok) Feeder/felnőtt (-)
39. Nánai Zoltán dr. (Szolnok) Úszós/felnőtt (-)
40. Kindlik Ádám (Balassagyarmat) Úszós/ifjúsági (-)
41. Gál Tamás ifj. (Fülek, SK) Feeder/ifjúsági (4) +1 PE
42. Budai Ferenc (Salgótarján) Úszós/felnőtt (1)
43. Berczi Szilárd (Dunakeszi) Úszós/felnőtt (4) +1 PE
44. Urbán József (Budapest) Úszós/felnőtt (-)
45. Kaba Péter (Érsekvadkert) Úszós/felnőtt (3)
46. Bodzsár Norbert Márk (Budapest) Gyermek (-)
47. Angyal István ifj. (Eger) Feeder/felnőtt (3)

Jelmagyarázat: sorszám / név (lakhely) / kategória (eddigi részvétel) +pótebéd
F: fizetve
I: előző fordulón ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
24 feeder/fenekező
16 úszós
7 gyermek
(benne 3 ifi, 1 hölgy, 2 leány)
Pótebéd: 4 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: szeptember 04. 18:00

BSHE

VálaszElőzmény

2014-09-03 17:29:21

10. Végeredmény számítása

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Az elmúlt napokban több kérdés érkezett a Szuperkupa-végeredmény számítása tárgyában.

Ezúton is megerősítem, hogy a szabályzat szerint a legjobb négy eredmény számít, azaz
-ha valaki tetszőleges okból nem volt egy versenyen és így 20 pontot kapott, akkor automatikusan ez lesz a legrosszabb (kieső) "eredménye",
-ha valaki minden versenyen ott volt, akkor értelemszerűen nála a legrosszabb eredmény (és pontszáma) esik ki az összevetésben.

Üdvözlettel: Dérer I.

Válasz

2014-09-03 17:24:08

9. Vá: érdeklődés

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Üdvözletem tisztelt Dérer Úr érdeklődnék a versenyre ahogy írta hogy várható ponty telepítés hogy milyen mennyiség várható és milyen súlyhatárokba ?
Előre is köszönöm válaszát
Üdv: Kovács Péter
Kedves Péter!

A tervek szerint legalább 4000 kg ponty érkezik pénteken, kb. 1,8 kg/db átlagsúllyal, vegyes tükrös-pikkelyes kivitelben.

Üdvözlettel: Dérer I.

Módosította: maconka / 2014-09-03 17:30:10 VálaszElőzmény

2014-09-02 22:00:50

8. érdeklődés

peti7 Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2008-01-22 18:29:54

Üdvözletem tisztelt Dérer Úr érdeklődnék a versenyre ahogy írta hogy várható ponty telepítés hogy milyen mennyiség várható és milyen súlyhatárokba ?
Előre is köszönöm válaszát
Üdv: Kovács Péter

Válasz

2014-09-01 21:04:56

7. Nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

II. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’14 Szuperkupa 5., záró forduló

2014.09.06., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2014.09.01. 21:00)

