,
Nyitóoldal
Helyfoglalás
Meteorológia
Hírek
Írások
Fórumok
Eseménynaptár
Rekordfogások
Fotóalbum
Statisztika
Dokumentumtár
Maconka - Fórum

 

Hozzászólások 23-4
 / oldal
Lapozás: 2, 1  Előző
 
2014-08-15 16:39:24

23. Beszámoló, nevezés

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Kedves Horgászbarátaink!

A legutóbbi verseny beszámolóját, az összetett verseny állását, valamint a szeptember 6-i idényzáró verseny jelentkezési lapját is tartalmazó cikk a kapott Haldorádó tájékoztatás alapján 08.19-én, kedden jelenik meg.

Az új versenyre vonatkozó jelentkezési lap az Eseménynaptárból és innen is mától elérhető:

http://www.haldorado.hu/download.php?fileid=1681

Várjuk a nevezéseket! Kérem, hogy mivel az összetett díjátadóra is ekkor kerül sor, lehetőleg sokan tiszteljük majd meg jelenlétünkkel, tapsunkkal az idei Szuperkupa jövendő bajnokait!

Dérer I.

Válasz

2014-08-08 16:19:51

22. Vá[2]: Nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Tisztelt Dérer Úr a verseny beszámoló cikk mikorra várható ?
Ha esetleg már fent van, hol található?
Illetve az összesített eredmény lista?
Tisztelt Horgászbarátunk!

A jövő hét második felében jelenik meg a cikk, benne az egyéni összetett állásával és a szeptember 6-i záró forduló jelentkezési lapjával is.

A késés kizárólag az én hibám, eddig a munkám, most pedig egyéb ok miatt voltam/vagyok inaktív.

Köszönöm a türelmet Mindenkinek!

Üdvözlettel: Dérer I.

VálaszElőzmény

2014-08-07 09:43:51

21. Vá: Nevezési lista

scifo76 Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2010-10-28 11:15:49

Tisztelt Dérer Úr a verseny beszámoló cikk mikorra várható ?
Ha esetleg már fent van, hol található?
Illetve az összesített eredmény lista?

VálaszElőzmény

2014-07-18 11:01:36

20. Nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

II. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’14 Szuperkupa 4. forduló

2014.07.19., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2014.07.17. 20:00/m)

1. Heizler Tamás (Százhalombatta) Úszós/felnőtt (3)
2. Rostár András (Szada) Feeder/felnőtt (3)
3. Hegedüs Zsófia (Mezőkeresztes) Gyermek (3) +1 PE
4. Hegedüs István Gábor (Mezőkeresztes) Gyermek (2) +1 PE
5. Pelyhe Péter (Mezőkeresztes) Gyermek (3)
6. Maldrik Péter (Tura) Feeder/felnőtt (3)
7. Darvasi Béla (Dunakeszi) Úszós/felnőtt (3)
8. Ducza Tamás (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
9. Édes László (Szügy) Úszós/felnőtt (3)
10. Balázs Gergő (Karancsberény) Úszós/ifjúsági (3, jv.) +1 PE; I
11. Zagyva Kristóf (Bükkszék) Úszós/felnőtt (2)
12. Maruzs Dominik Gábor (Mátraterenye) Gyermek (3) +1 PE
13. Stoszek László (Mátranovák) Feeder/felnőtt (3) + 1 PE
14. Ducza Bálint (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
15. Katona Szabolcs (Szarvasgede) Feeder/felnőtt (3)
16. Ducza Zsolt (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
17. Nagy László (Gyöngyös) Feeder/felnőtt (3)
18. Vincze Tamás (Tarnalelesz) Feeder/felnőtt (3) +1 PE
19. Kovács Péter (Heréd) Feeder/felnőtt (2)
20. Tőke Ferenc (Budapest) Úszós/felnőtt (2) +1 PE
21. Papp József (Salgótarján) Úszós/felnőtt (3)
22. Papp Éva (Salgótarján) Feeder/felnőtt (3, jv.)
23. Kurucz Dávid (Budakalász) Feeder/felnőtt (3)
24. Molnár János (Gödöllő) Feeder/felnőtt (3)
25. Danyi István (Fót) Feeder/felnőtt (2)
26. Albertus Zsolt (Salgótarján) Feeder/felnőtt (2)
27. Fábián József (Salgótarján) Feeder/felnőtt (3)
28. Komár István (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (3)
29. Lázár József (Szászberek) Feeder/felnőtt (-) +1 PE
30. Gyurgyik László (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (3)
31. Angyal István (Eger) Feeder/felnőtt (2)
32. Forgó Péter (Salgótarján) Feeder/felnőtt (1)
33. Turbucz József (Szihalom) Feeder/felnőtt (3)
34. Berczi Szilárd (Dunakeszi) Úszós/felnőtt (3)
35. Kaba Péter (Érsekvadkert) Úszós/felnőtt (2)
36. Bukovsky Ferenc (Losonc, SK) Feeder/felnőtt (2)
37. Horváth Zoltánné (Pásztó) Feeder/felnőtt (3) +1 PE
38. Horváth Veronika (Pásztó) Gyermek (-)
39. Gál Tamás ifj. (Fülek, SK) Feeder/ifjúsági (3)
40. Angyal István id. (Kál) Feeder/felnőtt (-)
41. Bencze Zoltán (Szécsény) Feeder/felnőtt (-) +1 PE
42. Dénes Milán (Budapest) Gyermek (3)
43. Dénes Ádám Attila (Budapest) Gyermek (3)
44. Tóth Csaba (Salgótarján) Úszós/felnőtt (-)
45. Jobbágy Roland (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (2)
46. Szikora Rajmund Gábor (Rákóczibánya) Gyermek (-) +2 PE
47. Bedi Martin (Bátonyterenye) Gyermek (-) +2 PE
48. Vas Károly (Salgótarján) Úszós/felnőtt (2)
49. Tömör Balázs (Verőce) Úszós/felnőtt (-)
50. Török László (Debrecen) Úszós/felnőtt (-) +1 PE
51. Tari István (Pásztó) Feeder/felnőtt (1, konv.)
52. Beke Dániel (Abasár) Úszós/felnőtt (2)