1. Fábián József (Salgótarján) Feeder/felnőtt (4)
2. Dénes Milán (Budapest) Gyermek (4) + 1 PE
3. Dénes Ádám Attila (Budapest) Gyermek (4)
4. Molnár János (Gödöllő) Feeder/felnőtt (4)
5. Katona Szabolcs (Szarvasgede) Feeder/felnőtt (4)
6. Hegedüs Zsófia (Mezőkeresztes) Gyermek (4)
7. Hegedüs István Gábor (Mezőkeresztes) Gyermek (3) +1 PE
8. Pelyhe Péter (Mezőkeresztes) Gyermek (4)
9. Maldrik Péter (Tura) Feeder/felnőtt (4)
10. Murai Zsolt (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
11. Murai Norbert (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
12. Cseh Csaba (Budapest) Úszós/felnőtt (-)
13. Ducza Tamás (Budapest) Feeder/felnőtt (4)
14. Rostár András (Szada) Feeder/felnőtt (4)
15. Nagy László (Gyöngyös) Feeder/felnőtt (4)
16. Turbucz József (Szihalom) Feeder/felnőtt (4)
17. Tóth Csaba (Salgótarján) Úszós/felnőtt (1)
18. Ducza Bálint (Budapest) Feeder/felnőtt (4)
19. Zagyva Kristóf (Bükkszék) Úszós/felnőtt (3)
20. Tömör Balázs (Verőce) Úszós/felnőtt (1)
21. Édes László (Szügy) Úszós/felnőtt (4)
22. Kovács Péter (Heréd) Feeder/felnőtt (3)
23. Ducza Zsolt (Budapest) Feeder/felnőtt (4) I
24. Bálint Attila (Budapest) Feeder/felnőtt (-)
25. Lipták Zoltán (Salgótarján) Feeder/felnőtt (3)
26. Danyi István (Fót) Feeder/felnőtt (3)
27. Blaskó Zoltán (Cegléd) Feeder/felnőtt (-)
28. Dobos Géza (Budapest) Feeder/felnőtt (-)
29. Balázs Gergő (Karancsberény) Úszós/ifjúsági (4, jv.)
30. Heizler Tamás (Százhalombatta) Úszós/felnőtt (4)
31. Darvasi Béla (Dunakeszi) Úszós/felnőtt (4)
32. Komár István (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (4)
33. Bukovsky Ferenc (Losonc, SK) Feeder/felnőtt (3)
34. Gyurgyik László (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (4)
35. Horváth Zoltánné (Pásztó) Feeder/felnőtt (4)
36. Horváth Veronika (Pásztó) Gyermek (1)
37. Oláh István (Szeged) Feeder/felnőtt (-)
38. Nánai László (Szolnok) Feeder/felnőtt (-)
39. Nánai Zoltán dr. (Szolnok) Úszós/felnőtt (-)
40. Kindlik Ádám (Balassagyarmat) Úszós/ifjúsági (-)
41. Gál Tamás ifj. (Fülek, SK) Feeder/ifjúsági (4) +1 PE
42. Budai Ferenc (Salgótarján) Úszós/felnőtt (1)
43. Berczi Szilárd (Dunakeszi) Úszós/felnőtt (4) +1 PE
44. Urbán József (Budapest) Úszós/felnőtt (-)
45.Kaba Péter (Érsekvadkert) Úszós/felnőtt (3)

Jelmagyarázat: sorszám / név (lakhely) / kategória (eddigi részvétel) +pótebéd
F: fizetve
I: előző fordulón ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
23 feeder/fenekező
16 úszós
6 gyermek
(benne 3 ifi, 1 hölgy, 2 leány)
Pótebéd: 4 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: szeptember 04. 18:00

BSHE

VálaszElőzmény

2014-08-31 21:32:58

6. Nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31


II. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’14 Szuperkupa 5., záró forduló

2014.09.06., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2014.08.31. 21:00)

1. Fábián József (Salgótarján) Feeder/felnőtt (4)
2. Dénes Milán (Budapest) Gyermek (4) + 1 PE
3. Dénes Ádám Attila (Budapest) Gyermek (4)
4. Molnár János (Gödöllő) Feeder/felnőtt (4)
5. Katona Szabolcs (Szarvasgede) Feeder/felnőtt (4)
6. Hegedüs Zsófia (Mezőkeresztes) Gyermek (4)
7. Hegedüs István Gábor (Mezőkeresztes) Gyermek (3) +1 PE
8. Pelyhe Péter (Mezőkeresztes) Gyermek (4)
9. Maldrik Péter (Tura) Feeder/felnőtt (4)
10. Murai Zsolt (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
11. Murai Norbert (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
12. Cseh Csaba (Budapest) Úszós/felnőtt (-)
13. Ducza Tamás (Budapest) Feeder/felnőtt (4)
14. Rostár András (Szada) Feeder/felnőtt (4)
15. Nagy László (Gyöngyös) Feeder/felnőtt (4)
16. Turbucz József (Szihalom) Feeder/felnőtt (4)
17. Tóth Csaba (Salgótarján) Úszós/felnőtt (1)
18. Ducza Bálint (Budapest) Feeder/felnőtt (4)
19. Zagyva Kristóf (Bükkszék) Úszós/felnőtt (3)
20. Tömör Balázs (Verőce) Úszós/felnőtt (1)
21. Édes László (Szügy) Úszós/felnőtt (4)
22. Kovács Péter (Heréd) Feeder/felnőtt (3)
23. Ducza Zsolt (Budapest) Feeder/felnőtt (4) I
24. Bálint Attila (Budapest) Feeder/felnőtt (-)
25. Lipták Zoltán (Salgótarján) Feeder/felnőtt (3)
26. Danyi István (Fót) Feeder/felnőtt (3)
27. Blaskó Zoltán (Cegléd) Feeder/felnőtt (-)
28. Dobos Géza (Budapest) Feeder/felnőtt (-)
29. Balázs Gergő (Karancsberény) Úszós/ifjúsági (4, jv.)
30. Heizler Tamás (Százhalombatta) Úszós/felnőtt (4)
31. Darvasi Béla (Dunakeszi) Úszós/felnőtt (4)
32. Komár István (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (4)
33. Bukovsky Ferenc (Losonc, SK) Feeder/felnőtt (3)
34. Gyurgyik László (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (4)
35. Horváth Zoltánné (Pásztó) Feeder/felnőtt (4)
36. Horváth Veronika (Pásztó) Gyermek (1)
37. Oláh István (Szeged) Feeder/felnőtt (-)
38. Nánai László (Szolnok) Feeder/felnőtt (-)
39. Nánai Zoltán dr. (Szolnok) Úszós/felnőtt (-)
40. Kindlik Ádám (Balassagyarmat) Úszós/ifjúsági (-)
41. Gál Tamás ifj. (Fülek, SK) Feeder/ifjúsági (4) +1 PE
42. Budai Ferenc (Salgótarján) Úszós/felnőtt (1)
43. Berczi Szilárd (Dunakeszi) Úszós/felnőtt (4) +1 PE

Jelmagyarázat: sorszám / név (lakhely) / kategória (eddigi részvétel) +pótebéd
F: fizetve
I: előző fordulón ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
23 feeder/fenekező
14 úszós
6 gyermek
(benne 3 ifi, 1 hölgy, 2 leány)
Pótebéd: 4 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: szeptember 04. 18:00

BSHE

VálaszElőzmény

2014-08-30 11:23:21

5. Nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

II. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’14 Szuperkupa 5., záró forduló

2014.09.06., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2014.08.30. 09:00)

1. Fábián József (Salgótarján) Feeder/felnőtt (4)
2. Dénes Milán (Budapest) Gyermek (4) + 1 PE
3. Dénes Ádám Attila (Budapest) Gyermek (4)
4. Molnár János (Gödöllő) Feeder/felnőtt (4)
5. Katona Szabolcs (Szarvasgede) Feeder/felnőtt (4)
6. Hegedüs Zsófia (Mezőkeresztes) Gyermek (4)
7. Hegedüs István Gábor (Mezőkeresztes) Gyermek (3) +1 PE
8. Pelyhe Péter (Mezőkeresztes) Gyermek (4)
9. Maldrik Péter (Tura) Feeder/felnőtt (4)
10. Murai Zsolt (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
11. Murai Norbert (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
12. Cseh Csaba (Budapest) Úszós/felnőtt (-)
13. Ducza Tamás (Budapest) Feeder/felnőtt (4)
14. Rostár András (Szada) Feeder/felnőtt (4)
15. Nagy László (Gyöngyös) Feeder/felnőtt (4)
16. Turbucz József (Szihalom) Feeder/felnőtt (4)
17. Tóth Csaba (Salgótarján) Úszós/felnőtt (1)
18. Ducza Bálint (Budapest) Feeder/felnőtt (4)
19. Zagyva Kristóf (Bükkszék) Úszós/felnőtt (3)
20. Tömör Balázs (Verőce) Úszós/felnőtt (1)
21. Édes László (Szügy) Úszós/felnőtt (4)
22. Kovács Péter (Heréd) Feeder/felnőtt (3)
23. Ducza Zsolt (Budapest) Feeder/felnőtt (4) I
24. Bálint Attila (Budapest) Feeder/felnőtt (-)
25. Lipták Zoltán (Salgótarján) Feeder/felnőtt (3)
26. Danyi István (Fót) Feeder/felnőtt (3)
27. Blaskó Zoltán (Cegléd) Feeder/felnőtt (-)
28. Dobos Géza (Budapest) Feeder/felnőtt (-)
29. Balázs Gergő (Karancsberény) Úszós/ifjúsági (4, jv.)
30. Heizler Tamás (Százhalombatta) Úszós/felnőtt (4)
31. Darvasi Béla (Dunakeszi) Úszós/felnőtt (4)
32. Komár István (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (4)
33. Bukovsky Ferenc (Losonc, SK) Feeder/felnőtt (3)
34. Gyurgyik László (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (4)
35. Horváth Zoltánné (Pásztó) Feeder/felnőtt (4)
36. Horváth Veronika (Pásztó) Gyermek (1)
37. Oláh István (Szeged) Feeder/felnőtt (-)
38. Nánai László (Szolnok) Feeder/felnőtt (-)
39. Nánai Zoltán dr. (Szolnok) Úszós/felnőtt (-)
40. Kindlik Ádám (Balassagyarmat) Úszós/ifjúsági (-)