Jelmagyarázat: sorszám / név (lakhely) / kategória (eddigi részvétel) +pótebéd
F: fizetve
I: előző fordulón ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
26 feeder/fenekező
17 úszós
9 gyermek
(benne 2 ifi, 2 hölgy, 2 leány)
Pótebéd: 15 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat!

BSHE

Módosította: maconka / 2014-07-18 19:10:22 VálaszElőzmény

2014-07-17 21:06:05

19. Nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

II. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’14 Szuperkupa 4. forduló

2014.07.19., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2014.07.17. 20:00)

1. Heizler Tamás (Százhalombatta) Úszós/felnőtt (3)
2. Rostár András (Szada) Feeder/felnőtt (3)
3. Hegedüs Zsófia (Mezőkeresztes) Gyermek (3) +1 PE
4. Hegedüs István Gábor (Mezőkeresztes) Gyermek (2) +1 PE
5. Pelyhe Péter (Mezőkeresztes) Gyermek (3)
6. Maldrik Péter (Tura) Feeder/felnőtt (3)
7. Darvasi Béla (Dunakeszi) Úszós/felnőtt (3)
8. Ducza Tamás (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
9. Édes László (Szügy) Úszós/felnőtt (3)
10. Balázs Gergő (Karancsberény) Úszós/ifjúsági (3, jv.) +1 PE; I
11. Zagyva Kristóf (Bükkszék) Úszós/felnőtt (2)
12. Maruzs Dominik Gábor (Mátraterenye) Gyermek (3) +1 PE
13. Stoszek László (Mátranovák) Feeder/felnőtt (3) + 1 PE
14. Ducza Bálint (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
15. Katona Szabolcs (Szarvasgede) Feeder/felnőtt (3)
16. Ducza Zsolt (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
17. Nagy László (Gyöngyös) Feeder/felnőtt (3)
18. Vincze Tamás (Tarnalelesz) Feeder/felnőtt (3) +1 PE
19. Kovács Péter (Heréd) Feeder/felnőtt (2)
20. Tőke Ferenc (Budapest) Úszós/felnőtt (2) +1 PE
21. Papp József (Salgótarján) Úszós/felnőtt (3)
22. Papp Éva (Salgótarján) Feeder/felnőtt (3, jv.)
23. Kurucz Dávid (Budakalász) Feeder/felnőtt (3)
24. Molnár János (Gödöllő) Feeder/felnőtt (3)
25. Danyi István (Fót) Feeder/felnőtt (2)
26. Albertus Zsolt (Salgótarján) Feeder/felnőtt (2)
27. Fábián József (Salgótarján) Feeder/felnőtt (3)
28. Komár István (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (3)
29. Lázár József (Szászberek) Feeder/felnőtt (-) +1 PE
30. Gyurgyik László (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (3)
31. Angyal István (Eger) Feeder/felnőtt (2)
32. Forgó Péter (Salgótarján) Feeder/felnőtt (1)
33. Turbucz József (Szihalom) Feeder/felnőtt (3)
34. Berczi Szilárd (Dunakeszi) Úszós/felnőtt (3)
35. Kaba Péter (Érsekvadkert) Úszós/felnőtt (2)
36. Bukovsky Ferenc (Losonc, SK) Feeder/felnőtt (2)
37. Horváth Zoltánné (Pásztó) Feeder/felnőtt (3) +1 PE
38. Horváth Veronika (Pásztó) Gyermek (-)
39. Gál Tamás ifj. (Fülek, SK) Feeder/ifjúsági (3)
40. Angyal István id. (Kál) Feeder/felnőtt (-)
41. Bencze Zoltán (Szécsény) Feeder/felnőtt (-) +1 PE
42. Dénes Milán (Budapest) Gyermek (3)
43. Dénes Ádám Attila (Budapest) Gyermek (3)
44. Tóth Csaba (Salgótarján) Úszós/felnőtt (-)
45. Jobbágy Roland (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (2)
46. Szikora Rajmund Gábor (Rákóczibánya) Gyermek (-) +2 PE
47. Bedi Martin (Bátonyterenye) Gyermek (-) +2 PE
48. Vas Károly (Salgótarján) Úszós/felnőtt (2)
49. Tömör Balázs (Verőce) Úszós/felnőtt (-)

Jelmagyarázat: sorszám / név (lakhely) / kategória (eddigi részvétel) +pótebéd
F: fizetve
I: előző fordulón ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
25 feeder/fenekező
15 úszós
9 gyermek
(benne 2 ifi, 2 hölgy, 2 leány)
Pótebéd: 14 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat!

BSHE

VálaszElőzmény

2014-07-17 10:42:56

18. Nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

II. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’14 Szuperkupa 4. forduló

2014.07.19., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2014.07.16. 22:30)

1. Heizler Tamás (Százhalombatta) Úszós/felnőtt (3)
2. Rostár András (Szada) Feeder/felnőtt (3)
3. Hegedüs Zsófia (Mezőkeresztes) Gyermek (3) +1 PE
4. Hegedüs István Gábor (Mezőkeresztes) Gyermek (2) +1 PE
5. Pelyhe Péter (Mezőkeresztes) Gyermek (3)
6. Maldrik Péter (Tura) Feeder/felnőtt (3)
7. Darvasi Béla (Dunakeszi) Úszós/felnőtt (3)
8. Ducza Tamás (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
9. Édes László (Szügy) Úszós/felnőtt (3)
10. Balázs Gergő (Karancsberény) Úszós/ifjúsági (3, jv.) +1 PE; I
11. Zagyva Kristóf (Bükkszék) Úszós/felnőtt (2)
12. Maruzs Dominik Gábor (Mátraterenye) Gyermek (3) +1 PE
13. Stoszek László (Mátranovák) Feeder/felnőtt (3) + 1 PE
14. Ducza Bálint (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
15. Katona Szabolcs (Szarvasgede) Feeder/felnőtt (3)
16. Ducza Zsolt (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
17. Nagy László (Gyöngyös) Feeder/felnőtt (3)
18. Vincze Tamás (Tarnalelesz) Feeder/felnőtt (3) +1 PE
19. Kovács Péter (Heréd) Feeder/felnőtt (2)
20. Tőke Ferenc (Budapest) Úszós/felnőtt (2) +1 PE
21. Papp József (Salgótarján) Úszós/felnőtt (3)
22. Papp Éva (Salgótarján) Feeder/felnőtt (3, jv.)
23. Kurucz Dávid (Budakalász) Feeder/felnőtt (3)
24. Molnár János (Gödöllő) Feeder/felnőtt (3)
25. Danyi István (Fót) Feeder/felnőtt (2)
26. Albertus Zsolt (Salgótarján) Feeder/felnőtt (2)
27. Fábián József (Salgótarján) Feeder/felnőtt (3)
28. Komár István (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (3)
29. Lázár József (Szászberek) Feeder/felnőtt (-) +1 PE
30. Gyurgyik László (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (3)
31. Angyal István (Eger) Feeder/felnőtt (2)
32. Forgó Péter (Salgótarján) Feeder/felnőtt (1)
33. Turbucz József (Szihalom) Feeder/felnőtt (3)
34. Berczi Szilárd (Dunakeszi) Úszós/felnőtt (3)
35. Kaba Péter (Érsekvadkert) Úszós/felnőtt (2)
36. Bukovsky Ferenc (Losonc, SK) Feeder/felnőtt (2)
37. Horváth Zoltánné (Pásztó) Feeder/felnőtt (3) +1 PE
38. Horváth Veronika (Pásztó) Gyermek (-)
39. Gál Tamás ifj. (Fülek, SK) Feeder/ifjúsági (3)
40. Angyal István id. (Kál) Feeder/felnőtt (-)
41. Bencze Zoltán (Szécsény) Feeder/felnőtt (-) +1 PE
42. Dénes Milán (Budapest) Gyermek (3)
43. Dénes Ádám Attila (Budapest) Gyermek (3)
44. Tóth Csaba (Salgótarján) Úszós/felnőtt (-)
45. Jobbágy Roland (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (2)
46. Szikora Rajmund Gábor (Rákóczibánya) Gyermek (-) +2 PE
47. Bedi Martin (Bátonyterenye) Gyermek (-) +2 PE
48. Vas Károly (Salgótarján) Úszós/felnőtt (2)