Jelmagyarázat: sorszám / név (lakhely) / kategória (eddigi részvétel) +pótebéd
F: fizetve
I: előző fordulón ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
22 feeder/fenekező
12 úszós
6 gyermek
(benne 2 ifi, 1 hölgy, 2 leány)
Pótebéd: 2 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: szeptember 04. 18:00

BSHE

Módosította: maconka / 2014-08-30 11:25:40 VálaszElőzmény

2014-08-26 21:48:06

4. Vá: Nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

II. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’14 Szuperkupa 5., záró forduló

2014.09.06., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2014.08.26. 21:00)

1. Fábián József (Salgótarján) Feeder/felnőtt (4)
2. Dénes Milán (Budapest) Gyermek (4) + 1 PE
3. Dénes Ádám Attila (Budapest) Gyermek (4)
4. Molnár János (Gödöllő) Feeder/felnőtt (4)
5. Katona Szabolcs (Szarvasgede) Feeder/felnőtt (4)
6. Hegedüs Zsófia (Mezőkeresztes) Gyermek (4)
7. Hegedüs István Gábor (Mezőkeresztes) Gyermek (3) +1 PE
8. Pelyhe Péter (Mezőkeresztes) Gyermek (4)
9. Maldrik Péter (Tura) Feeder/felnőtt (4)
10. Murai Zsolt (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
11. Murai Norbert (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
12. Cseh Csaba (Budapest) Úszós/felnőtt (-)
13. Ducza Tamás (Budapest) Feeder/felnőtt (4)
14. Rostár András (Szada) Feeder/felnőtt (4)
15. Nagy László (Gyöngyös) Feeder/felnőtt (4)
16. Turbucz József (Szihalom) Feeder/felnőtt (4)
17. Tóth Csaba (Salgótarján) Úszós/felnőtt (1)
18. Ducza Bálint (Budapest) Feeder/felnőtt (4)
19. Zagyva Kristóf (Bükkszék) Úszós/felnőtt (3)
20. Tömör Balázs (Verőce) Úszós/felnőtt (1)
21. Édes László (Szügy) Úszós/felnőtt (4)
22. Kovács Péter (Heréd) Feeder/felnőtt (3)
23. Ducza Zsolt (Budapest) Feeder/felnőtt (4) I
24. Bálint Attila (Budapest) Feeder/felnőtt (-)
25. Lipták Zoltán (Salgótarján) Feeder/felnőtt (3)
26. Danyi István (Fót) Feeder/felnőtt (3)
27. Blaskó Zoltán (Cegléd) Feeder/felnőtt (-)
28. Dobos Géza (Budapest) Feeder/felnőtt (-)
29. Balázs Gergő (Karancsberény) Úszós/ifjúsági (4, jv.)
30. Heizler Tamás (Százhalombatta) Úszós/felnőtt (4)
31. Darvasi Béla (Dunakeszi) Úszós/felnőtt (4)
32. Komár István (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (4)
33. Bukovsky Ferenc (Losonc, SK) Feeder/felnőtt (3)
34. Gyurgyik László (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (4)
35. Horváth Zoltánné (Pásztó) Feeder/felnőtt (4)
36. Horváth Veronika (Pásztó) Gyermek (1)
37. Oláh István (Szeged) Feeder/felnőtt (-)
38. Nánai László (Szolnok) Feeder/felnőtt (-)
39. Nánai Zoltán dr. (Szolnok) Úszós/felnőtt (-)

Jelmagyarázat: sorszám / név (lakhely) / kategória (eddigi részvétel) +pótebéd
F: fizetve
I: előző fordulón ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
22 feeder/fenekező
11 úszós
6 gyermek
(benne 1 ifi, 1 hölgy, 2 leány)
Pótebéd: 2 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: szeptember 04. 18:00