Jelmagyarázat: sorszám / név (lakhely) / kategória (eddigi részvétel) +pótebéd
F: fizetve
I: előző fordulón ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
25 feeder/fenekező
14 úszós
9 gyermek
(benne 2 ifi, 2 hölgy, 2 leány)
Pótebéd: 14 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: július 17. 18:00

BSHE

VálaszElőzmény

2014-07-15 15:55:04

17. ...

hoho2014 Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2014-05-12 15:53:55

Köszönöm! :D

Válasz

2014-07-15 11:32:46

16. Vá: ...

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Tisztelt BSHE!


Mult héten pénteken küldtem el a jelentkezési lapot,de még nem látom magam a listán,biztonság kedvéért elküldtem egy másik email cimmel is

Bencze Zoltán felnőtt,feeder + 1 ebéd
Kedves Zoltán!

Az első mail nem érkezett meg, ettől függetlenül a nevezést a következő frissítéskor rögzíteni fogom!

Üdvözlettel: Dérer I.

VálaszElőzmény

2014-07-14 16:08:12

15. ...

hoho2014 Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2014-05-12 15:53:55

Tisztelt BSHE!


Mult héten pénteken küldtem el a jelentkezési lapot,de még nem látom magam a listán,biztonság kedvéért elküldtem egy másik email cimmel is

Bencze Zoltán felnőtt,feeder + 1 ebéd

Válasz

2014-07-13 21:20:12

14. Nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

II. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’14 Szuperkupa 4. forduló

2014.07.19., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2014.07.13. 20:30)

1. Heizler Tamás (Százhalombatta) Úszós/felnőtt (3)
2. Rostár András (Szada) Feeder/felnőtt (3)
3. Hegedüs Zsófia (Mezőkeresztes) Gyermek (3) +1 PE
4. Hegedüs István Gábor (Mezőkeresztes) Gyermek (2) +1 PE
5. Pelyhe Péter (Mezőkeresztes) Gyermek (3)
6. Maldrik Péter (Tura) Feeder/felnőtt (3)
7. Darvasi Béla (Dunakeszi) Úszós/felnőtt (3)
8. Ducza Tamás (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
9. Édes László (Szügy) Úszós/felnőtt (3)
10. Balázs Gergő (Karancsberény) Úszós/ifjúsági (3, jv.) +1 PE; I
11. Zagyva Kristóf (Bükkszék) Úszós/felnőtt (2)
12. Maruzs Dominik Gábor (Mátraterenye) Gyermek (3) +1 PE
13. Stoszek László (Mátranovák) Feeder/felnőtt (3) + 1 PE
14. Ducza Bálint (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
15. Katona Szabolcs (Szarvasgede) Feeder/felnőtt (3)
16. Ducza Zsolt (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
17. Nagy László (Gyöngyös) Feeder/felnőtt (3)
18. Vincze Tamás (Tarnalelesz) Feeder/felnőtt (3) +1 PE
19. Kovács Péter (Heréd) Feeder/felnőtt (2)
20. Tőke Ferenc (Budapest) Úszós/felnőtt (2) +1 PE
21. Papp József (Salgótarján) Úszós/felnőtt (3)
22. Papp Éva (Salgótarján) Feeder/felnőtt (3, jv.)
23. Kurucz Dávid (Budakalász) Feeder/felnőtt (3)
24. Molnár János (Gödöllő) Feeder/felnőtt (3)
25. Danyi István (Fót) Feeder/felnőtt (2)
26. Albertus Zsolt (Salgótarján) Feeder/felnőtt (2)
27. Fábián József (Salgótarján) Feeder/felnőtt (3)
28. Komár István (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (3)
29. Lázár József (Szászberek) Feeder/felnőtt (-) +1 PE
30. Gyurgyik László (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (3)
31. Angyal István (Eger) Feeder/felnőtt (2)
32. Forgó Péter (Salgótarján) Feeder/felnőtt (1)
33. Turbucz József (Szihalom) Feeder/felnőtt (3)
34. Berczi Szilárd (Dunakeszi) Úszós/felnőtt (3)
35. Kaba Péter (Érsekvadkert) Úszós/felnőtt (2)
36. Bukovsky Ferenc (Losonc, SK) Feeder/felnőtt (2)
37. Horváth Zoltánné (Pásztó) Feeder/felnőtt (3) +1 PE
38. Horváth Veronika (Pásztó) Gyermek (-)
39. Gál Tamás ifj. (Fülek, SK) Feeder/ifjúsági (3)

Jelmagyarázat: sorszám / név (lakhely) / kategória (eddigi részvétel) +pótebéd
F: fizetve
I: előző fordulón ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
23 feeder/fenekező
11 úszós
5 gyermek
(benne 2 ifi, 2 hölgy, 2 leány)
Pótebéd: 9 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: július 17. 18:00

BSHE

VálaszElőzmény

2014-07-10 20:21:31

13. Nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

II. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’14 Szuperkupa 4. forduló

2014.07.19., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2014.07.10. 20:00)

1. Heizler Tamás (Százhalombatta) Úszós/felnőtt (3)
2. Rostár András (Szada) Feeder/felnőtt (3)
3. Hegedüs Zsófia (Mezőkeresztes) Gyermek (3) +1 PE
4. Hegedüs István Gábor (Mezőkeresztes) Gyermek (2) +1 PE
5. Pelyhe Péter (Mezőkeresztes) Gyermek (3)
6. Maldrik Péter (Tura) Feeder/felnőtt (3)
7. Darvasi Béla (Dunakeszi) Úszós/felnőtt (3)
8. Ducza Tamás (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
9. Édes László (Szügy) Úszós/felnőtt (3)
10. Balázs Gergő (Karancsberény) Úszós/ifjúsági (3, jv.) +1 PE; I
11. Zagyva Kristóf (Bükkszék) Úszós/felnőtt (2)
12. Maruzs Dominik Gábor (Mátraterenye) Gyermek (3) +1 PE
13. Stoszek László (Mátranovák) Feeder/felnőtt (3) + 1 PE
14. Ducza Bálint (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
15. Katona Szabolcs (Szarvasgede) Feeder/felnőtt (3)
16. Ducza Zsolt (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
17. Nagy László (Gyöngyös) Feeder/felnőtt (3)
18. Vincze Tamás (Tarnalelesz) Feeder/felnőtt (3) +1 PE
19. Kovács Péter (Heréd) Feeder/felnőtt (2)
20. Tőke Ferenc (Budapest) Úszós/felnőtt (2) +1 PE
21. Papp József (Salgótarján) Úszós/felnőtt (3)
22. Papp Éva (Salgótarján) Feeder/felnőtt (3, jv.)
23. Kurucz Dávid (Budakalász) Feeder/felnőtt (3)
24. Molnár János (Gödöllő) Feeder/felnőtt (3)
25. Danyi István (Fót) Feeder/felnőtt (2)
26. Albertus Zsolt (Salgótarján) Feeder/felnőtt (2)
27. Fábián József (Salgótarján) Feeder/felnőtt (3)
28. Komár István (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (3)
29. Lázár József (Szászberek) Feeder/felnőtt (-) +1 PE
30. Gyurgyik László (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (3)
31. Angyal István (Eger) Feeder/felnőtt (2)
32. Forgó Péter (Salgótarján) Feeder/felnőtt (1)
33. Turbucz József (Szihalom) Feeder/felnőtt (3)
34. Berczi Szilárd (Dunakeszi) Úszós/felnőtt (3)

Jelmagyarázat: sorszám / név (lakhely) / kategória (eddigi részvétel) +pótebéd
F: fizetve
I: előző fordulón ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
20 feeder/fenekező
10 úszós
4 gyermek
(benne 1 ifi, 1 hölgy, 1 leány)
Pótebéd: 8 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: július 17. 18:00

BSHE

VálaszElőzmény

2014-07-09 19:46:38

12. Nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

II. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’14 Szuperkupa 4. forduló