BSHE

VálaszElőzmény

2014-08-21 19:47:32

3. Nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

II. VÍZPARTI VARÁZSLAT NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’14 Szuperkupa 5., záró forduló

2014.09.06., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2014.08.20. 22:00)

1. Fábián József (Salgótarján) Feeder/felnőtt (4)
2. Dénes Milán (Budapest) Gyermek (4) + 1 PE
3. Dénes Ádám Attila (Budapest) Gyermek (4)
4. Molnár János (Gödöllő) Feeder/felnőtt (4)
5. Katona Szabolcs (Szarvasgede) Feeder/felnőtt (4)
6. Hegedüs Zsófia (Mezőkeresztes) Gyermek (4)
7. Hegedüs István Gábor (Mezőkeresztes) Gyermek (3) +1 PE
8. Pelyhe Péter (Mezőkeresztes) Gyermek (4)
9. Maldrik Péter (Tura) Feeder/felnőtt (4)
10. Murai Zsolt (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
11. Murai Norbert (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
12. Cseh Csaba (Budapest) Úszós/felnőtt (-)
13. Ducza Tamás (Budapest) Feeder/felnőtt (4)
14. Rostár András (Szada) Feeder/felnőtt (4)
15. Nagy László (Gyöngyös) Feeder/felnőtt (4)
16. Turbucz József (Szihalom) Feeder/felnőtt (4)
17. Tóth Csaba (Salgótarján) Úszós/felnőtt (1)
18. Ducza Bálint (Budapest) Feeder/felnőtt (4)
19. Zagyva Kristóf (Bükkszék) Úszós/felnőtt (3)
20. Tömör Balázs (Verőce) Úszós/felnőtt (1)
21. Édes László (Szügy) Úszós/felnőtt (4)
22. Kovács Péter (Heréd) Feeder/felnőtt (3)
23. Ducza Zsolt (Budapest) Feeder/felnőtt (4) I
24. Bálint Attila (Budapest) Feeder/felnőtt (-)
25. Lipták Zoltán (Salgótarján) Feeder/felnőtt (3)
26. Danyi István (Fót) Feeder/felnőtt (3)
27. Blaskó Zoltán (Cegléd) Feeder/felnőtt (-)
28. Dobos Géza (Budapest) Feeder/felnőtt (-)
29. Balázs Gergő (Karancsberény) Úszós/ifjúsági (4, jv.)

Jelmagyarázat: sorszám / név (lakhely) / kategória (eddigi részvétel) +pótebéd
F: fizetve
I: előző fordulón ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
18 feeder/fenekező
6 úszós
5 gyermek
(benne 1 ifi, 0 hölgy, 1 leány)
Pótebéd: 2 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: szeptember 04. 18:00

BSHE

Módosította: maconka / 2014-08-21 19:49:35 Válasz

2014-08-19 10:39:36

2. Vá: Köszönjük.

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Tisztelt Dérer Úr!
Köszönjük a beszámolót.
Igen szoros eredmények jöttek ki! Nem sok hibázási lehetőség fér bele, de ettől is szép a versenyzés. Nagyon várom már a következő fordulót, remélem az időjárás is kegyes lesz hozzánk!
Üdvözlettel :
Ducza Tamás /Ducus/
Kedves Tamás!

Szívesen. Még egy örömteli tényező is várhatóan új fordulatot ad majd a versenynek, ugyanis az őszi "nagy" pontytelepítés egy jelentős kontingensét a tervek szerint már szeptember elején betelepítjük, sokak kívánságára. Így nagy kérdés lesz, hogy a korábbi fordulók keszegezésen alapuló biztonsága helyett a több tonna friss telepítésű, így nagyobb rajokban mozgó ponty megkeresése (megfogása) mit fog hozni a kupa és az összetett végeredmény szempontjából is!

Üdvözlettel: Dérer I.

VálaszElőzmény

2014-08-19 10:25:24

1. Köszönjük.

duczat Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2006-10-04 21:57:17

Tisztelt Dérer Úr!
Köszönjük a beszámolót.
Igen szoros eredmények jöttek ki! Nem sok hibázási lehetőség fér bele, de ettől is szép a versenyzés. Nagyon várom már a következő fordulót, remélem az időjárás is kegyes lesz hozzánk!
Üdvözlettel :
Ducza Tamás /Ducus/

Válasz

Hozzászólások 14-1
 / oldal
 

Haldorádó Fórum szabályzat