2014.07.19., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2014.07.09. 19:00)

1. Heizler Tamás (Százhalombatta) Úszós/felnőtt (3)
2. Rostár András (Szada) Feeder/felnőtt (3)
3. Hegedüs Zsófia (Mezőkeresztes) Gyermek (3) +1 PE
4. Hegedüs István Gábor (Mezőkeresztes) Gyermek (2) +1 PE
5. Pelyhe Péter (Mezőkeresztes) Gyermek (3)
6. Maldrik Péter (Tura) Feeder/felnőtt (3)
7. Darvasi Béla (Dunakeszi) Úszós/felnőtt (3)
8. Ducza Tamás (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
9. Édes László (Szügy) Úszós/felnőtt (3)
10. Balázs Gergő (Karancsberény) Úszós/ifjúsági (3, jv.) +1 PE; I
11. Zagyva Kristóf (Bükkszék) Úszós/felnőtt (2)
12. Maruzs Dominik Gábor (Mátraterenye) Gyermek (3) +1 PE
13. Stoszek László (Mátranovák) Feeder/felnőtt (3) + 1 PE
14. Ducza Bálint (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
15. Katona Szabolcs (Szarvasgede) Feeder/felnőtt (3)
16. Ducza Zsolt (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
17. Nagy László (Gyöngyös) Feeder/felnőtt (3)
18. Vincze Tamás (Tarnalelesz) Feeder/felnőtt (3) +1 PE
19. Kovács Péter (Heréd) Feeder/felnőtt (2)
20. Tőke Ferenc (Budapest) Úszós/felnőtt (2) +1 PE
21. Papp József (Salgótarján) Úszós/felnőtt (3)
22. Papp Éva (Salgótarján) Feeder/felnőtt (3, jv.)
23. Kurucz Dávid (Budakalász) Feeder/felnőtt (3)
24. Molnár János (Gödöllő) Feeder/felnőtt (3)
25. Danyi István (Fót) Feeder/felnőtt (2)
26. Albertus Zsolt (Salgótarján) Feeder/felnőtt (2)
27. Fábián József (Salgótarján) Feeder/felnőtt (3)
28. Komár István (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (3)
29. Lázár József (Szászberek) Feeder/felnőtt (-) +1 PE
30. Gyurgyik László (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (3)
31. Angyal István (Eger) Feeder/felnőtt (2)

Jelmagyarázat: sorszám / név (lakhely) / kategória (eddigi részvétel) +pótebéd
F: fizetve
I: előző fordulón ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
18 feeder/fenekező
9 úszós
4 gyermek
(benne 1 ifi, 1 hölgy, 1 leány)
Pótebéd: 8 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: július 17. 18:00

BSHE

VálaszElőzmény

2014-07-08 21:15:55

11. Nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

II. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’14 Szuperkupa 4. forduló

2014.07.19., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2014.07.08. 08:00)

1. Heizler Tamás (Százhalombatta) Úszós/felnőtt (3)
2. Rostár András (Szada) Feeder/felnőtt (3)
3. Hegedüs Zsófia (Mezőkeresztes) Gyermek (3) +1 PE
4. Hegedüs István Gábor (Mezőkeresztes) Gyermek (2) +1 PE
5. Pelyhe Péter (Mezőkeresztes) Gyermek (3)
6. Maldrik Péter (Tura) Feeder/felnőtt (3)
7. Darvasi Béla (Dunakeszi) Úszós/felnőtt (3)
8. Ducza Tamás (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
9. Édes László (Szügy) Úszós/felnőtt (3)
10. Balázs Gergő (Karancsberény) Úszós/ifjúsági (3, jv.) +1 PE; I
11. Zagyva Kristóf (Bükkszék) Úszós/felnőtt (2)
12. Maruzs Dominik Gábor (Mátraterenye) Gyermek (3) +1 PE
13. Stoszek László (Mátranovák) Feeder/felnőtt (3) + 1 PE
14. Ducza Bálint (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
15. Katona Szabolcs (Szarvasgede) Feeder/felnőtt (3)
16. Ducza Zsolt (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
17. Nagy László (Gyöngyös) Feeder/felnőtt (3)
18. Vincze Tamás (Tarnalelesz) Feeder/felnőtt (3) +1 PE
19. Kovács Péter (Heréd) Feeder/felnőtt (2)
20. Tőke Ferenc (Budapest) Úszós/felnőtt (2) +1 PE
21. Papp József (Salgótarján) Úszós/felnőtt (3)
22. Papp Éva (Salgótarján) Feeder/felnőtt (3, jv.)
23. Kurucz Dávid (Budakalász) Feeder/felnőtt (3)
24. Molnár János (Gödöllő) Feeder/felnőtt (3)
25. Danyi István (Fót) Feeder/felnőtt (2)
26. Albertus Zsolt (Salgótarján) Feeder/felnőtt (2)
27. Fábián József (Salgótarján) Feeder/felnőtt (3)
28. Komár István (Gyöngyös) Úszós/felnőtt (3)
29. Lázár József (Szászberek) Feeder/felnőtt (-) +1 PE

Jelmagyarázat: sorszám / név (lakhely) / kategória (eddigi részvétel) +pótebéd
F: fizetve
I: előző fordulón ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
17 feeder/fenekező
8 úszós
4 gyermek
(benne 1 ifi, 1 hölgy, 1 leány)
Pótebéd: 8 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: július 17. 18:00

BSHE

Módosította: maconka / 2014-07-09 19:47:27 VálaszElőzmény

2014-07-06 21:41:47

10. Vá[3]: Nevezési lista

fajo Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2004-04-24 16:24:25

Köszönöm!

Üdv,
FJ

Kedves József!

Nem jött át a mail, de törzsvendégként nem kell elküldeni még1x, majd a következő frissítéskor mi beépítjük a jelentkezést!

Szép estét, Dérer I.

VálaszElőzmény

2014-07-06 20:20:02

9. Vá[2]: Nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Tisztelt BSHE!

Június 27-én küldtem el jelentkezési lapomat a versenyre (gmail), de nem szerepelek a listán. Elküldjem még egyszer?

Üdv,
Fábián József
Kedves József!

Nem jött át a mail, de törzsvendégként nem kell elküldeni még1x, majd a következő frissítéskor mi beépítjük a jelentkezést!

Szép estét, Dérer I.

VálaszElőzmény

2014-07-06 18:56:23

8. Vá: Nevezési lista

fajo Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2004-04-24 16:24:25

Tisztelt BSHE!

Június 27-én küldtem el jelentkezési lapomat a versenyre (gmail), de nem szerepelek a listán. Elküldjem még egyszer?

Üdv,
Fábián József

II. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’14 Szuperkupa 4. forduló

2014.07.19., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2014.07.06. 08:00)

1. Heizler Tamás (Százhalombatta) Úszós/felnőtt (3)
2. Rostár András (Szada) Feeder/felnőtt (3)
3. Hegedüs Zsófia (Mezőkeresztes) Gyermek (3) +1 PE
4. Hegedüs István Gábor (Mezőkeresztes) Gyermek (2) +1 PE
5. Pelyhe Péter (Mezőkeresztes) Gyermek (3)
6. Maldrik Péter (Tura) Feeder/felnőtt (3)
7. Darvasi Béla (Dunakeszi) Úszós/felnőtt (3)
8. Ducza Tamás (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
9. Édes László (Szügy) Úszós/felnőtt (3)
10. Balázs Gergő (Karancsberény) Úszós/ifjúsági (3, jv.) +1 PE; I
11. Zagyva Kristóf (Bükkszék) Úszós/felnőtt (2)
12. Maruzs Dominik Gábor (Mátraterenye) Gyermek (3) +1 PE
13. Stoszek László (Mátranovák) Feeder/felnőtt (3) + 1 PE
14. Ducza Bálint (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
15. Katona Szabolcs (Szarvasgede) Feeder/felnőtt (3)
16. Ducza Zsolt (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
17. Nagy László (Gyöngyös) Feeder/felnőtt (3)
18. Vincze Tamás (Tarnalelesz) Feeder/felnőtt (3) +1 PE
19. Kovács Péter (Heréd) Feeder/felnőtt (2)
20. Tőke Ferenc (Budapest) Úszós/felnőtt (2) +1 PE
21. Papp József (Salgótarján) Úszós/felnőtt (3)
22. Papp Éva (Salgótarján) Feeder/felnőtt (3, jv.)
23. Kurucz Dávid (Budakalász) Feeder/felnőtt (3)
24. Molnár János (Gödöllő) Feeder/felnőtt (3)
25. Danyi István (Fót) Feeder/felnőtt (2)
26. Albertus Zsolt (Salgótarján) Feeder/felnőtt (2)

Jelmagyarázat: sorszám / név (lakhely) / kategória (eddigi részvétel) +pótebéd
F: fizetve
I: előző fordulón ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
15 feeder/fenekező
7 úszós
4 gyermek
(benne 1 ifi, 1 hölgy, 1 leány)
Pótebéd: 7 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: július 17. 18:00

BSHE

VálaszElőzmény

2014-07-06 11:38:31

7. Nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

II. MACONKAI NAPSUGÁR NEMZETKÖZI KUPA
Maconka Barátai ’14 Szuperkupa 4. forduló

2014.07.19., szombat

Nevezési lista
(állapot: 2014.07.06. 08:00)

1. Heizler Tamás (Százhalombatta) Úszós/felnőtt (3)
2. Rostár András (Szada) Feeder/felnőtt (3)
3. Hegedüs Zsófia (Mezőkeresztes) Gyermek (3) +1 PE
4. Hegedüs István Gábor (Mezőkeresztes) Gyermek (2) +1 PE
5. Pelyhe Péter (Mezőkeresztes) Gyermek (3)
6. Maldrik Péter (Tura) Feeder/felnőtt (3)
7. Darvasi Béla (Dunakeszi) Úszós/felnőtt (3)
8. Ducza Tamás (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
9. Édes László (Szügy) Úszós/felnőtt (3)
10. Balázs Gergő (Karancsberény) Úszós/ifjúsági (3, jv.) +1 PE; I
11. Zagyva Kristóf (Bükkszék) Úszós/felnőtt (2)
12. Maruzs Dominik Gábor (Mátraterenye) Gyermek (3) +1 PE
13. Stoszek László (Mátranovák) Feeder/felnőtt (3) + 1 PE
14. Ducza Bálint (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
15. Katona Szabolcs (Szarvasgede) Feeder/felnőtt (3)
16. Ducza Zsolt (Budapest) Feeder/felnőtt (3)
17. Nagy László (Gyöngyös) Feeder/felnőtt (3)
18. Vincze Tamás (Tarnalelesz) Feeder/felnőtt (3) +1 PE
19. Kovács Péter (Heréd) Feeder/felnőtt (2)
20. Tőke Ferenc (Budapest) Úszós/felnőtt (2) +1 PE
21. Papp József (Salgótarján) Úszós/felnőtt (3)
22. Papp Éva (Salgótarján) Feeder/felnőtt (3, jv.)
23. Kurucz Dávid (Budakalász) Feeder/felnőtt (3)
24. Molnár János (Gödöllő) Feeder/felnőtt (3)
25. Danyi István (Fót) Feeder/felnőtt (2)
26. Albertus Zsolt (Salgótarján) Feeder/felnőtt (2)

Jelmagyarázat: sorszám / név (lakhely) / kategória (eddigi részvétel) +pótebéd
F: fizetve
I: előző fordulón ingyenes részvételt nyert

Jelenleg összesen:
15 feeder/fenekező
7 úszós
4 gyermek
(benne 1 ifi, 1 hölgy, 1 leány)
Pótebéd: 7 db

Ezúton is köszönjük a bizalmat és várjuk a további nevezéseket!

Nevezési határidő: július 17. 18:00

BSHE

Módosította: maconka / 2014-07-06 11:47:11 Válasz

2014-07-06 08:54:49

6. Vá[2]: Tóparti randevú nevezési lista

mawer11 Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2013-04-11 11:25:52

Köszi szépen! felnőtt feeder és egy ebéd
Üdv: Zsolt

VálaszElőzmény

2014-07-05 12:07:08

5. Vá: Tóparti randevú nevezési lista

maconka Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai

Regisztráció: 2003-07-29 09:04:31

Szia István! Érdeklődnék,h a nevezési lista mikor lesz látható mert nem vagyok biztos-ismét- a citromail-ben.
Köszi Albertus Zsolt
Szia Zsolt!

Amiben biztos lehetsz, az a citromail szolgáltatója, mivel levelezhetek velük amit akarok, nem vesz le minket a spam listájáról.

Ettől függetlenül felteszlek a listára, ami legkésőbb holnap itt megjelenik.

Üdv: Dérer I.

VálaszElőzmény

2014-07-04 18:44:18

4. Tóparti randevú nevezési lista

mawer11 Felhasználói adatokFelhasználó hozzászólásai
Regisztráció: 2013-04-11 11:25:52

Szia István! Érdeklődnék,h a nevezési lista mikor lesz látható mert nem vagyok biztos-ismét- a citromail-ben.
Köszi Albertus Zsolt

Válasz

Hozzászólások 23-4
 / oldal
Lapozás: 2, 1  Előző

Haldorádó Fórum szabályzat